Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.823
Cevap
175
Favori
935.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HesaplayanAdam

Ben bakımı yaptırdım. Fiyatlar aşağı yukarı aynı, 350TL-360TL küsür. Telefon edip çevre servislerden fiyat alabilirsiniz.
    Pendik Aykon'a gittim. Pek beğenmedim açıkçası. Yol üstü araç tamircisi gibi bir atölyeleri var.

Eyvallah, bende orda yaptıracağım büyük bir ihtimal, Bana en yakın servis noktası olduğu için. işlerini düzgün yapsınlarda atölyenin ne durumda olduğu beni ilgilendirmiyor açıkcası.
  • GL+ için ön koltuklara sonradan ısıtma sistemi takılabiliyor mu?
    Bunun için satılan pad şeklinde kitler var. Yetkili servisler bunları satıyor mu, ya da oem olarak bir yerlerden edinsek montajını yaparlar mı garanti dahilinde?
    Hiç sonradan yaptıran var mı, maliyeti ne civardadır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEU-Cyprus -- 21 Haziran 2017; 16:17:7 >
  • NEU-Cyprus N kullanıcısına yanıt
    Ben daha önceki aracıma minder tipli çakmak girişli almıştım, kullanımı iyiydi ama koldtuğa montaj ettirmek serviste zor yapacaklarını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bayram öncesi yola çıkacağımdan 15bin bakımını da yaptırdım. Şuan 12bin kmde araç. Telefonda 380₺ fiyat söylediler bayii'de 1.4 turbo olduğu için yağ oranında fark olduğunu söylediler 400₺'ye halletmiş olduk. Hazır araç lifte kaldırılmışken karter muhafazayı da taktırdım. Güzel sağlam görünüyor.

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bayram öncesi yola çıkacağımdan 15bin bakımını da yaptırdım. Şuan 12bin kmde araç. Telefonda 380₺ fiyat söylediler bayii'de 1.4 turbo olduğu için yağ oranında fark olduğunu söylediler 400₺'ye halletmiş olduk. Hazır araç lifte kaldırılmışken karter muhafazayı da taktırdım. Güzel sağlam görünüyor.

Karter muhafaza nerde taktirdiniz fiyatı ne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

82 ye alan varmış...

sıfır vitara ya da 2011 dizel ford kuga alacam...

tam karar veremedim...

Yetkili bayi dışında özel bayilerden alsak ne dezavantajı olur? 82.5 burda:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-2017-suzuki-vitara-1.6-gl-plus-otomatik-vites-sifir-km-447939036/detay

• Arkadaslar merhaba,

Cok uzun zamandir bu araci izlemekteyim. Bende su an Renault Megane Touch Plus 1.6 CVT 115 BG 2014 model bir arac var. Bu araci yeni Suzuki Vitara ile takas edip kalan miktari kredi alarak araci satin almak istiyorum. Insanin ici isindiktan sonra baskasinin ne dedigi pek umrunda olmamalidir esasinda ama ben bunca acilmis olan basliktan ve seyrettigim onca arac inceleme videosundan sonra sizin de fikirlerinizi almak istedim. Al der misiniz yoksa hic bulasma mi dersiniz ? Ici sert plastik vs bir suru sey soylenmis. Benim su anki aracimin ici yumusak plastik alt kisimlarda sert malzeme kullanilmis sadece. Benim luks algisi gibi bir algim da yok. Megane'i da alirken icindeki aksesuarlara cok dikkat etmemistim acikcasi. Bu araba beni uzer mi uzmez mi ? Sormak istedigim o. Renault Megane'im beni hic uzmuyor mesela. Neden degistirmek istiyorsun derseniz. Bir onceki aracim da Renault idi, artik marka degisikligi yapmak istiyorum ve biraz sagini solunu vurdugum icin su anki arabamdan sogudum.

Goruslerinize ihtiyacim var, tesekkurler.

• Merhaba, dün yalovada feribottan inmek üzere arabayı çalıştırmaya çalıştığımda fren kitlendi, vitesi park konumundan çıkaramadım, o da orda kitlenip kalmış gibiydi. Araç bir türlü çalışmadı. İlk defa başıma geliyor, haliyle panik oldum . Feribottaki görevliler yanıma geldi, araçtan çıkıp kapıları kitleyip tekrar açıp sonra aracı çalıştırmayı denedim, yine olmadı. Sonra bir feribot görevlisi bindi ve o denedi, oldu. Nasıl yaptınız dedim, frene sert bastım dedi. Ben de tüm gücümle basıyordum ama hiç hareket etmemişti. Bu arada tabi tüm feribot boşalmış ve yeni yolcuları almaya başlamıştı. O heyecanla nasıl çıktığımı bilmiyorum. Yolculuk bitip varacağım yere geldikten sonra aracın kitapçığına baktım fakat bu yaşadığım duruma dair birşey bulamadım. Bu durumu yaşayan oldu mu, neden olmuş olabilir? Sevgili vitaram henüz 2 aylık bile değil, önemli bir arıza göstergesi değildir umarım😦

• start/stop mu, anahtar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anahtarsız, start/stop butonu var

• Gl plus 12binde 2016 77 nasıl sıfırı 84 değer mi

• orhan4@yahoo.com O kullanıcısına yanıt
    tek aklıma gelen,
    vites ile ilgili;
    park sırasında tüm yük eğim nedeniyle P konumunda şanzımana binmiştir,
    bu nedenle P den ayrılamamıştır. yokuşta önce el freni sonra P konumu yapılmazsa oluyor bu sıkışma.

aracın marş basmaması ise P de iken mümkün değil,
    arıza mı onu da servise sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 27 Haziran 2017; 17:59:51 >
  • orhan4@yahoo.com O kullanıcısına yanıt
    vitesin sol yanında küçük bir parça var kaldırılıp kilit açılıyordu kitapçıkt okumuştum sanırım onunla ilgisi olabilir.
  • slamlar 1 ay önce 2008 model otomatik jetta mı satıp 4x4 suzuki gl+ aldım jettadan sonra neye binerim diye düşünüyordum (çok para olsa tabi bir sürü araba varda 100 bin tl civarına ) araç binek bir otomabil gibi virajlara girip çıkabiliyor jettayı nasıl kullanıyorsam aynı belki daha iyi bir viraj performansı var bide kullandığım jetta 105 beygirdi bu 120 beygir kesinlikle araba sollamalarında bu farkı hissettim daha atak arabayı spor moda getirdiğmde aracın bir fırlaması var yaşamak lazım derim wolkswagen jettaya 8 sene bindim cokta sevdiğim bir araçtı ama yeni modellerindeki dsg problemleri artık değişime işaret ediyordu ve su an iyiki bu değişimi yapmışım diyorum yerden yüksek bir arabayla otomobil sürüşü keyfini alıyorum agresif bir kullanıcıyım buna rağmen 40 kr civarı yakıyor şehir içi sehir dışı karışık 36 kr da gördüm gerçi jetta lpg li idi 25 26 kr yakıyordu ayda 100 tl de benzin harcıyordu ortalama oda 34 35 kr yakmış oluyordu dizel arçlardada 27 28 kr yakan arçlar var ancak onlarında bakım maliyetleri fazla bide 100000 km üstünde dizel araç sattmakta kolay değil bu açılardan kesinlikle maliyetinin hakkını veren bir araç suzuki almadan önce araştırdığım araçlar cx3-mokka-kadjar-qashqai cx3 107 bin tl ,biraz küçük,mozot filitresi arzası var giderildimi bilmiyorum,mokka x 104 bin tl bir arızasını görmedim duymadım ama test ettiğimde çok hoplattı zıplattı ,kadjar test etmedim ama bir sürü elektronik arzasının videosu var qahqai bir arıza duymadım sadece bir tane su aldığı ile ilgili videosu var ama oda her araçta olmayabilir ancak bu fiyata ancak ikinci elini alabilirdim bu gibi durumlar suzukiyi ön pilana çıkardı iyiki almışım diyorum

Tazmanya Canavarı kardeş iç plastikler biraz sert ama bu keyifli sürüş için kabul edilir zaten araçın plastik aksağımı sadece orda duruyor kullanmıyorsunki ben tavsiye derim açıkçası herkese iyi günler mutlu sürüşler

• keşke arasıra nokta koysaydınız, okurken başım döndü :)
  • :)
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Değmez.. Aracı 82 ye alanlar varken.

• btbelhan B kullanıcısına yanıt
    soluksuz okudum ustat, soluk alacak mola yeri vermemissiniz yazida :)

• Arkadaşlar alibaba.com dan kol dayama aldim. 125$ mal oldu. Kendim montajını yaptım. Sadece arka vidaları kapaksız. Serviste takılanlar da kapak varmı bilemiyorum. Birde servislerde kırmızı dikişli varmı acaba.

• Güzel olmuş hocam.

Ben sıfır alırken kolçağı hediye takmışlardı ama tabiki yan sanayi takmışlar ve adi , o zaman farkına varmadım. Seninki güzele benziyor.

Bu arada alakasız bi soru soracam. Hiç kendi kendine seramik kaplama yapan oldumu? You tube da bi Sürü video ve marka var, güvenemedim açıkcası . Tecrübesi olan paylaşırsa teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.