Şimdi Ara

YDS,KPDS,TOEFL Android Kelime Ezberleme Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://play.google.com/store/apps/details?id=xrayecode.wordquiz

adresinde Kelime ezberleme programı mevcut.
    Programda YDS için ve Akademik metinler için gelime grupları mevcut. İngilizce ve Almanca kelimeler mevcut.
    Programı halen geliştirme aşamasındayım. Düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum.

İyi Çalışmalar.

• Word quiz kısmına her defasında memorized yazısının altındaki butona basmazsanız o kelimeyi doğru bilseniz de öğrendiklerime kaybetmiyor.

Random set çıkarma özelliği yok. Sıra numarası girmek gerekiyor.

Çok temel özellikler eksik malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Merhaba faruk bey öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.

1. Olarak belirttiğiniz quiz kısmındaki memorized kısmına işaretlemeniz, bilseniz dahi gerekiyor.
    Bu konudaki diğer programları da epey inceledim, çoğu bu şekilde çalışıyor. Kendi tecrübelerimden de edindiğim izlenim
    bir kelimeyi doğru bilseniz de tekrar etmek isteyebilirsiniz. Tabi sizin düşüncenizi programa aktarmayı düşünüyorum.
    Belki settings bir seçenek ilave ederek bu işlevi ekleyebilirim.
    2. Her defasında set sorması, kelime çalışan kişinin aşamalı ilerleyişini farkmek isteyebilir diye düşündüm.
    Örneğin kelimeler kolaydan zora doğru bir sıralaması var ise şayet bu aşama aşama ilerlemeli çalışılabilir.
    Siz tüm kelimelerin ramdom istiyor iseniz başlangıca : 1 adet kısmına : kelime sayısı rakamını girin
    tüm kelimelerde ramdom getirmektedir.

Teşekkürler

• Şu uygulamaları inceleyin, güzel yönlerini adapte etmeye çalışın: Memrise, Quizlet, AnyMemo, QuizUp (Word Definitions, SAT Vocabulary, Thesaurus konu başlıkları)
  • Blarma kelime ezberleme programını indirin ve tadını çıkarın arkadaşlar.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blarma.high5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.