Şimdi Ara

Yeni 2022 Honda Civic Sedan tanıtıldı! İşte tasarımı ve özellikleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
3
Favori
16.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araba iyice uzamış. özellikle önü çok uzun. ayrıca yine alçak bir araç. C sedan değil de apaçhi sedan  

• Önü 90 ların Accorduna benziyor. Birazda prelude ve integra havası var oraya karışık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki kasa çok spor gözüküyordu. Bu kasa daha oturaklı olmuş, biraz daha her kesime hitap edebilecek şekilde tasarlamışlar. Dış tasarımı ilk başta beğenmemiştim, ancak gözüm alıştı. Belli açılardan D segmentini de andırıyor, baya büyük gözüküyor araç. İç tasarım ise en beğendiğim kısım oldu, epey iyi. Sadece iç kapı kolu tasarımını sevmedim, onun dışında kusursuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 1 Mayıs 2021; 19:22:5 >
  • TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    Bayan daha güzel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WB kullanıcısına yanıt
    tabir cuk oturmus valla.
    baba parasi yiyen ergen arabasiydi mevcut kasa. birak satinalmayi vallahi yolda gormek rahatsiz ediyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu honda, toyota kaba kocaman far olayını bi bırakamadılar ince uzun agresif yapsalar daha hoş duracak

• Ortaya çıkmış

• TIGERSHARK kullanıcısına yanıt

Fotoğraflarda görüldüğü gibi değil çok şık olmuş. İç mekandaki retro esintileri ile D sınıfı havası hakim olmuş.

• Beğenmeyenler 3 milyon vergi verip, 4 milyona s classe alabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Cvt şanzımanlı araba alanlara gerçekten çok şaşırıyorum. İyi tahammül ediyorsunuz valla. Honda Civic de bir kasasında güzel dış tasarım yaparken bir sonrakinde kötü yapıyor.

Cvt aldım, iyi ki aldim diyorum. 0-200 32sn stok, bendeki 25sn. 45bin km ortalamam 6.0lt. Benzer güçte benzinli baska arabalar hangi sanzumanla ne yakıyor, 0-200 değeri ne. Örnekle aydınlatsana bizi belgeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Ben zaten zf9 taraftari degilim bu segmentte. Neden beni alintiladiniz  

Alıntıları Göster

Zf8, cvt'den daha mi hizli yani? Honda Nsx'te Zf9 kullanıyor. Yavas sanzuman mi koymuşlar imza arabalarına? Benim için zf 8 9 olmuş önemsiz. Cvt cok iyi diyorum.

• malesef begenemedm,fiyatina bile o sebebden bakmıyorum bile.yeni araç alımıma da az kalmıs ken sınıf tekrarı olmuş honda.yinede zevkler tartışılmaz.selamlar..!

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Zf8, cvt'den daha mi hizli yani? Honda Nsx'te Zf9 kullanıyor. Yavas sanzuman mi koymuşlar imza arabalarına? Benim için zf 8 9 olmuş önemsiz. Cvt cok iyi diyorum.

Alıntıları Göster

Ne anlatıyorsun arkadaş ben zf9 yavaş demedim sadece zf8 kadar sorunsuz değil dedim. Cvtyle ilgili bir şey de demedim. Oruç başa vurdu sanırım.

• quote:

Ne anlatıyorsun arkadaş ben zf9 yavaş demedim sadece zf8 kadar sorunsuz değil dedim. Cvtyle ilgili bir şey de demedim. Oruç başa vurdu sanırım.

Alıntıları Göster

Yanlış kişiye başına vurdu diyorsun.

Bu forumun %99'u cvt düşmanıydi, bazılarına öğrettik, bazilari yolda dersini alarak öğrendi. Teker teker insanlara cvt nedir öğretenlerden biriyim. Olumlu konuşmadığına göre düşmanlardansin diye düşünmemde bir sorun görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 4 Mayıs 2021; 15:25:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Yanlış kişiye başına vurdu diyorsun.

Bu forumun %99'u cvt düşmanıydi, bazılarına öğrettik, bazilari yolda dersini alarak öğrendi. Teker teker insanlara cvt nedir öğretenlerden biriyim. Olumlu konuşmadığına göre düşmanlardansin diye düşünmemde bir sorun görmedim.

Alıntıları Göster

Cvt hakkında bir şey demedim diyorum hala olumlu konuşmadın diyor hahaha başka olumlu konuşmamı istediğin konu varsa liste at hocam aradan çıksın.

• quote:

Cvt hakkında bir şey demedim diyorum hala olumlu konuşmadın diyor hahaha başka olumlu konuşmamı istediğin konu varsa liste at hocam aradan çıksın.

Alıntıları Göster

Bahsettigim %99'lik kitleden, değilmisin bilmem, değilim diyorsan öylesindir.

Soru ortaya, baska cvt'ye laf edenleri buraya alalım. Çoğu cevap veremeyecek hale geldi bugüne dek tecrübeyle sabit. Dsg trolleri üzgün. Cvt gidiyor ve patlamiyor.

• Ben içine bu kadar ses alan daha başka araç görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ben içine bu kadar ses alan daha başka araç görmedim.

Merhaba, testlerde izlediğim kadarı ile

volvo s90 için bile yol sesi, rüzgar sesi alıyor deniyor

hamgisinde garanti ses yok ?

bentley mulsanne testinde içeride çıt yok deniyordu

hükümet kaldırsın şu %300 vergiyi

alalım mulsanne yol, rüzgar hepsinden kurtulmuş olalım

https://www.cars.com/vehicledetail/detail/844987955/overview/

• Mevcut kasada ki kendi kendine göçük problemleri, boya atma, yağ yakma ve kaput dalgalanmalarıyla anılan bir model olmuştu. Fakat ucuz diye, milenyum öncesi atmosferik motoruyla tüp uyumu iyi diye, megane’ ın bi tık altı corollo ile egea arasında kalanlar için iyi bir alternatif olmuştu.

Tabi yerli diye fiyat avantajı vardı. Avrupa’da satışları çok çok düştüğü için pazardan çıkacağı yönünde iddadan oluşan söylentiler vardı. Fabrikaları kapatmaları üzücü. Civik’in sonu Lancer gibi mi olacak acaba.

Bu model çin pazarıyla aynı zamanda globalda da satacakmış, bakalım yeni gelecek Tayland üretimli civicler mevcutlardan daha iyi mi olacak daha kötü mü olacak ? Maliyet kaygısı baz alınınca mevcuttan daha kalitesiz olabilir.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.