Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam, son soru olarak eğer garantisi bitmemiş bir otomobil alıp garantisini uzatırsam normal fabrika garantisiyle bire bir aynı şartlarda mı uzamış oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pops44 P kullanıcısına yanıt
    Güzel soru bunu bende merak ediyorum!!!

• Hocam ; eskiden sigorta poliçesi şeklinde Allianz üzerinden yapılıyordu. Allianz onay verirse işlem gerçekleştiriliyor servis de parayı sigorta şirketinden aliyordu. Allianz'ın yaşattığı sorunlar nedeniyle 2015 sonu gibi uygulamayı değiştirip aynen fabrika garantisi devamı haline getirdiler. Arada Allianz yok artık. Yeni poliçede de eskisi gibi kavrama, balata vb. parçalar sarf malzeme kabul edilmiş ve kapsam dışı bırakılmış görünüyor. Yine de Garanti Uzatma Turbo / Şanziman vs. genel parçalarda işe yarayabilir. Xenon ampulünü bile değistirtebilen tanıdığım mevcut. Ancak şu da bir gercek ki ülkemizde "kullanici hatasi" & "sarf malzeme" tamlamalari çok yaygın olduğu için ek masraf yaparak almaya gerek olmaya da bilir. Ben evvelki aracımda 23.ayda iptal ederek para iadesi almıştım. Sonra da aracımı sattım. Şimdiki aracımda vdf kredisi kullandığım için yine yaptırmak zorunda kaldım. 23.aya doğru krediyi kapatarak iptal etmek düşüncem baskın. İyi Niyet Garantisi ( sözde ) yararlanabilmek içinse bakımlarda servise gitmeye devam ederim.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun

• Sonradan serviste hız sabitleyici taktıran oldu mu? Memnun kaldınız mı?
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Memnunum, kendi frende yapıyor, yakıt tüketimine katkı sağlıyor

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Golf kullanırken direksiyon üzerindeki tuşlarla çok rahat kullanabiliyordum. Audi'de sinyal kolunun altına ayrı bir kol yerleştiriliyormuş, kullanımı rahat oluyor mu merak ettim.
    Golf'ün Cruise kullanimi kesinlikle çok daha rahat.

Bende polo vardı onda da direksiyon üzerindeydi, direksiyon daha rahat ama bu da konforlu o kadar olmasa da

• Çok acil cevap arkadaşlar.

Aynı paraya kozmos mavi mi muson gri mi?
    Kapora yatıracağım.
    Muson Gri

Böyle soru mu olur kardeşim. Bu zevk işi hangisini seviyorsan al gitsin. Karar veremiyorsan ikisini de seviyorsun demek o zaman hiç fark etmez.

• Selamlar

2014 sportback tdi aracımda kasislerden veya bozuk yolda 10 20 km hızla geçerken alt taraftan artık helezondan mı amortisörden mi geldiğini bilmediğim gıcırtı gibi sesler geliyor. Özellikle sanki soğuk havalarda daha belirgin bir ses. Trim sesi değil aracın dşından alt taraftan geliyor. Servise gitme fırsatı bulamadım henüz çok rahatsız etmediğinden . Var mı bir fikri olan, kronik bir durum mu acaba?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Selamlar

2014 sportback tdi aracımda kasislerden veya bozuk yolda 10 20 km hızla geçerken alt taraftan artık helezondan mı amortisörden mi geldiğini bilmediğim gıcırtı gibi sesler geliyor. Özellikle sanki soğuk havalarda daha belirgin bir ses. Trim sesi değil aracın dşından alt taraftan geliyor. Servise gitme fırsatı bulamadım henüz çok rahatsız etmediğinden . Var mı bir fikri olan, kronik bir durum mu acaba?

Teşekkürler

Eğer gıcırtı gibi bir ses ise; Klasik grubun tüm bu segment araçlarında olan ön salıncak burcu sesi. Kauççuktan yapılı bu malzeme kışın sertleşiyor ve kasislerde esnemelerde ses yapıyor. Servis garantiniz varsa yağlıyor yoksa değiştiriyor:)
    Ama sesi duymadığımız için biz servise göstermenizi öneririz, başka bir sorun ihtimali için.

• Doritoch kullanıcısına yanıt
    Tam bahsettiğiniz konu büyük ihtimal, önceki golfde de vardı çünkü aynı ses. En güzeli bence Vag grubundan bir daha araç almamak

• Arkadaşlar 1.6 tdı dynamic güncel fiyat alan varmı?

İyi günler...

• Doritoch kullanıcısına yanıt
    salincak burclarindan gelen ses. soguk havalarda belirginlesir, araba eskidikce artarak devam eder. Bazen burclari degistirmek ise yarayabiliyor.

• tufansel T kullanıcısına yanıt
    bugün doğuş oto (bursa) aradı. 1.6 tdi sport line için 161 fiyat verdiler. Muson Gri + Çift paket + Full Ledler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 19 Aralık 2017; 19:30:36 >
  • Aracımı bugün teslim aldım :) Allah herkese daha güzellerini nasip eylesin.

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Maşallah. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin sağlık ve keyifle

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.