Şimdi Ara

Yazlık İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar malum yaz ayları geldi yazlık ev için 3-4 aylık bir internet araştırıyorum da sizce en mantıklısı nedir?

ben vınn düşünüyordum ama vınn paketleride aylık 100 gb 200 lira civarı baya pahalı

türktelekomun 3 aylık yazlık internetini gördüm 110 lira civarı aylık

birde taahütsüz internet sağlayıcılar var 75 tl ama onlarda da çok kopma oluyormuş sanırım

Bize aynı zamanda televizyon sağlayıcısı da lazım var mı böyle bildiğiniz bir paket

• Ben hak falan umursamıyorum diyorsanız turknet bağlatin ama referans kodu kullanmayın 30 gün dolmadan 15-20. Günde falan, millenicomla, referans koduyla, geçin böylece 3 ay için kurulum, dahil 80-100 tl falan ödemiş olursunuz

Televizyon için digiturk play ilk ay ücretsiz kredi karti bilgiside, istemiyor 3,tane telefon Numaraniz varsa alabilirsiniz

Bunları ben yapmam bence bu haram haram olmasa bile hak ama beni haram, helal ilgilendirmez hak falan, umursamam diyorsanız yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 20 Mayıs 2020; 1:45:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bulunduğum bölgede altyapı yokmuş o yüzden 3aylık yazlık internet yapamadık da taahütsüz vınn tarzı internet var mı acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.