Şimdi Ara

yedeklik yoklaması kaldırıldı mı?...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
9.890
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> yedeklik yoklaması kaldırıldı mı?...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    171 Mesaj
    internette gezerken şöyle bişi buldum.

SORU 24 : Terhis olduktan sonra her yıl askerlik şubesine gidilerek yaptırılan yedeklik yoklaması devam ediyor mu?

CEVAP 24 : Kanunun yayımı ile birlikte yedeklik yoklaması uygulamasına son verilmiştir.

kaynak :http://www.asal.msb.gov.tr/sikcasorulan_sorular/kanun_degisiklikler_sikca_sorulan_sorular.htm

anladıgım kadarıyla her yıl askerlik şubesine gidilerek yaptırılan yedeklik yoklaması kalkmış gitmeye gerek yok yanlışmıyım sonra başmız agrımasın

|
    |
    |
    |

Şeyh Galip
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    evet tamamen kalkmış şubeye kadar gittim ve öğrendim...

Şeyh Galip
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nibubai

evet tamamen kalkmış şubeye kadar gittim ve öğrendim...

bilgi için teşekkürler. zaten gereksiz birşeydi, tc numaramız belli, adresimiz belli. birşey olursa çağırsınlar bir zahmet.
    |
    |

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."
  • Çavuş
    73 Mesaj
    yedeklik yoklaması tam olarak nedir ?

bu arada askerliği ertelemede her yıl için yok eğer bilmeyenler varsa , geçen aylarda ertelettikten sonra ordaki bayana söylemiştimde 2015 e kadar gelip yoklamanı aldırmalısın dedi

yani anladığım kadarıyla bi kere erteleme yapınca 3yıl ertelendi işte , her yıl gitmene gerek kalmıyor bu süre içerisinde yoklamanı aldırmaya gidiceksin askerliğe gitmek için
    |
    |
    ASROCK Z77 Extreme6 Z77 LGA1155 DDR3-1600MHz / G.SKILL RipjawsX (2x4GB) DDR3-1600MHz CL9 / NVIDIA GTX 760 EVGA / INTEL Core i5-3570K 3.4GHz LGA1155 / Sapphire 620W / OCZ Vertex 4 Serisi (VTX4-25SAT3-128G) 2.5 / Corsair HAF 912
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    yedeklik yoklaması ne la ilk defa duyuyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Esas Birliği 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP.A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL./ŞANLIURFA SİVEREK
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Yedek subay olarak askerlik görevini ifa edenlerin askerlik şubesine giderek ya da e-devlet yolu ile her yıl son ikametlerini belirtmesine denir.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.