Şimdi Ara

Yazılım güncellemesi bildirimini nasıl kaldırırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
42.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 3 Ocak 2015; 11:41:09 >

• Güncellersen kaybolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 senedir duruyo o.

• Bende de ipad mini de duruyor alıştım artık..

• 2 senedirmi bendede durucak yani kaldıramıyoruz apple ın saçmalıklarından bıktım artık.Artık ios tercih etmiyicem android alıcam bir sonraki telefonumu
  • Tercih edeceğiniz android işletim sistemli cihazlarda da güncelleme geldiğinde, bildirim ekranına gelip güncelleyinceye kadar gitmiyor, bilginize.
  • talihyasin T kullanıcısına yanıt
    Eger guncelleme gelirse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sizin bahsettiğiniz uygulama güncellemesi ben telefon güncellemesinden bahsediyorum . Ben simdiye kadar androidde öyle birşeyle karşılamadım
  • İsteseler o sinir bozucu kırmızı baloncuğu kaldırmak için ayar koyabilirler ama işte...

• Yok hayır, uygulama değil sistem güncellemesinden bahsediyordum o mesajda.

Yazılım güncellemesi bildirimini nasıl kaldırırım
    buyur çözümü varmış apple çözümünüde senden bekliyoruz

Çözüm android güncelleme
  • Çözümü her ikisinde de güncellemeleri kurmak.

android olanda da sistem güncellemesi var diye uyarı geliyor ve sistem güncellenmeden uyarı gitmiyor,
    ios olanda da sistem güncellemesi var diye uyarı geliyor ve sistem güncellenmeden uyarı gitmiyor,

Her iki platformu da kullanıyorum. Arkadaşım benim demek istediğim; android'e geçsen de buna benzer bir uyarı alacaksın eğer ki güncellemeyi kabul etmezsen.

Bunu bilmeni istedim yoksa bi çözüm arayışında değilim. İyi forumlar:)
  • iOS cozumunu de ben soyleyeyim.
    Oncelikle cihaz JB'li olmalidir daha sonra bir cok tweak ile bu bildirimlerden kurtulunabiliyor. Bir ornek vermek gerekirse Battery Doctor tweak'i kurulur, bu tweak'in menusunde bulunan Bildirimleri Kaldir butonu derdinize derman olur.

• 6.1.3 jb varmı yok diye biliyorum cihazım geveyli ios 7 ye o yüzden yükseltmiyorum
  • eğer yazılım güncelleştirme uyarısına basılı tutarsanız uygulama bilgisis çıkar ve çıkan uygulamada durmayı zorlamaya basın eğer bildirimleri göster tickini kaldırabilirseniz bir daha çıkmaz
  • Bişey sorucam arkadaşlar bende neden çıkmıyor hiç acaba güncelleme olduğu halde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz indirip daha sonra indirmeyi duraklatınca, "Kullanım" kısmından güncellemeyi silince işaret gidiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

Biraz indirip daha sonra indirmeyi duraklatınca, "Kullanım" kısmından güncellemeyi silince işaret gidiyor..

O riske girilmez hocam biri yazmıştı forumda güncellemeyi yüklerken yarıda kesmiş sonra kablo işareti gelmiş mecburen restore etmek zorunda kalmış :)

• xperia kendi kendine paso güncelleme yapıyor.nasıl kapatabilirim.
  • Watch Os beta profili yukleyin cikmayacaktir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.