Şimdi Ara

Yeni arama sistemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nedir bu saçma Yandex arama sistemi ? ekstra kazanç için kullanışsız ve çirkin bir sistem olmuş bence başarısız ve sitenin düzenini bozuyor.

Alışıldığın dışında..

Bence kaldırılmalı.

• Yeni arama sistemiyle ilgili olumlu sonuç fazlasıyla alıyoruz.Önerileriniz var ise ilgili konudan yetkililere iletebilirsiniz.Değerlendirilecektir.

http://forum.donanimhaber.com/m_102898936/tm.htm
  • Gayet hızlı ve kullanışlı bir sistem. Düzeni bozduğunu da düşünmüyorum, çok yer kaplamıyor ve forum renkleriyle uyumlu. Ekstra kazançla ne gibi bir ilgisi olabilir onu da anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 29 Mart 2015; 0:58:35 >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Google adsense mantığı yandex reklam sistemi olduğu için yandex üzerinden aramalarda kazanç sağlamak mümkün olduğu için olmasın ?

Bence kullanışsız ve çirkin duruyor.Arama terimi kısmını kaldırın o zaman ara'ya basınca java ile yanda açılıyor bir daha yazıyoruz ne anlamı var o zaman arama teriminin ?
  • Berbat ötesi olmuş, inan arama yapmak istemiyorum.... İnşallah eski konumuna döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Berbat ötesi olmuş, inan arama yapmak istemiyorum.... İnşallah eski konumuna döner.

Aynı fikirdeyim yıllardır standart alıştığımız çizgi bozulmamalıydı bence :( , Hazır değişmişken komple tasarım değiştirseler bari o da çok eskidi :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.