Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni Başlayanlar İçin Muhasebe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
743
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> Yeni Başlayanlar İçin Muhasebe
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    130 Mesaj
    Selamlar. Paramı ve yatırımlarımı yönetmek adına, genel hatlarıyla muhasebe öğrenmek istiyorum. Okul için falan değil yani. Yeni başlayan birisi için konuyu genel hatlarıyla kapsayan bir (veya iki) kitap önerebilir misiniz? Türkçe de olur İngilizce de olur. Dediğim gibi konuya hakim olmadığım için, başka ülkelerde yazılmış muhasebe kitapları bizde de uygulanabilir mi, genel geçer kanunları mı vardır yoksa ülkeden ülkeye değişir mi bilemiyorum. Eğer farketmez ise, yabancı kitap da tavsiye edebilirsiniz, İngilizcem var.

Teşekkürler.

|
    |

http://www.paramiyonetebiliyorum.net/ böyle bir site var mesela.. Küçük ipuçları veriyor. Aynı zamanda ekonomist.co diye bi site var. Yatırım, birikim, tasarruf, harcamalar vs. çok güzel rehber yazılar var... Ama muhasebeden kastın vergiler krediler borçlar alacaklar her şey giriyorsa üniversitelerin muhasebe derslerinin kitaplarına bakabilirsin. Mesela hacettepe iktisatın genel muhasebe dersiinin kitabı var Genel Muhasebe - Tugay Yücel'in.. ona bakabilirsin...
    |
    |

Hacettepenin kitabına da bir bakayım o zaman. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erotomaniac -- 4 Temmuz 2016; 21:41:10 >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.