Şimdi Ara

Yeni Aldığım Monitörden Ses Gelmiyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung S22D390H modelli monitoru 2 gün oldu alalı monitorden ses gelmiyor.

1.HDMI ile bağlantı yaptım ses gelmedi.
    2.VGA kablosuyla bağladım yanında stereo kablosu ile kasadan monitore bir kablo daha bağladım ses gelmedi.
    3.HDMI ile monitore bağlayıp kasanın arkasına kulaklık taktım ses gelmedi.(aynısını vga ile yaptım)
    4.HDMI kablosu ile bağlantı yapıp monitorun arkasındaki kulaklık girişine kulaklık bağladım ses geldi.

Sonuç olarak HDMI ile bağlantı yaptıgımda ses monitore gidiyor ve sadece monitorun arkasındaki girişe kulaklık bağladığımda ses alabiliriyorum.Onun dışında hiç bir türlü ses alamadım.Ses yerinde müziğin çaldığı yeşil şeyin artıp azaldığını her durumda goruyorum fakat hiç bir türlü ses gelmedi.Sorun neyde bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz.Amacım HDMI ile bağlayıp montorden ses almak.

• İyide monitörde hoparlör yokki. Neresinden ses almayı düşünüyorsun.
  • HDMI ile bagladğımda menude ses diye bir çubuk çıkıyor hoparlor yok ise neden bu secenek çıksın ki samsungun sitesinde hoparlorun olup olmadığı belirtilmemiş.HDMI ile bağlanıyor hoplarlor olması lazım muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holrulazzz -- 13 Aralık 2014; 15:01:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holrulazzz

HDMI ile bagladğımda menude ses diye bir çubuk çıkıyor hoparlor yok ise neden bu secenek çıksın ki samsungun sitesinde hoparlorun olup olmadığı belirtilmemiş.HDMI ile bağlanıyor hoplarlor olması lazım muhtemelen.

Kulaklık Çıkışı için olmasın sakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holrulazzz

HDMI ile bagladğımda menude ses diye bir çubuk çıkıyor hoparlor yok ise neden bu secenek çıksın ki samsungun sitesinde hoparlorun olup olmadığı belirtilmemiş.HDMI ile bağlanıyor hoplarlor olması lazım muhtemelen.

O kulaklık veya harici bir hoparlör için var. Yani sendeki monitör sadece bağlantılar arasında geçiş sunuyor. Samsungun sitesinde de hoparlör olmadığı yazıyor. Zaten hoparlör olsaydı monitörün önünde veya arasında delikler olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.