Şimdi Ara

YAZILIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • #1MilyonYazılımcı projesi geregi devletimiz bir portal hazırlamış e devlet ile kayıt olup istedigimiz dalda c# ,javascript,css,android programlama .vss videolu egitim izleyip sertifika alabiliyoruz

https://www.btkakademi.gov.tr

BURADAN KAYIT olup dersleri videolu inceleyebilirsiniz biraz baktım çok iyi hazırlanmış içerik bol sınırlı sayıdamı kayıtlar bilmiyorum ama acele edin önden yerinizi alın

YAZILIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞARYAZILIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokoko_TR -- 27 Nisan 2020; 17:13:38 >

• Eyvallah.
  • Android app geliştirmeye baktım güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Android app geliştirmeye baktım güzeldi.
    konuyu yukarı taşılaım dostum diger insanlarda görsün
  • mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Sen eğitim tamamladın mı hiç ? Ben 3 günde 3 eğitimi bitirdim ama 1 tane sertifika verdi sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Sen eğitim tamamladın mı hiç ? Ben 3 günde 3 eğitimi bitirdim ama 1 tane sertifika verdi sistem
    valla ben daha bişey tamamlamadım boş olunca bakacam 1-2 video izledim videolar izlenince yesil oluyor sertifikalandırma işi nasıl bilgim yok
    ayrıca tanımadıgın insana sen diye hitap edilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokoko_TR -- 28 Nisan 2020; 17:50:28 >
  • mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    SİZ edevlet ile giriş yaptınızmı yaşım 15 ve edevlet şifrem fln yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKS2024Hedef15000

SİZ edevlet ile giriş yaptınızmı yaşım 15 ve edevlet şifrem fln yok
    ben tabiki yaşımdan dolayı kendi e devlet şifremle ile giriş yaptım, şu an c# videolarını izliyorum... e devlet şifreni sen tek başın alabliyormusun ptt den bilmiyorum yoksa annen babannın şifresi ile mi girebiliyorsun onuda bilmiyorum google amcadan biraz araştırma yap bulursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.