Şimdi Ara

YENİ BAŞLAYANLAR BAKSIN!!!Hero yardımcı Rehber (Inglizce)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydan sonra netim geldi :)En sonunda kavuştum uygarlığa :) yarın da sınavlar başlıyo şansıma...

lBen oyuna başladığımda bana çok yardımcı olmuştu. Yeni başlayanlar baksın çoğu şey burda var çok eski bi kaynak ama hala çoğu şey var içinde inglizce diye bakmamazlık etmeyin resimli cancanlı. anlaşılır

link koyuyorum copy paste de ediyorum ama indirin burda resimler çıkmıyor.

http://d.turboupload.com/d/1742518/Hero20Online20Player20Guide20-20darkshard.pdf.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllMyXoMalll -- 23 Nisan 2007; 18:54:22 >

• Oyunu bıraktım ama yeni aşlayanlar için iyi bir kaynak olur umarım. Paylaşım için teşekkürler.
  • bende az önce inceledim gerçekten çok iyi bir kaynak Teşekkürler!
  • çok güzel paylaşım
  • döküman ingilizce ama güzel eline sağlık
  • emeğin için teşekkür ederim .Şimdi ben foruma bir kıyak yapıp bu ingilizce ve açıklamalı dökümü tam olarak türkçeye çevireceğim biraz sürecek ama olsun herkesin mutlaka okuması gereken bir yardımcı döküman .
    sağol
  • türkçe olursa herkesin işine yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyshadow

emeğin için teşekkür ederim .Şimdi ben foruma bir kıyak yapıp bu ingilizce ve açıklamalı dökümü tam olarak türkçeye çevireceğim biraz sürecek ama olsun herkesin mutlaka okuması gereken bir yardımcı döküman .
    sağol

forumun senin gibi adamlara ihtiyacı var , şimdiden bu kıyağına teşekkür . Daha önce buna benzer yardımcı rehber vardı türkçe ama silindi. başka yok sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.