Şimdi Ara

Yeni AUDI A5 Neden Piyasada Yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bakiyorumda nedense goruntusu guzel olmasina ragmen pek fazla yeni a5 gormuyorum. Matador kirmizisi beni baya etkiledi canli olarak cok guzel gorunuyor ancak piyasada pek yok. En cok da 1.4 150 bg olan motoru yuzundendir diye dusunuyorum anxak yaniliyormuyum ? Gercekten alinmamasinin bir sebebi var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nedeni çok basit
    "Fiyatı"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bırak audiyi birçok marka üst segment 2018 modeli elinde kaldı

• Yeni AUDI A5 Neden Piyasada Yok?

• Bu fiyatlarla kimin almasını bekliyorsun? Zamanında 200 kağıda en dolusu satılıyordu. Şimdi 2 katını bile aştı fiyatları. Kim alsın?

• ie36 kullanıcısına yanıt
    Tr de araba piyasası %75 küçüldü seneye de %90 daha küçülür çin arabaları için yeni pazar işte garip garip markalar gelir 😃😂

• hangi yeni araç var ki piyasada
  • çünkü 625 bin tl
    hala alan vardır tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedeni fiyatı...aynı araç olan a4 (içi vs herşey aynı sadece dış görünüm farkı var) ile zamanında en az 50 bin tl fark vardı 1.4 motor için konuşuyorum. Haliyle 1.4 motor geliyorken bile çok satmadı, şimdi 1.4-1.5 motorların gelmeyeceği söyleniyor 2019 model a4/a5 için o nedenle hiç satmaz.

• Otomobil satışları, geçen yıla göre %50 küçülmüş neredeyse. İnsanlarda B segment alacak para dahi yok, inanılmaz bir pazar küçülmesi var, bu durumda satması şaşırtıcı olurdu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

çünkü 625 bin tl
    hala alan vardır tabi
    tesla model s alınır o paraya
  • 200.000 de 1 kişi alır işte.Millet geçim derdine sardı.Araba defteri 2017 gibi kapandı.
  • Yaşadığın yere bağlı. Benim burda hergün en 2 kere görüyorum baya sattı buralarda... Mesela ben Citroën hiç görmüyorum satmadı diye konu mu açayım. Hakikaten en son aylar önce gördüm :)

• Pahalı olduğundan değildir, FİYATLANDIRMASI YANLIŞTIR
    yani mesela a6 ya yakın fiyata satmaya çalışırsan satmaz tabi.

Millette para gani. Passat ara ara satış rekorunu yeniliyor. Adam passat alıyorum diyor ama param olmadığından değil Audi Bmw Mercedes göze gelir bize gelmez kardeş diyor.

• Nickinizde Turkey yazıyor ama alınmama sebebini 1.4 motor olması sanıyorsunuz . Garip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Premium segmenti mercedes bmw domine ettiği için audi ve jaguara pay kalmıyor.
    Audinin tek satan modeli A3 Sedan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Antalya'da çok görüyorum yeni A5'i.
  • Bursa'da trafiğe çıktığım her vakit görüyorum mutlaka.
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Ben çok bekledim hibrit bir 1.5 TSI ile gelmesini. Hatta hibriti de geçtim sadece 1.5 ile gelse bile olurdu. Ama daha dün bakmıştım, sitesinde sadece 2.0 motorlar var artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.