Şimdi Ara

Silinsin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
17
Favori
28.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada Yiyecek #Yemek
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iadeler genelde işgünü yapılıyor. haftasonu 5 kez iptal olsa pzt sabah 5 iade gelir.
  • Ben yemeksepeti'ne demiyorum. Hesap satan arkadaşa diyorum iade yapmıyor diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WHATSAPP NUMARASI: 0551 180 31 54

Silinsin

YEMEKSEPETİ ONLİNE ÖDEMELERDE 20/10 TL İNDİRİM SAĞLAYAN SIFIR HESAPLAR; SKT:11 ARALIK 23.59

1 adet hesap 1 TL

Hesaplar sınırlı sayıda olduğu için pazarlık yoktur.

Hesaplar sıfırdır. İlk siparişi siz vereceksiniz. Yemeksepetinin güvenlik kontrolüne takılıp siparişiniz iptal edilirse, ve hesap yemeksepeti tarafından kapatılırsa iptal olan hesabın yerine yeni hesap verilmez ya da ücret iadesi yapılmaz.Ayrıca kredi kartınızdan kesilen tutar iki-üç gün içerisinde kartınıza iade edilir. lütfen bu hususu göz önünde bulundurarak hesap satın alınız. isteyene iptaller hakkında özelden bilgi verilecektir.

ÖDEME KANALLARI:Garanti Bankası, Enpara, Akbanak, Ziraat Bankası, Cepteteb, Halkbank

MESAİ SAATLERİ DIŞINDA EFT İLE ÖDEME KABUL ETMİYORUM. LÜTFEN BU KONUDA ISRARCI OLMAYIN.

WHATSAPP NUMARASI: 0551 180 31 54

Silinsin

• yeni numarayla sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler.
  • İlk sayfaya uyarı olarak daha önce indirim kodu kullanılan telefon numarası kullanılamaz şeklinde açıklama koyarsınız iyi olur. Gereksiz yere uğraş yaptım umarım banka geri öder parayı.
  • verdiği yemeksepeti hesabı güvenlik gerekçesiyle patladı. alım yaparken gözönünde bulundurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

İlk sayfaya uyarı olarak daha önce indirim kodu kullanılan telefon numarası kullanılamaz şeklinde açıklama koyarsınız iyi olur. Gereksiz yere uğraş yaptım umarım banka geri öder parayı.

Daha önce kullanılmış telefon numarasıyla başarılı bir şekilde alışveriş yapan arkadaşlar olduğu için böyle bir uyarı koyamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

İlk sayfaya uyarı olarak daha önce indirim kodu kullanılan telefon numarası kullanılamaz şeklinde açıklama koyarsınız iyi olur. Gereksiz yere uğraş yaptım umarım banka geri öder parayı.

Daha önce kullanılmış telefon numarasıyla başarılı bir şekilde alışveriş yapan arkadaşlar olduğu için böyle bir uyarı koyamıyorum.

Alıntıları Göster
    ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xymox -- 29 Mayıs 2018; 6:19:7 >

• Ana hesabimizdan telefonu silip yeni aldigimiz hedaba eklersej sorub kalmiyor mu yani

• Arkadaşlar 20'ye yakın alım yaptım. Fire 5 adet o da benim hatalarımdan dolayı. Yeni telefon eklemeniz veya kaldırmanız gerekmiyor.

Daha önce yemeksepetinde kupon ile ödeme yapılmamış kredi kartı gerekiyor.

Farklı Sanal kart ve kredi kartlarıyla ödemeler yaparsanız numaralar önemli olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Arkadaşlar 20'ye yakın alım yaptım. Fire 5 adet o da benim hatalarımdan dolayı. Yeni telefon eklemeniz veya kaldırmanız gerekmiyor.

Daha önce yemeksepetinde kupon ile ödeme yapılmamış kredi kartı gerekiyor.

Farklı Sanal kart ve kredi kartlarıyla ödemeler yaparsanız numaralar önemli olmuyor.

Hocam (: ben hep aynı karttan alıyorum arkadaştan hiç sorun olmuyor başka numara tabi. Siz eminmisiniz numara olayından. Genelde ilk numaraya bakıyorlar.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Ben aynı numara aynı kart ile aldığımda 3-4 tane engellendi.

Aynı numara farklı kredi kartıyla aldığımda ise hiç fire vermedi hesap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı numara aynı kart ile alıyorum yine fire yok. O anki duruma göre değişiyor sanırım.
  • Arkadaştan 2 kod aldım ve sorunsuz kullandım, cok tesekkur ederim .

• tek seferlik 20/10 hesabimi dostum biraz yabanciyim kusura bakma
  • Evet hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir adet hesap alındı ve sipariş verildi. Kendisine teşekkür ediyorum:)
  • Geri dönüş için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wp yok gözükmüyor hocam

• devamlı hesap aldığım Güvenilir satıcı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.