Şimdi Ara

YENİ 2017 APPLE IPAD PRO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
9
Favori
20.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayın kaçında almıştınız hocam? Teslim tarihi olarak ne verilmişti bir de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 22 Haziran 2017; 12:5:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata_1907_

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: ata_1907_

merhabalar bende ipad pro 10.5 alacağım. amerikadan bir arkadaşımdan 2.nesil kalem ve kılıf da sipariş ettim ama ipad pro yu türkiyeden alacağım garanti olaylarından dolayı acaba ürünün ne zaman teknoloji mağazalarına geleceğini bilen var mı? görmeden almak istemiyorum.

Kalemin yeni versiyonu mu çıktı?

tepki süresini falan daha iyi hale getirdik diyorlardı sunumda ama herhalde farklı bir şey çıkmıştır diye düşündüm ben arkadaşa öyle söyledim soracaktı apple store amerikada

Kalem aynı diye biliyorum. Ekran teknolojisi daha iyi olduğu için aynı kalemle daha iyi sonuç alınıyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Ben kalemli tablet almayı düşünüyorum. Öneriniz nedir ? iPad pro oldukça pahalı fakat tek seçenek bu olursa düşünüp alabilirim. (O kadar para verince 64gb az gelir almışken 256 alırım)

Youtubedaki gibi soru çözüm videosu çekebilmek ve not falan alıp bazen aklıma gelen şeylere çizip bilgisayara atıp kullanmak istiyorum. Android ios fark etmez tavsiyeleriniz neler?

Güncel cihaz olsun 1-1,5 yıllık cihazlar olsun en yaşlı( tanıtılma yaşı)

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Merhaba

Ben kalemli tablet almayı düşünüyorum. Öneriniz nedir ? iPad pro oldukça pahalı fakat tek seçenek bu olursa düşünüp alabilirim. (O kadar para verince 64gb az gelir almışken 256 alırım)

Youtubedaki gibi soru çözüm videosu çekebilmek ve not falan alıp bazen aklıma gelen şeylere çizip bilgisayara atıp kullanmak istiyorum. Android ios fark etmez tavsiyeleriniz neler?

Güncel cihaz olsun 1-1,5 yıllık cihazlar olsun en yaşlı( tanıtılma yaşı)

Teşekkürler

Geçen yil tanitilan ipad pro ya bakabilirsiniz kalemli tek opsiyon o ios tarafinda yeni ipad pro cikinca onun fiyat düşecektir tablet alacaksaniz ipad tercih edin bence samsunglara göre daha uzun süre kullanırsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ata_1907_ A kullanıcısına yanıt
    geçen yıl tanıtılanla bu yılki arasında satış fiyatı olarak az fark var gibi

öneriniz için teşekkür ederim

• Sonunda gönderim hazırlığına geçtiler. Yarın hem cumartesi hemde arafe umarım teslim ederler. Yoksa bayramdan sonrasına kalır.
    YENİ 2017 APPLE IPAD PRO
  • ata_1907_ A kullanıcısına yanıt
    hocam UPS veya TNT ile çalışıyor Apple. İki firma da gayet gücenilir bence.
  • flashpoint kullanıcısına yanıt
    ne zaman sipariş geçmiştiniz hocam ?
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    9 haziranda sipariş geçmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni 12.9'dan sipariş veren var mı arkadaşlar?
  • YENİ 2017 APPLE IPAD PRO
    çok garip olarak mailime apple'dan gelen ankete katıldım siparişi 19'unda geçtim teslim tarihi 4-7 temmuzdu şaşırtıcı biçimde 30 hazirana döndü eğer apple müşteri kalitesine değer veriyorsa helal olsun..
  • birde bugün acaba kargoya teslim edilir mi ?
  • flashpoint kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 10 unda sipariş ettim ama hala ürünler işleniyor bir de in garibi şimdi almaya kalksam 1 iş günü zaten teslim süresi umarım benimki de bugün kargoya verilir sizinki bugün verilir büyük ihtimalle büyükşehirlerden birindeyseniz yarın teslim edilir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 23 Haziran 2017; 16:25:13 >
  • konyadayım hocam
  • ama şu anda günler güncellendi de hala işleniyor yazıyor gönderim hazırlığına geçemedi yoğun olduğu için mi acaba ?
  • gece falan mı çıkışı yapılır acaba ?
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    Bugün kargoya verilmez bizimkiler gönderim hazıelığı bile olmadı

• normal öylesine satın alma ekranına gelince 30 haziran diyor hocam herhalde yarın çalışıyıorlarsa verirler yoksa çarşambaya kaldı
  • eğer yarın çalışıyorsa lojitik firmaları kargoya verir gibi ups de pazartesi yarım gün falan açık olursa alırım
  • Benim ürün bu gün kargolandı ancak ups yarın yarım gün çalışıyor ve teslimat yapmamakta. Ya yarın gidip almaya çalışacağım ya da bayramdan sonrasına kalacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.