Şimdi Ara

Yazın hava sıcak olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakın bu çok gizli bilgiyi sizinle paylaşıyorum. Dünyada çok gizli olan bir örgütte son zamanlarda konuşulan bir konu. Benden duyun istedim, sonra yaz ortasında şaşırmayın. Her şey önceden kurgulanmış.

• Kesin yaşanır bu
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Çok gizli bilgi. Tabi ben Türkiye için konuşuyorum. Yaşanacak diyorlar, ben demiyorum. Onlar çok gizli bir örgüt ve çok güçlü isimler var.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bunlar hep kutup lobisinin işleri. İtibar etmeyiniz.
    Dıj güşler
  • Yav bu Captain benim GM bölümündeki konularıma uğrayıp komedyenlik yaparak beni bi güzel güldürüyordu fakat bi haftadır uğramıyordu. Tam kendisini unutmuştum ki kendi konusu altında komedyenlik yapmaya başlamış :)

Corona aşısı çıkınca vurduracak mısın Captain ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Oyun büyük.

vonderda gelip bizi eğlendirmeye başladığına göre oyunun ne kadar büyük olduğunu görebilirsin. Kendisi sıkı takipçimdir.
    https://forum.donanimhaber.com/virusun-kol-saati-mi-var-ironik-konu--143557525

Komedi konusuna uğrayın bence, sevinsin biraz.
  • Corona, Grip. Bunlar vücudun ürettiği moleküllerdir. Tıp sektörü buna virüs adını koyarak korkutarak bu işin ticaretini yapmaktadır. Ticaret boyutu dünya genelinde yıllık $20 Trilyon olunca bazı şeyleri göremiyor olabilirsin, o ayrı.

Korkan korkutulmuş insana istediğini yaptırabilirsin. 90 değil 900 gün evine hapsedebilirsin. Haa bir de Captain gibi medyada tvde cıkan şeylere, müfredat kitaplarına, dünya sağlık örgütü, sağlık bakanlığı gibi "otorite" ye inananlara da istediğini yaptırabilirsin. Zaten o yüzden gülüyorum sana.

Corona aşısı vurduracak mısın diye kolay bir soru sordum ama zor geldi galiba?
  • 3 milyar baz çiftine sahip insan dnasında 5 milyar genin(!) virüs ürettiğini, virüslerin hasta edip bulaşmadığı falan doğru zaten. Mutlak yalan dediklerinin, mutlak doğru dediklerinin kaynağı yok, kanıtı yok ama olsun. vonder inanıyorsa öyledir. dünyada her şey yalan, herkes algı yapmaya çalışıyor, sadece çok gizli vonder gibi birkaç kişi süper gizli doğrulara ulaşabiliyor.

okumuyorum, bana yazma diyen biri olarak ısrarla yazmak hangi komedi dalı vonder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 21 Mayıs 2020; 23:26:38 >
  • evet, haftalarca mesajların okumadım. bu akşam yeni bi konu açmışsın onun hatrına okumayı tercih ettim. her an yine okumama moduna geçebilirim.

okumayıp sadece bildirimlerde görünce de, okuyunca da gülüyorum, cok bişe değişmiyo :)

Mutlak yalan , mutlak doğru dediklerim ?

Ben hiçbirşeye mutlak yalan veya mutlak doğru demedim :) Bayılıyorum şu formatına :)

Bi süre daha yazdıklarını okuyayım. Gülmek güzel şey :) Hala gülüyorum. Ama bunu sen istedin. Bu bölüme sen geldin. Ben çağırmadım :)

• Tabi vonder. kendi dediklerinin bile farkında değilsin herhalde. senin yazdıklarını ben okuyorum unutma.

kendi iddialarının aksini söylüyorum diye "Captain gibi medyada tvde cıkan şeylere, müfredat kitaplarına, dünya sağlık örgütü, sağlık bakanlığı gibi "otorite" ye inananlara da istediğini yaptırabilirsin." de demedin ya da bilgi konusunda benimle kaşık attığında tadından yenmiyor de demedin. şimdi de en başında da tvdeki her şeye inanıyorsun diye de laf atmadın(ilk başta hükumet medyasına inanıyorsun diye ısrar edip senin kanıtsız iddianı benim dediğimin üstüne tuttuğunu da unutmadın herhalde)

İlla captaina laf atayım, onunla uğraşayım diye uğraşmasaydın ben de karşılık vermezdim ve sen de diğer bölümlere hala yazabiliyor olurdun. :)

Benim dediklerime mutlak yanlış demedin ama koşulsuz, şartsız karşı oluyorsun, kendi dediklerine mutlak doğru demiyorsun ama doğru diye ısrar edip inanmadığım için gene bana laf atmadın mı? Tabi sana direkt aynı lafları, aynı sözleri kullanmayınca tamamen farklı şeyler demiş oluyorsun. :)

Kendi yazdıklarınından haberin olmayıp ben yazınca gülmen inan çok komik. Hele böyle bölümün sahibi gibi falan davranman iyice eğlenceli oluyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 21 Mayıs 2020; 23:59:49 >

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    İlla captaina laf atayım, onunla uğraşayım diye uğraşmasaydın ben de karşılık vermezdim kısmında ciddi güldüm

Ben sana hiç laf atmadım ki. bu bölüme gelip konu açarak sen kendini lafımın önüne attın :)

• tabi canım. ilk defa burada yazışıyoruz zaten. :)

daha önce bana başka bir vonder yazıp laf atıp durmuştu sonra karşılık olarak yazıp forumdaki gsm onayı bugunu çözdürmüştüm. seninle alakası yok bunların pardon :)

cidden komiksin her zaman olduğu gibi.
  • Sen tecrübelisin vurdurma konusunda, senin tavsiyen nedir? Vurdursun mu aşı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.