Şimdi Ara

yazıcıdan bulanık çıktı alma, bulanık iç içe geçmiş net okunmayan yazılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pandemi nedeni ile okulların kapanması sonrasında uzun bir süre yazıcımı kullanmadım...
    fakat malum ki dersler başladı ve yazıcıdan çıktı almam gerekiyor, şimdi daha önce 2-3 kez mürekkep ile dolum yaptığım kartuşlardan güzel sonuçlar almış, işimi sorunsuz şekilde halletmiştim fakat bu son dolumda herşeyi aynı yapmama rağmen kağıt basımında yazılar okunmayacak derecede bulanık ve iç içe geçmiş durumda renkli kartuşu da doldurdum onda biraz soluk renk dışında gayet iyi hızalı ve düzgün çıktı alıyorum fakat siyah beyaz basımda bahsettiğim problem var internette ve forumda bir çözüm aradım fakat bu düşük kalite çıktı ile ilgili çok detay yok bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum
    printer hp deskjet 3700 all in one serisi, acaba siyah kartuş öldümü yoksa tıkanıklık mı var? ılık suda beklettim, 2 kez dolum yaptım, her dolumda havasını alıyorum, hp uygulamasında yazıcı kafa temizleme baskı düzenleme gibi bakımları yaptım fakat sorun devam ediyor sizce neden olabilir... yeni kartuş alıp aynı sorun ile karşılaşırmıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.