Şimdi Ara

YAZIN YAPILABİLECEK İŞLER - ANA KONU - SÜREKLİ GÜNCEL (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
31
Favori
11.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ne yapayım artık

quote:

Orijinalden alıntı: Havlayan Köpek Balığı

O zaman görüntü kalitesi düşük filmler indirmeniz gerek,aynı zamanda torrent olursa daha hızlı şekilde iner.Eğer bu satış işine girecekseniz oyunlarınız da blackbox olsun,nedeni ise boyutu daha az olursa daha az dvd harcarsınız böylece kar edersiniz.İndireceğiniz filmlerin de görüntü kalitesini çok yüksek seçmeyin.Genellikle mb olur zaten.

Yok maksat ucuza film izlemek arşiv yapıp film işi çok iyi aslında ama burda pek tutmaz köy gibi ilçe malasef

Dediğim gibi ucuza indirip,izleyebilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Bey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery_Apmomo

quote:

Benden birkaç öneri :

13-14 Yaşındakiler soğuk limonata,soğuk su satışı yapabilir.
    16-17-18 Yaşındakiler kuaför vb. yerlerde çalışabilir.

..Bence iyi işler,fakat dediğim gibi kendim tek tabanca iş yapmak istiyorum.Şuan tek bir ortağım var,beraber dvd satışı yapacağız.Başka öneriler ?

bende onun gibi birşey istiyorum pc ile ilgili birşeyler satmak istiyorum bilgi yeterli düzeyde ortak bulurum.

Eğer iyi bir sermayen var ise ucuza gamepad,kulaklık vb. alıp satabilirsin ama dediğim gibi en az bi' 50-60 lira gerek.

50-60 tlye nasıl

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery_Apmomo

quote:

Benden birkaç öneri :

13-14 Yaşındakiler soğuk limonata,soğuk su satışı yapabilir.
    16-17-18 Yaşındakiler kuaför vb. yerlerde çalışabilir.

..Bence iyi işler,fakat dediğim gibi kendim tek tabanca iş yapmak istiyorum.Şuan tek bir ortağım var,beraber dvd satışı yapacağız.Başka öneriler ?

bende onun gibi birşey istiyorum pc ile ilgili birşeyler satmak istiyorum bilgi yeterli düzeyde ortak bulurum.

Eğer iyi bir sermayen var ise ucuza gamepad,kulaklık vb. alıp satabilirsin ama dediğim gibi en az bi' 50-60 lira gerek.

50-60 tlye nasıl

10 Liralık gamepad'ler var,3 liraya da klasik kulaklıklar satılıyor.50-60 lirayla bunlardan alıp alıp satarsın.

• yukarıı
  • mesajım dursun sonra bakarım.
  • +18 olanlar için söylüyorum. kafa dengi bi arkadaş bulup tatil yerlerine çalışmaya gidin, belki para biriktiremeyebilirsiniz ama çok eğlenirsiniz garsonluk yapacaksan da orda yap.
  • quote:

quote:

quote:

O zaman görüntü kalitesi düşük filmler indirmeniz gerek,aynı zamanda torrent olursa daha hızlı şekilde iner.Eğer bu satış işine girecekseniz oyunlarınız da blackbox olsun,nedeni ise boyutu daha az olursa daha az dvd harcarsınız böylece kar edersiniz.İndireceğiniz filmlerin de görüntü kalitesini çok yüksek seçmeyin.Genellikle mb olur zaten.

Yok maksat ucuza film izlemek arşiv yapıp film işi çok iyi aslında ama burda pek tutmaz köy gibi ilçe malasef

Dediğim gibi ucuza indirip,izleyebilirsin.

Tamam sağol dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -- KONU GÜNCEL -- YUKARI --
  • Beyler bilgisayarcı amcalar çırak alırlar mı ki? Fena iş valla 2 tane xp formatı at 2 tane kasa temizle 1 tane parça değiştir hop akşam oldu sermaye
  • İlk önce şunu söyleyim.Bir kere çalışmak için mutlaka torpilin olması lazım maalesef.

Öyle oraya buraya başvurmakla ya da şuraya gidip çalışayım demekle olmuyor.Tecrübe ile de olmuyor.

Kendimden örnek vereyim.Ben garsonum ve 8 senedir iş bulamıyorum.Üniversiteliler yüzünden.Bütün işverenler neredeyse üniversiteli öğrenci özellikle de bayan garson çalıştırıyor.Sanki gelen müşteri garsonun güzelliğine geliyor

Artık garsonluğa bile lise mezunu olmam yetmiyor.Maalesef işverenler çok seçici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 6 Haziran 2013; 21:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Beyler bilgisayarcı amcalar çırak alırlar mı ki? Fena iş valla 2 tane xp formatı at 2 tane kasa temizle 1 tane parça değiştir hop akşam oldu sermaye

Kendinden biliyorum ben çalışmıştım iki sene önce adamlar o bilgisayar ve uydu işlerinden dünya para kazanırlar ama sana verdikleri para iki kuruş bahaneleri ise meslek öğrenssin ne parası diyorlar bir daha çıraklıga girmem çocukluktan kalan bir hataydı o

• Ben de bi' tanıdığın yanında bilgisayarcıda çalışacaktım ama ayak işlerini falan yaptırırlar diye vazgeçtim.Zaten çok eleman var bana az para verirler.Yoksa format atmak falan basit iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 6 Haziran 2013; 22:00:46 >
  • internete bağımlı, araştıran, meraklı ve birazcık entellektüel yapıya sahip birisiyseniz muhasebe ofislerini düşünün derim. cebiniz para görür,medyanın, piyasanın herşeyin nabzını tutarsınız.
  • quote:

quote:

Beyler bilgisayarcı amcalar çırak alırlar mı ki? Fena iş valla 2 tane xp formatı at 2 tane kasa temizle 1 tane parça değiştir hop akşam oldu sermaye

Kendinden biliyorum ben çalışmıştım iki sene önce adamlar o bilgisayar ve uydu işlerinden dünya para kazanırlar ama sana verdikleri para iki kuruş bahaneleri ise meslek öğrenssin ne parası diyorlar bir daha çıraklıga girmem çocukluktan kalan bir hataydı o

+1 Bende aynı hatayı yaptım geçen hafta ayrıldım neyseki 1 ay gittikten sonra. 1 günde 500-600 tl kaldırdıkları bile oluyordu fakat bana verdikleri para = 0 bahaneleri ise meslek öğreniyorsun. Lan oradaki elemanlara çoğu şeyi ben öğrettim daha ne öğrenmesi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

quote:

+1 Bende aynı hatayı yaptım geçen hafta ayrıldım neyseki 1 ay gittikten sonra. 1 günde 500-600 tl kaldırdıkları bile oluyordu fakat bana verdikleri para = 0 bahaneleri ise meslek öğreniyorsun. Lan oradaki elemanlara çoğu şeyi ben öğrettim daha ne öğrenmesi ?

Aynen boşa iki ayım gitti.bu sene adam akıllı bir ise gircem artık

• quote:

Orijinalden alıntı: astarabistan

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Ben bilgisayarcıya gireceğim Format işlerine falan yollar heralde Yalnız gaza gelip bilgisayarcıya girmeyin, ilk önce ayak işlerini yaptırırlar Bizim tanıdığımız onun için.

Katılıyorum :D.
    Ben yurtdışından mal getirip site yapıp satmayı planlıyordum (şu 100lerce made in china mallarından) ama o siteleri bulamıyorum :S

Alibaba.com

• Level'in kampanyasıyla webadamdan beleş hosting alacağım wordpress bilgim var yükleyeceğim eklenti,tema vs her şey hazır yazı arşivi hazır 1 ayın sonunda günlük 5K hiti geçmeyi amaçlıyorum.

Site şuan wordpress blogu ama wordpress.org'dan kurcağım sitede forumlardan oyuncu ve okur bulup yazı yazdıracağım Kitap-Bilim(skeptisizm ve doğru dürüst bir bilim haberciliği)-Oyun olacak konular.

domain isimtecilden alacağım
  • Makale yazarlığı.
    Günde 3-4 saat çalışarak 750-800 TL kazanmak mümkün.
    Eğer imkanınız varsa ve elinizde hızlıysa, işi bir çalışmayla ayda 2000 liraya kadar rahatlıkla kazanabilirsiniz.
  • Teknosa, vatanbilgisayar, saturn gibi yerlerede başvurabilirsiniz. Şahsen ben öyle yapmayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Makale yazarlığı.
    Günde 3-4 saat çalışarak 750-800 TL kazanmak mümkün.
    Eğer imkanınız varsa ve elinizde hızlıysa, işi bir çalışmayla ayda 2000 liraya kadar rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Hocam nasıl olacak o yazmaya meraklıyım ve fena yazmam ama bundan nasıl para kazanabiliriz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.