Şimdi Ara

Yeni aldığım hazır karta başkasına ait borç mesajlarının gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi denizli forum çamlık turkcell bayisinden yaklaşık 20 şubat gibi yeni hazır kartı içinde 35tl ile birlikte 80TL ye aldım. Ancak bir kaç gün sonra başka şahısa ait farklı firmalardan borç mesajları gelmeye başladı ve bir kaç gün önce de borç ile ilgili aramaya başladılar. Hattı kız arkadaşım kullanmakta ve çok rahatsız olmaktayız. Ben bu konu hakkında hakkımı nasıl arayabilirim? Neden bana yeni bir numara vermediler de böyle başkasının borç bilgileriyle uğraşıyorum

• Size daha önce kullanılmış bir numara vermişler. Kullanılmayı bırak daha önce kullanan da üç kağıtçının tekiymiş herhalde ki her yere borcu takıp hattı atmış. :D

Geçen yıl dedem böyle bir hat almıştı. İzmir'de Turk Telekom faturasını ödemememiş birisininmiş eskiden hat. Karakola ifade vermeye götürmüşler bir kez dedemi. :D TT Müşteri hizmetlerini arayıp hattı artık bizim kullandığımızı ve TT'nin bahsettiği numara ile ilişiğimiz olmadığını söyledim. Bir daha bulaşmadılar.

Ama sizinki bir sürü yere borç takıp ortadan kaybolmuş herhalde, hepsine dert anlatmak uzun sürer. 30 milyon abone, tonla numara kullanıyor ki eski numaraları tekrar satarak yeni numara alanı oluşturmaktan kurtuluyorlar. Mantıklı bir uygulama ama böyle sıkıntılar olabiliyor bu durumda da.
  • Müsteri hizmetlerini arayin, durumu anlatin ve numarimizi degistirmek istiyoruz dediginiz de yardimci olucaklardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazırkart o kadar pahalımı vay vay ...

• Kullanılmış numara vermişler benimde başıma gelmişti kullanılmamamış numara istediğimi özellikle söyledim yarım saat numara aramıştık her bayii uğraşmaz istiklal caddesinde burger king yanında vodafone var orası çok ilgileniyor adamlar bıkmadan yarım saat numara aramıştı bana ekrandan da göstermişti daha önce kullanılmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferq -- 28 Mart 2018; 10:31:46 >
  • Müşteri hizmetlerini aradık yapabileceğimiz birşey yok diyor çok saçma bişey üstelik 80₺ para verdik madem kullanılmış hat niye bu kadar pahalı satıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En temizi sizi arayanları engellemek. Kaç yere borç takmış olabilir ki 🤔

• Bayağı bi arama gelmişti artık gelmiyor müşteri hizmetlerini aradıktan sonra :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maholan kullanıcısına yanıt
    Turkcell şebekesi üzerinde isteNMeYen numaraları engelleme özelliği var.

İnternet sitesinde Online İşlem Merkezi'ne girip kurcalarsan görebilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.