Şimdi Ara

Yeni başlayanlar için nasıl güvenli bir şekilde hız aşırtma yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarımla konuşurken zaman zaman hız aşırtma gündeme geliyor ve her seferinde aynı süreçten geçiyorum. Bir oyun oynuyorum, daha iyi performans gösterebileceğini görüyorum, hız aşırtma konularına bakıyorum, bilgisayarımı bozacağımdan endişeleniyorum ve sonra tamamen bırakıyorum. Ancak bu sefer süreçten geçerken, muhtemelen bu konuda çok şey bilen bir topluluğa sorabileceğimi ve hız aşırtma yaparken insanların bana yardımcı olabileceği donanımım hakkında bazı özel bilgiler verebileceğimi düşündüm. Bu yüzden, bu yardım için her gün yayınlanan düzinelerce+ kişiden biriyse üzgünüm, ancak kişisel olarak mümkün olduğu kadar yakın zamanda edinebileceğim doğru bilgiler olmasını tercih ederim. Intel Core i5-4670K Cpu @ 3.40 Ghz'ye sahibim. Bir Nvidia GeForce GTX 770 (toplam yaklaşık 6 gb bellek) Ve bir 600 w psu iirc. En büyük korkum bilgisayarı bozmak, bu yüzden başarılı olursa bariz faydalarına rağmen bunu yapmaktan bir süre erteledim. Bu yüzden, insanların, bu tür şeylere tamamen yeni başlayan biri olarak, herhangi bir şeyi mahvetme şansı çok az olan veya hiç olmayan güvenli bir şekilde hız aşırtmaya başlamamda bana yardımcı olabileceklerini umuyordum. Çevrimiçi rehberlere baktım ama burada soruyorum, böylece bir şeylerin rehberlerden farklı olması durumunda bana bilgi veren insanlarla gerçekten sohbet edebiliyorum. Şimdiden teşekkürler, sağlayabileceğiniz her türlü yardımı takdir ediyorum.

netspeed
    Speed Test - NetSpeed
    https://speedtest.vet

vidmate
    VidMate - Download VidMate APK for Android 2020
    https://vidmate.fan/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veer12421 -- 14 Haziran 2023; 18:48:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.