Şimdi Ara

Yeni Aveo 1.4 Kullanıcı Yorumları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197
Cevap
7
Favori
222.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var dün bir araç almaya karar verdim ailemle kullanmak için araç hakkındaki bilgi şu şekildedir

Araç

AVEO 1.4

HB

2011 MODEL

OTOMATİK

44.500 KM

DEĞİŞEN olarak sadece sol 2 kapı görünüyor ama oda tamamen kapı değişimi değil sadece saç kısmı değişmiş

Full expere sokturdum araç sorunsuz çıktı ve trimer kaydı 2.113 tl görünüyor.

Araç 31.000 tl den satıştaydı 29.500 el sıkıştık kısmetse salı günü alacağım aracı.

Sizden ricam çok yer aradım ve net bilgi sahibi olamadım araçta chevrolet aveo Ls yazıyor arkasında ama aracın ruhsatında

Chevrolet aveo hb 1.4 16 ve SE 2ab

Yazıyor araç üzeri LS Ruhsat SE

Bu durumu exper yapanlara sordum olabiliyor böyle söyler türkiye ye giriş yaparken yada burada ki memurlar yanlış yapabilir yor dedi ve iyice kafam karıştı.

1= Benim alacağım araç şimdi LS mi yoksa SE midir ?

2= LS ve SE arasındaki farklar nelerdir ?

3= Yukarıdaki araç bilgilerine göre fiyat sizce nasıl normalmidir ?

4= İlk kez araç sahibi olacağız ve eşimle acemiyiz birde çocuğumuz var çokmu dayanıksız araçtır

5= kapora verilmedi sadece full exper ücreti cebimizden çıktı önerilerinizi ve sorularımın yanıtlarını sizlerden çok rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-71.000-km-temiz-aile-araci-464230600/detay

bu araba alınır mı arkadaşlar. kız kardeşime alacağız önceki arabası pegouttu tamirciden çıkmadı bu araçlarda kronik sorun var mıdır. patlama çatlama stop etme titreme vs sizce alınır mı şimdi aldık diyelim 3 sene sonra satarken çok zarar eder miyiz pego patlamasına rağmen 17500 e alıp 19500 e satmıştık tamirleri düşünce fazla bir zararımız olmamıştı bu markada durum nedir. teşekkürler
  • Bende 2012 yeni kasa aveo var benzin hakikaten cok yakiyor ancak LT paket kullaniyorum arabada yok yok masallah benzin yuzunden 2 senede 8bin km anca bindin arac 52 binde

• bende 2 hafta önce 2013 1.4 LT ile aranıza katıldım. şimdilik memnunum, allah utandırmasın. mtv,kasko,sigorta taksitlerim bitsinde LPG ye kolları sıvayacam
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2011.aveo-1,4-tam-otomatik.ilk-el-hatasiz.38,000-km,de-523781533/detay/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sizce nasıl arkadaşlar, 1.4 otomatik kullanan var mı, sorunu var mıdır ve lpg uyumu iyi mi ? Otomatik olmazsa manuel vites 1.4 Aveo LPG'li de alabilirim yorumlarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: headhuntergs

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2011.aveo-1,4-tam-otomatik.ilk-el-hatasiz.38,000-km,de-523781533/detay/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sizce nasıl arkadaşlar, 1.4 otomatik kullanan var mı, sorunu var mıdır ve lpg uyumu iyi mi ? Otomatik olmazsa manuel vites 1.4 Aveo LPG'li de alabilirim yorumlarsanız sevinirim.

Sorunu yok saglam arabadır, şehirlerarası 90-100 km hızla gittgnzde 6-6.5litre yakıyor, ankara şehiriçi 11litre faln yakıyor ama yoğun trafk, dedgm tüketimler otomatk vites için

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2011.aveo-1,4-tam-otomatik.ilk-el-hatasiz.38,000-km,de-523781533/detay/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sorunu yok saglam arabadır, şehirlerarası 90-100 km hızla gittgnzde 6-6.5litre yakıyor, ankara şehiriçi 11litre faln yakıyor ama yoğun trafk, dedgm tüketimler otomatk vites için

Hocam Ankara şehiriçi benzin yakıt tüketimi mi 11 LT yoksa LPG tüketimi mi ?
    Bende Ankara'da yaşıyorum LPG ile az çok baş edebileceğim bir tüketimi olursa otomatik araç almaktan yanayım.

• quote:

quote:

quote:

Hocam Ankara şehiriçi benzin yakıt tüketimi mi 11 LT yoksa LPG tüketimi mi ?
    Bende Ankara'da yaşıyorum LPG ile az çok baş edebileceğim bir tüketimi olursa otomatik araç almaktan yanayım.

Benim verdgm veriler benzin tüketimi.

Lpg taktırma niyetnz varsa yakıt tüketimi sorun olmaz zaten

• merhaba arkadaşlar 2011 aveo 84 binde beyaz hasar kaydı yok ls paket 32,500 diyor sizce nasıl benzin*lpg düz vites olumlu-olumsuz yorumlar alabilir miyim...tşk şimdiden
  • Arkadaşlar bende de 2012 model 1.4 aveo LT var ortamala 9.0 litre yakıyor . ve KM başında 80 kuruş yakıyor, kontrollerini yaptırdım ama sorun ne olabilir acaba ? Arabayı yeni aldım şu an 73 binde ve 10.000 bakımı 68 .000'de yapılmış bende yeni almama rağmen değiştirmedim. Opel servisine götürdüm. Hiç bir sorun olmadığını söylediler, yağına hava filtresine vs.. diğer ekipmanlara baktılar arabayı devirli kullanıyorum ama yine de km başına 0.80 kuruş yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqur_eren

Arkadaşlar bende de 2012 model 1.4 aveo LT var ortamala 9.0 litre yakıyor . ve KM başında 80 kuruş yakıyor, kontrollerini yaptırdım ama sorun ne olabilir acaba ? Arabayı yeni aldım şu an 73 binde ve 10.000 bakımı 68 .000'de yapılmış bende yeni almama rağmen değiştirmedim. Opel servisine götürdüm. Hiç bir sorun olmadığını söylediler, yağına hava filtresine vs.. diğer ekipmanlara baktılar arabayı devirli kullanıyorum ama yine de km başına 0.80 kuruş yakıyor.
    1.4 atmosferik motor ve tam otomatik şanzıman için şehir içi 9 litre normal :)

Aynı araçla ankara şehiriçi 11litre yakıyoruz.

• quote:

1.4 atmosferik motor ve tam otomatik şanzıman için şehir içi 9 litre normal :)

Aynı araçla ankara şehiriçi 11litre yakıyoruz.

Alıntıları Göster
    Bizim yakıt ortalamamızda 9.5 LT gösteriyor Ankara içinde, normal değerler bence benzin için, ama benzin çok pahalı tabiki orası ayrı mesele
  • quote:

Bizim yakıt ortalamamızda 9.5 LT gösteriyor Ankara içinde, normal değerler bence benzin için, ama benzin çok pahalı tabiki orası ayrı mesele

Alıntıları Göster
    istanbul içi 9,5 ta ben yakıyordum. bir gram altına da inmedi. en sonunda pes edip lpg taktırdım. arabadan şimdi zevk almaya başladım :))
  • Arabanın zaten fabrika değeri şehiriçi 9 litre, benim de 9.5 litre gösteriyor. LPG nin açabileceği potansiyel sorunlar ve maliyeti yüzünden de taktırmaya çekiniyorum. Ayrıca senede 10 bin km bile yapmıyorum. Varsın yaksın sinirli reyiz

• Arkadaşlar yeni kasa 2012 1.4 otomatik lpg li, motor çok titriyor. Ses alıyor araba zaten o normal, yalıtım iyi değil ama motor çok titriyor ve içeri bu titreşimi veriyor. Bu normal midir yoksa sıkıntısı mı vardır? Bir de motorda şanzımanda yağ kaçağı görünüyor. Neler yapılabilir? Terleme var mı bu araçlarda

• Merhaba.

Yeni bir araba buldum Aveo alıp almamak arasında kararsız kaldım. Açıkcası tedirginim. 2010 model Aveo 1.4 sedan kasa linki aşağıda. Bilen , kullanan veya araç hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Alınabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ucuza-acil-satilik-otomatik-aveo-yokus-kalkis-destekli-701948832/detay
  • merhabalar. yeni bir araç alacağım fakat düşük km. ve yüksek model olarak en uygun aveo 1.4 görünüyor. Bu aracı uzun vadede kullanmayı düşünüyorum. Mevcut kullananlar yedek parça temininde sorun yaşıyorlar mı? arıza veya yakıt durumu 2022 itibariyle ne durumdadır? bilgi verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.