Şimdi Ara

Yekta'dan 4 Yıldızlı Dövme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GALATASARAY ÇOCUĞU OLDUĞUNU KANITLAMIŞ HEMEN SABRİ TARİFESİ UYGULANSIN 4.800.000 EURO NET ÜCRET MAÇ BAŞI 45.000TL EĞER 30 MAÇTA FORMA GİYERSE 600.000TL PRİM DAHA YANİ TOPLAMDA 6MİLYONU GEÇKİN PARA ALSIN Kİ TAKIM İÇİ DENGELER BOZULMASIN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımda kondisyoner yokki köylü tayfasını toplamış getirmiş yanına hamza, genç kiralık oyuncular fit dönüyor koskoca Gs da topçular popo göbek büyütüyor bu takıma alman hoca şart
  • taraftarın gözüne girme cabaları vol 1238121823123
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

Lannnnnn!!!
    Göbek!!!!!!!!!
    Nasıl sporcu lan bunlar, günde 2 antreman yapıyorlar yeri geliyor.
    Hemen bunun gibi vasıfsızlardan kurtulmamız lazım, göbek var lan göbekkkkk.
    Moralim bozuldu ya bu adamlar senede 2-3 milyon lira kazanıyor en az, adamın işine saygısı yok.
    Sporcu dediğin adamın böyle olması lazım, Nani biraz abartı ama en azından baklavan olsaydı, memeler benim memelerden yağlı, kollar zayıf, yazık günah.
     Yekta'dan 4 Yıldızlı Dövme

Şu Nani'ye bak bee.

Adam tek başına Fener'e gelse ligin kalitesini arttırır

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerist_

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Aslında mantıksız değil. ben bunu yönetime bildireyim

Ooooo Aziz'le arayı düzelttin demek.

Bu tarz meseleleri özelden konuşsanız daha iyi olacak. Konular, siz chat yapın diye açılmıyor.

Aha bu sabah 2. vaka da bu. Sana ne len nereden konuşursak konuşuruz forum polisi misin sen. Yürü git işine bak. Beni dinden imandan çıkarttınız sabah sabah. Dünkü çocuk bize forum kuralı öğretiyor.

Üsluba bak, forum ağası mısım lan sen? 10 yıllık üye olsan kaç yazar, işin gücün milleti kışkırtmak. Bir yol alsan şu forumdanda millet çileden çıkmasa

Hah klavye delikanlısı da geldi. Hoşgeldin. Aman sağda solda böyle atarlı konuşma çok dayak yersin sen. Forum ile sınırlı kalmasına dikkat et. Senin gibileri kaale alsak ohoooooo çok işimiz var.

• Hamile mi o?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek seneye de kalıp soygunculuk yapmaya devam edecek.
  • Bu nasıl bir vücut ya ?!

Zaten normal düzenli antrenman yapıyorsun ve birde çok yoğun olmadan spor salonuna gitsen çok iyi vücuda sahip olursun....

Bu işten trilyonlar kazanıyorsun bıraktım mesleğe saygısını, bari paraya saygı gösterip bir çaba göster...
  • Adamda benden fazla gobek var la sporlada ugrasmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göbeği boşverinde üçkağıtçı sözleşme uzatmak için böyle yapıyor. Oyadığı futbol 0.
  • vucuda bak... iyiki yabanci siniri kalkti
  • Hey yavrum hey koskoca galatasarayin sporcusuna bak

Herseyi gectim,hadi bunlar tembel meslegine saygisiz onu anladikta koca klupte antrenoru kondisyoneri sporcularin kondisyon,performans kas yag durumlarini kontrol eden takip eden klubun bir birimi vesiayresi yokmu?

Boyle futbolcuyu avrupanin ciddi takimlarinda direk kadro disi birakirlar. Demekki klupte ciftlik gibi yonetiliyor buda durumun en buyuk kaniti.

Suraya bak adam tursu gibi olmus be!

• harbiden bu nasıl vucüd sporcu demeye bin şahit lazım.
  • Zam yolda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıp yaa,anca klübün ekmeğinden suyundan faydalanıp,çalışmayıp böyle yağ bağlamayı bilsin bizim Türk sporcularımız.. Cidden sinir oluyorum böyle görünce,ben bile Profesyonel futbolcu olmama rağmen yediklerime dikkat edip,sporumu yapıyorum kendi imkanlarımla..
    Yani onların yerinde,onların imkanlarına sahip olabilseydim keşke..
    Cidden hakarettir bu ya. İnsanın biraz işine saygısı olur,çalışır ya..
    Bu yüzden C. Ronaldoya saygı duyuyorum hep,adam herşeye ulaşmasına rağmen,halen daha da iyisini yapmak için çalışıyor yıllardır.

• Göbeğin büyümüş okula yazdır...
  • Sizin nasıl bir teknik heyetiniz var, bu nasıl göbek böyle ? Bu oyuncuları hiç çalıştırmıyorlar mı, bu ne rezillik Adamlar rahattan bildiğin göbek bağlamışlar lan

• 4 yıldızlı göbek lan bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

Lannnnnn!!!
    Göbek!!!!!!!!!
    Nasıl sporcu lan bunlar, günde 2 antreman yapıyorlar yeri geliyor.
    Hemen bunun gibi vasıfsızlardan kurtulmamız lazım, göbek var lan göbekkkkk.
    Moralim bozuldu ya bu adamlar senede 2-3 milyon lira kazanıyor en az, adamın işine saygısı yok.
    Sporcu dediğin adamın böyle olması lazım, Nani biraz abartı ama en azından baklavan olsaydı, memeler benim memelerden yağlı, kollar zayıf, yazık günah.
     Yekta'dan 4 Yıldızlı Dövme

vay be tv de izlemistik kac tane baklava var diye adamda tartisiyoduk 7

1-0 nani nin goluyke yenilmistik

8 yemedigimiz için mutluyduk sene 2010

• sakal + göbek = Türk futbolcusu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.