Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
41
Favori
148.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı item'den bahsediyoruz dimi->http://www.wowhead.com/g00/item=132444/prydaz-xavarics-magnum-opus .
    Stat dışında 30 saniyede bir %25 shield veriyor.
    O yüzden tanklar genelde bunu takıyor. Tabi dps'e etkisi olmadığı için millet dps'i düşecek diye takmıyordur :) Direk çöp demek yanlış. Keşke bendede olsa.
  • Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Ben sadece dpsden bahsediyorum (: tank veya healerı bilemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    damage paylaşmak. mesela helyada tentacle belli bi alana vurur atıyorum 10 milyon o alana girmezsen herkese 10m vuruyo altına girersen bitek sana vuruyo iki kisi girerse iki kisiye 5m 5m vuruyo o yüzden önden gelen tentacle a 10 kisi falan girip 1m damage alıyo arkadan gelene dönmek pozisyon rahatsızlığı yarattığından immunity spelli olan karakterler mage hunter rogue vs tek başlarına girip ölmeden soakluyolar. guldanda da mesela bikaç kişiyi yere bağlar o kişi tek başına alandan çıkarsa yüksek damage alır büyük ihtimal ölür 3-4 kişi soaklarsa %25 hp hasarla atlatılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 3 arkadaş oyuna başladık az çok hepimiz oyunu biliyoruz daha önce oynadık fakat casual takıldık hardcore oynamadık şimdi hangi realmde başlayacağımızı bilmiyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?

1-Alliance olmak istiyoruz PvP serverı önceliğimiz
    2-Serverların dengeli olmasının ne gibi bir avantajı veya dengeli olmamasının ne gibi bir dezavantajı var ?
    3-İngilizce sıkıntı değil fakat yinede Türk klanına girip onlarla oynamak isteriz

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • Özdilek in bir is ilani var yonetici adayi is ilani bu sirketle calisan varmi sartlari nasil internette hicbir net bilgi bulamadm teskerr ederm

• quote:

Orijinalden alıntı: samo22

Özdilek in bir is ilani var yonetici adayi is ilani bu sirketle calisan varmi sartlari nasil internette hicbir net bilgi bulamadm teskerr ederm

bu konudaki insanlar daha çok şunlarla ilgileniyor: çiçekçi, demirci, mayıncı, büyücü, derici, mühendis, arkeolog, ilk yardımcı, mücevherci, aşçı, balıkçı ve terzi

http://www.wow-professions.com/profession-leveling-guides
  • beyler bayanlar oyunda 2,5 ayım doldu herşey güzel giderken mythic dungeonlar bana artık oldukça yapmaktan soğuduğum şeyler gibime gelmeye başladı. şuan sadece haftanın 1 günü yaptığımız nighthold raidlerinde zevk alıyorum.

mythiclerdeki mekanikler çok basit +ların zorluğu genel olarak yediğimiz damage şeklinde oluyor haliyle iş sadece gear'a bakıyor. mekaniği kuvvetli puzzle tadı veren mekanikler olmadığından ve sürekli yaptığımızdan şişmeye başladım.

sizce bu şişmişlikten nasıl kurtulurum :D
  • arkadaşlar bir sorum daha var, istediğim bir trinket var, halls of valor'un ilk bossundan düşüyor. biliyorsunuz +0 mythic yapınca haftada 1 defa loot atıyor. bende istediğim trinketın 850ilvl'ı var bana yetmiyor artık 890 ilvl'a dayandım en düşük bu kaldı.

mythic + yapıncada malum sadece son bosstan chest alıyoruz. sormak istediğim şey, sürekli mythic + yaparsam son bosstan bu trinketın çıkma ihtimali var mı?

yoksa sadece odyn dropumu alırız?

teşekkürler.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    M+ sonunda verilen chest zindandaki bossların loot havuzundan veriliyor sandık arttıkça düşürme şansın artıyor tabiki.
    Yaptığın dungeonda kestiginiz tüm bosslarin drobunu alma şansınız var sondaki kutudan

M+ yapınca açtığınız kutu o dungeon'da ki tüm bossları kapsıyor.
  • Suramardaki görevleri bitirmedim daha 1 chapter bitirdim broken shore'a suramaru bitirince mi gidiyim yoksa content den geri kalmamak için direk broken shore'a mı geçeyim? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

• EpicS4XGuy kullanıcısına yanıt
    Artifact knowledgein 27-28 se başla suramara

• Beyler 896 ele sahamanım 7.2 geldiğinden beri oynamadım pek şu an ekstradan yapacak bir şey var mı rep kasma dışında ? M+ + NH + Rep farm dışında ne geldi oyuna ? Ve son olarak uçmayı açarken earn 10 exalted supply reward diyor bu tam olarak nasıl oluyor ?
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    world quest yapyim ozaman sonra suramar sonra broken shores devam mı edeyim
  • Arkadaşlar benimde nacizane bir kaç sorum olacak.

Ön bilgi olarak Affliction Warlock oynuyorum kendi başıma sağda solda dungeon filan derken 109 level oldum.

1. Bir youtube videosunda 110 olmadan haritada görev bırakmamak bütün bölgelerle friendly olmak gerektiğini duydum bu yüzden story line’ları bitirmeye çalışıyorum azsuna suramar filan oradakileri. Bu görevleri bitirmek cidden önemli mi ne işime yarayacak ?
    2. Artifact power’ları kazanıyorum görevlerden filan geliyor ve biriktiriyorum onları ne olur ne olmaz 110’dan önce bir şey yapmayayım diye. Bunları verdiğimiz zaman bir trait’e geri alma şansımız oluyor mu ?
    - Ayrıca bu artefact knowledge olayını da anlamadım millet youtube da order resource ile basıp duruyor leveli yükseltiyor ben class order hall’da bulamadım gitti. Yoksa ben hala 109 level’im diye mi oluyor bu durum?
    - Relic’ler tam olarak ne işe yarıyor tam çözemedim yani birde bunun hakkında bir bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
    3. En merak ettiğim şey ise şu. Şimdi story görevler filan güzel tek başıma yapıyorum filan öyle böyle gidiyor ama GTA’dan farkı olmuyor böyle olunca. Bu oyunun diğer insanlarla etkileşimli bir biçimde zevk verdiği nokta nedir ben sıkıldım hababam önüme gelene bi kaç tuşa basıp öldürmekten filan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cezager

Arkadaşlar benimde nacizane bir kaç sorum olacak.

Ön bilgi olarak Affliction Warlock oynuyorum kendi başıma sağda solda dungeon filan derken 109 level oldum.

1. Bir youtube videosunda 110 olmadan haritada görev bırakmamak bütün bölgelerle friendly olmak gerektiğini duydum bu yüzden story line’ları bitirmeye çalışıyorum azsuna suramar filan oradakileri. Bu görevleri bitirmek cidden önemli mi ne işime yarayacak ?
    2. Artifact power’ları kazanıyorum görevlerden filan geliyor ve biriktiriyorum onları ne olur ne olmaz 110’dan önce bir şey yapmayayım diye. Bunları verdiğimiz zaman bir trait’e geri alma şansımız oluyor mu ?
    - Ayrıca bu artefact knowledge olayını da anlamadım millet youtube da order resource ile basıp duruyor leveli yükseltiyor ben class order hall’da bulamadım gitti. Yoksa ben hala 109 level’im diye mi oluyor bu durum?
    - Relic’ler tam olarak ne işe yarıyor tam çözemedim yani birde bunun hakkında bir bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
    3. En merak ettiğim şey ise şu. Şimdi story görevler filan güzel tek başıma yapıyorum filan öyle böyle gidiyor ama GTA’dan farkı olmuyor böyle olunca. Bu oyunun diğer insanlarla etkileşimli bir biçimde zevk verdiği nokta nedir ben sıkıldım hababam önüme gelene bi kaç tuşa basıp öldürmekten filan.

Oyunun sunduğu en önemli PvE içeriği dungeon ve raidler. 110 sonrası zaten tüm vaktini bunlara harcayacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumlara neden sorularim gonderilemiyor 2 gundur uyeyim soru soramiyorum:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba belki belirli bir kısmı rahatsız edecek olsam da bir soru sormak istiyorum. Oyuna Yeni başladım fakat levelling kısmını biraz kısa geçmek istiyorum heirloom denen itemler varmış. Benim sorum şu gold alarak heirloomları alabilir miyim başlar başlamaz? Ayrıca bu ne kadar işime yarar ? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bdkocan

Merhaba belki belirli bir kısmı rahatsız edecek olsam da bir soru sormak istiyorum. Oyuna Yeni başladım fakat levelling kısmını biraz kısa geçmek istiyorum heirloom denen itemler varmış. Benim sorum şu gold alarak heirloomları alabilir miyim başlar başlamaz? Ayrıca bu ne kadar işime yarar ? Şimdiden teşekkürler.

Gold alarak alabilirsin hızlandırır kasılmanı ama normalde 1 ayda 110 olacaksan gidip 3 günde olmazsın 1-2 hafta arası rahat 110 olursun zaten online sürene bağlı daha da kısalabilir.
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.