Şimdi Ara

🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.921
Cevap
322
Favori
563.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yemek sepetine soruşturma açılmış. "niye ys kuryesini şart koşuyorsun" gibilerinden.
  • Arkadaşlar merhaba, yemeksepetinde numaran bilgilerin başka hesapta kullanıyor uyarısı sonucu hiçbir kupon vs kullanamıyorum. Kaç kere silip yeni hesap açtım hep aynı hatayı sldım. Var mı çözümü ?
  • standartadam48 S kullanıcısına yanıt
    Bu telefon ile fazla hesap açılmış mümkünse biliyorsanız o hesabı bulup siliniz
  • Komili 2 lt zeytinyağı fiyatları çok uygun
    Yumuşak lezzet 513 TL
    Meyvemsi 488 TL
    Riviera 402 TL
    İhtiyacı olan değerlendirebilir
  • 4 gündür 5. yıla özel özel kampanyalar diye tüm siteyi kaplayan reklamlar dolu.
    sepet tutarının 5 te biri bizden diye yazıyor.
    4 günde en az 10 sefer denedim. belli bir sepet tutarı üzerinden yüzde 20 indirim düştüğü anda ödemeyi tamamlayamıyorsunuz. sepet tutarınız güncellendi, kontrol ediniz vs. yazıyor. sepet tutarını azaltıp 5 te 1 indirim yapılmadığı sürece sepeti onaylıyor.
    farklı telefon üzerinden de denedim sonuç aynı.
    bu indirimden faydalanabilen bir kişi var mı merak ediyorum.
  • 39nicolasanelka 3 kullanıcısına yanıt

Ben yüzde 20 indirimle ödemeyi tamamladım hocam, sorun olmadı. Fakat günlük 5 hediye diyor, bunu yakalayabilen oldu mu? Bir de bu hediyeler tükendikçe gün içinde güncelleniyor mu?

• akifhoca A kullanıcısına yanıt

Ben pazartesi yaptım alışverişi o zaman 300₺ üzerinde yüzde 20 yapıyordu

günlük hediyelerde gün içinde geliyor gidiyor kontrol etmek lazım ben sabahtan bakmıştım pepsi ve cornet denk geldim aldım 5 dakka sonra çubuk kraker kekte gelmişti ama sipariş geçtiğim için alamadım

indirim kuponu vardı onuda kullandım

🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

• BsPhotographer kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. Yüzde 20 indirim alt limiti dün 400 idi, bugün 500 olmuş. Şimdi hiç hediye ürün yok.

• akifhoca A kullanıcısına yanıt

Bende görünenler şuan bunlar, stok yoktur muhtemelen

🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]
  • stok olmasa ürünü hiç göstermiyor, vardır onlar.

• yemeksepeti sistemi bazı üyelere gel-al da geçerli olan şu kuponu tanımlamış ancak rakiplerinin aksine hangi restoranlarda geçerli olduğunu devlet sırrı gibi sakladığı için o kadar restoranı tek tek inceleyip denemek gerekiyor.

• dekareme kullanıcısına yanıt

alakası yok, yemeksepetinde gel-al sekmesine tıklayınca hangi restoranda hangi kupon geçiyorsa ortadaki banner'larda görünüyor

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Komganede geçiyor galiba gel al seçmedim ama kupon uygulanıyor hayırlısı (Şalgam suyu stoklanır gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin8479 -- 15 Nisan 2024; 18:17:43 >
  • Engin8479 E kullanıcısına yanıt

Kampanya 09.05.2024 tarihine kadar Türkiye’de Yemeksepeti üyesi olan ve kampanyaya katılan aşağıdaki markaların seçili restoranlarından mobil uygulamaları üzerinden verilecek siparişler için geçerli olup, toplamda 100 bin adet stokla sınırlıdır. 

Adile Sultan Ev Yemekleri, Burger King, KFC, Komagene Etsiz Çiğ Köfte, Little Caesars Pizza, Maydonoz Döner, Pasaport Pizza Pidem, Pizza Hut, Saloon Burger, Subway, Usta Dönerci 

• Kupon kodu sadece online kredi kartı/banka kartı ve cüzdan ile verilecek siparişler için geçerlidir.

• Kupon kodu, 100 TL indirim sağlayacaktır. 

• Kampanya süresi boyunca SEPETTE100 kupon kodu her hesap tarafından yalnızca 10 kez kullanılabilecek olup, maksimum kupon kullanım adetleri markalara göre aşağıdaki gibidir. 

• Komagene Etsiz Çiğ Köfte kupon kullanım adedi 1 

• Pidem, Saloon Burger ve Usta Dönerci kupon kullanım adedi 3 

• Adile Sultan Ev Yemekleri, Burger King, Maydonoz Döner, Pasaport Pizza, Pizza Hut kupon kullanım adedi 3 

• KFC, Little Caesars Pizza, Subway, HD İskender kupon kullanım adedi 3 

• Kupon kodundan yararlanabilmek için kampanya

minimum sepet tutarı bulunmaktadır. Kampanya minimum sepet tutarları aşağıda belirtilmektedir. Kampanyaya dahil restoranlardan sipariş verebilmek için karşılanması gereken minimum sepet tutarı ise kampanya sepet tutarından farklılık gösterebilir. Bu nedenle sipariş vermeden önce sipariş vereceğiniz adresinizdeki kampanyaya dahil restoranların minimum sepet tutarını kontrol ediniz. 

• Komagene Etsiz Çiğ Köfte kampanya minimum sepet tutarı 200 TL 

• Pidem, Saloon Burger ve Usta Dönerci kampanya minimum sepet tutarı 250 TL 

• Adile Sultan Ev Yemekleri, Burger King, Maydonoz Döner, Pasaport Pizza, Pizza Hut kampanya minimum sepet tutarı 300 TL 

• KFC, Little Caesars Pizza, Subway, HD İskender kampanya minimum sepet tutarı 350 TL 

• Kupon kodu Gel Al siparişlerinde geçerlidir. 

şöyle toplu olarak da yazalım. kampanya hem gel-al da hem eve teslimatta geçerliymiş şimdi netleşti durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 15 Nisan 2024; 18:25:2 >

• Komagene bu gün %50 bedava var 1 kg 113 liraya geldi naysa kazı kazan -5 lira 108 lira 😋
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

hocam 100 lira düşünce 210 küsür liraya geliyor, siz nasıl aldınız ?

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    213 lira hocam 600+300 gr
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

anladım hocam, bugün ki hediyesiyle dahil toplamda 1500 gr hesaplamışım.   teşekkürler.

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.5 kg orduyu doyurur 1 kg yeter :)
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.