Şimdi Ara

YEDEK PARÇA HTC M8-TURKCELL T40-NOKİA 6300-6030i-X302

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YEDEK PARÇA HTC M8-TURKCELL T40-NOKİA 6300-6030i-X302

Yedek parça niyetine tamamı arızalı cep telefonlarını satıyorum. İlgili telefonlarda bir takım arızlar bulunmaktadır. Aşağıya hepsini tek yek yazdım. Ayrıca telefonların yanında bir adet htc m8 arka telefon kılıfı, bir adet çok az kullanılmış htc m8 batarya (telefonda da var bununla iki tane ediyor)2 adet nokia 6300 ile uyumlu ince uçlu kulaklık, turkcell t40 orjinal kutusuyla orjinal şarj aleti ve kullanma kılavuzu garanti belgesi veriyorum. İlanda bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Htc m8 üst ekran çatladı. İç ekranda herhangi bir sorun yok. Telefonun sadece dokunmatiği çalışmıyor görüntü normal sorunsuzca geliyor. Ayrıca telefonun kasası darbelerde yamuldu ve telefonun ekranı havaya kalkmış vaziyette. Telefonun kasası kullanılabilecek duruma değil. Birde telefonun ses açıp kısma tuşu içerden kırılmış kullanılamıcak durumda.

Turkcell T40 bu da anakartından sıkıntısı var. Ne yapılırsa yapılsın telefon hiçbir şekilde tepki vermiyor.

Nokia 6300 bunun bataryası ve şarj soketi arızalı. Bunun haricinde ahizesi ve mikrofonu da arızalı konuşurken ne normal ahizeden ne de hoparlörü açıp ahizeden karşı tarafa ses gitmiyor. Ancak mikrofonlu kulaklıkla ses alıyor.

Nokia 6303İ bunda sanırsam bataryası ve şarj soketi bozuktu. Bunun haricinde birkaç tane tuşu da çalışmıyordu. Bunların haricinde herhangi bir sorunu yoktur.

Nokia X3-02 bunun da sanırsam Aynı şekilde şarj soketi ve bataryası bozuktu. Yalnız bunda iki tane şarj soketi var ve ikisi de bozuk. Bunların haricinde telefonun herhangi bir problemi yoktur.

FİYAT 200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkusuzmaraz -- 20 Ocak 2021; 23:3:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Edit: fiyat güncellendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• edit: konu hala güncel :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.