Şimdi Ara

Yeni Araba - Hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu an Skoda Fabia 1,4 benzinli manuel vitesli bir araç kullanıyorum.
    Araç baya bi eskidi... çocuk bekliyoruz. Ayrıca eşimde araç kullanmak istiyor ancak manuel vites onu zorluyor.
    Bu yüzden dizel, otomatik vitesli bir araç bakıyorum. Ancak araçlardan çok anlamıyorum. Bütçem 100.000 TL civarında.
    İstanbul'da kullanacağım. Hergün 50+50 = 100 Km yol yapıyorum. (gebze tarafı)

Renault Captur 1.5 dCi EDC 90 bg / Icon paket
    Renault konusunda hiç bir fikrim yok. Aslında önyargılıyım galiba. Ama fiyat, özellik açısından iyi gibi.Araca gidip baktım güzel görünüyor.

Peugeut 2008 1.6 BlueHDi 100hp ETG6 Otomatik S&S /Allure paket (Techno paket diye de bir paket var ama katalogdan farkını anlamadım)
    Görünüşü çok iyi. Ama yarı otomatik. Bagajı 308'den küçük ancak bel hizasında olması artı.

Peugeut 308 1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S /Allure paket (Techno paket diye de bir paket var ama katalogdan farkını anlamadım)
    Fiyatı sanırım 110.000'ün baya bi üstüne çıkacak Kasım-Aralıkta... :( bagajı geniş, tam otomatik. Fiyat düşündürüyor.

Aşağıdakiler hakkında bir bilgim yok. Daha bakmaya gidemedim.
    Fiat Agea 1,6 Multijet II DCT
    Fiat 500 L Cross Dizel 1.3 MultiJet 95 HP Dualogic™
    Toyota Auris Dizel 1.4 D-4D

Genel olarak fikir verebilecek varmıdır?
    Bu arada 130-140 bin TL'lik araçlarda ikinci ellerine mi baksam diyorum? Ama sıfır araçlarda güvenlik ve konfor özellikleri adına çok daha yeni şeyler var sanki... Bide ikinci ele güven konusunda sıkıntı düşündürüyor.

• Fiat ve toyota'yı eleyin zaten, bakmayın. Renault'ta Megane'nın fiyatları fazla gelmiyorsa ona da bakmanızı öneririm. 3 gün kullandım, çok güzel bir otomobil olmuş. Captur hakkında pek bilgim yok, sadece az yaktığını biliyorum. 308 ise motor şanzıman olarak yakıt konusunda en başarılı araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defkhan3459 -- 31 Ekim 2017; 13:30:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 mi captur mu desem?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.