Şimdi Ara

Yeni baslayanlar icin GTA V Online (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
39
Favori
156.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiç bakmadım fakat lowrider satılan mağazaya bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel gorevler var mesala mario vs rpg yada sniper vs super bunlari nasil kurucaz rockstar created bolumunde yok oyuncularin tasarladigi online gorevleri nasil bulup acicaz acaba bulamiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 8M olan paketi aldım. Ne almalıyım öncelikli olarak bu paraya ?
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle oyunda para kolay kasılıyor, oyunu uzun süre oynamayı düşünüyorsanız yatırım yapın.High-end heist görevi yapabileceğiniz ucuz bir ev alın, ceo ofisi alın en ucuzunu sonra kargo ve araba için depo alın zaten bunlar rahat rahat sizi götürür sonrasında motor kulübü işlerine isterseniz bakarsınız.Para artarsa buzzard kesin alın işinize çok yarar.Gerisi zaten size kalmış.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    1.250.000 ile basladım öncelikle direk bi ev al derim high-end iyisinden al bence çünkü 1 tane aldıktan sonra bence daha alman. Alacaksan zaten ilerde alırsın. Sonra kesinlikle bi şirket al en pahalısını alma çünkü hiçbir farkı yok sadece duruş görünüş vs. İlla güzel gözüksün diyorsan 2.5 milyonluk olanı ideal daha sonra şirketteki PC den warehouse al en ucuzu yine işini görür çünkü hiçbir farkı yok sadece mesafe. En son olarakda arkadaşın dedigi gibi buzzard şart araba calarken ne demek istedimi anlarsın genelde uzak mesafeden çaldırıyor oyun arabayla git gel ve milletle uğraşmak sıkıyor bazen buzzard ile seri şekilde yaparsın. Motorclub aldım fakat pismanım cunku hakettigin parayı alamıyosun.

• Merhabalar arkadaşım gta 5 online a ps4 platformundan giriş yapıyor ben ise pc platformundan giriş yapıyorum ikimiz yan yana oynayamadığımız için para transferi yapamıyoruz başka türlü para transferi yapabilirmiyiz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar merhabaç meth labı aldım ben. başta bir teslimat yaptım. ama şuabda üretim yapmıyor. restard yaptım gene olmadı. işçilerde kayboldu. nasıl bir yol izlemeyelim ?
  • Evlerin bir özelliği var mı fiyat farkı dolayısıyla? 1M ile 200B arasındaki fark nedir?
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    farkı yok pek garaj kapasitesi ve heist önemli 200 binliği alsan yeter sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • steamden şimdi almak için mantıklı mı
  • gta 5 ben oynamıyorum artık neden çünkü araba deposu bir sürü para verdim ruiner rocket voltic ve iki tane daha araba aldım hiçbir görevde kullanamıyorum şimdide hangar aynı şey görevde nasıl pegasus aranıyorsa ron aranıp istediğin uçağı istemeli ve vehicle warehouse a girilmeli istediğin aracı seçip olay bu ayrıca kazandım satın almadım parayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hope1989 -- 13 Kasım 2017; 4:22:46 >
  • hope1989 kullanıcısına yanıt
    Başka birine araç hediye edebiliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

Başka birine araç hediye edebiliyor musunuz?

hayır
  • Kardeşim merak ettiğim sorulardan bi tanesi sadece arkadaşımla tek başımıza oynadığımız “friend session" in kazancının herkese açık olan public session lar gibi aynı olup olmadığı. Bilen deneyen gören varsa sorumu cevaplarsa çok sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KESTR3L -- 8 Ağustos 2018; 15:26:26 >
  • Doomsday heist icin adam arıyoruz 2 kişiyiz social clup Arif0406

• Ps3 te, hareket menüsü hangi tuşlarla açılıyor.

• Arkadaşlar ben gta 5 i ps3 de oynuyorum online hesabı oluşturup girdim.Lamarla beraber yarıştıktan sonra bitiş çizgisine gelince para ve tp veriyor.ondan sonra ekran öyle kalıyor.Arabalar geliyor geçiyor ama olmuyor pls yardım edin

• Salaksalak apartmana vs ye çağıranları nasıl engelliyoruz ya

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.