Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Uzun dönemde son durum ;

Ortalama hız ne acaba hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• görseli çokda fena değil 4 katlanılır herhalde
  • 4 ay demek istedim
  • se1530 kullanıcısına yanıt
    Tabiki fena değil hocam ama sizin 4 ay mahrum kalacağınız jantlar eminim ki daha güzeller

• elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    Arabaya indiğimde çekip paylaşayım hocam. Çok da aşırı düşük değil ortalama hızım. Toplam 20binKM de şehirdisi ağırlığı epey fazladır çünkü.

• quote:

Arabaya indiğimde çekip paylaşayım hocam. Çok da aşırı düşük değil ortalama hızım. Toplam 20binKM de şehirdisi ağırlığı epey fazladır çünkü.

Nokianlar nasıl üstad memnun musun gerçi kar olmadı ama soğuklarda az da olsa belli eder

• Arkadaşlar merhaba,
    2016 a3 otomatik klima kullanımı hakkında bir sorunum var sanki
    Sürücü ve yolcu iki taraf için de ayrı ayrı kontrol edebiliyorsunuz derece göstergeleri var.
    Ancak bunların ikisini sürücü tarafından da ortak kullanabiliyorduk. Yani sürücü dereceyle oynadıkca yolcu tarafı da değişiyor.du önceden artık yapamıyorum bunu nasıl oluyordu ? Birşeye basılı tutuyorduk falan bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

Arkadaşlar merhaba,
    Sürücü ve yolcu iki taraf için de ayrı ayrı kontrol edebiliyorsunuz derece göstergeleri var.
    Ancak bunların ikisini sürücü tarafından da ortak kullanabiliyorduk. Yani sürücü dereceyle oynadıkca yolcu tarafı da değişiyor.du önceden artık yapamıyorum bunu nasıl oluyordu ? Birşeye basılı tutuyorduk falan bilen var mı?

Auto tuşu olmalı

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Auto tuşu var tamam ama ikisi birbirinden bağımsız gibi çalışıyor. Sürücü tarafından dereceyle oynadıkça yolcu kısmı oynamıyor auto konumda da. Önceden auto açık olsa da olmasa da ikisi birden sürücü tarafından kontrol edebiliyordum hatta göstermişlerdi ikisini bir kontrol etme yöntemini ama hatırlamıyorum maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

Arkadaşlar merhaba,

Autoya basılı tutuyoruz. Klima açık değilse o da açılıyo, kışın klimayı istemiyorsak onu ayrıca kendi tuşuna basarak kapatıyoruz, her 2 taraf senkronize olarak devam ediyor.
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Auto ya basılı tutup denemedim galiba. Siz söyleyince hatırladım öyle olması lazımdı teşekkürler yarın denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: elfmariachi

quote:

Uzun dönemde son durum ;

Ortalama hız ne acaba hocam?

Ortalama hızda da son durum bu şekil hocam ;

• quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

Nokianlar nasıl üstad memnun musun gerçi kar olmadı ama soğuklarda az da olsa belli eder

Üstad şimdilik gayet memnunum. Bu haftasonu kar üzerine çıkmak niyetim vardı ama yer bulamadım Kartepe'de

• Bunlarda Kendi jantlarım

• se1530 kullanıcısına yanıt
    Maşallah, iyi günlerde kullanın kazasız belasız. Bunlar tabiki daha güzel, avutmak için söylüyorum ; 4 ay , sayılı gün çabuk geçer

• Bu foto biraz daha iyi

• Buda iç döşeme fotoları kaya gri +siyah kokpit bu renk kombinasyonu çok gelmiyo daha ferah hissettiriyor

• Güle güle kazasız sürüşler inşallah

• Teşekkürler inşallah hepimize kazasız belasız keyifli sürüşler

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.