Şimdi Ara

YAzım Hızı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın Dh üyeleri benim flash diskim kingstone DTI\4 gb bilindigi gibi yazım hızının 3mb\sn olması lazım ama bnm yazım hızı 600kb dolaylarında seyrediyor

YAzım Hızı Problemi
     YAzım Hızı Problemi

Bunun için ne yapmam lazınm insallah bi yolu wardır 700mb lik bişi yi yüklemek 10- 20 dk mı alıo aslında cd ye yazsam daha iyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vj_sinan -- 4 Kasım 2008; 14:12:14 >

• Benim tahminim yazdığın dosya sayısının fazla olmasındandır.Aynı boyutta tek bir dosya yazdır bakalım.(örneğin bir film)Hızın arttığını göreceksin.
  • arkadaşlarLÜTFEN bi yArdım edin _?_
  • baybirisi'nin belirttiği gibi dosya sayısının fazlalığından dolayı yavaş yazıyor

şöyle basit bir örnek verelim:
    100ytl para düşün, sen bu parayı taksiciysen 10 tane 10ytl olarak da sayabilirsin veya dolmuşçuysan 100 tane 1ytl olarak da sayabilirsin, tabiki 10tane 10ytl'yi sayman daha kolay ve hızlı olacaktır
    benzer durum hdd ve flash disklerde de geçerli

bende en hızlı flash disklerden teki var, a-data pd7, hatırladığım kadarıyla bunun yazma hızı 20mb/s
    bir windows xp içeriğini harddiskten bunun içine kopyalayım dedim, yazma hızı saniyede 52kb'a kadar indi yerine göre 16mb'a da çıktı (7409 dosya var), 2:30'da yazdı, normalde aynı içeriği iso formatında tek dosya olarak aktarsaydım 1 dakkadan az bir sürede yazacaktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.