Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: corsai

arkadaşlar.
    HPdeskjet1050A yazıcım var.
    siyah kartuş bitti.

yazıcıyı baya ucuz almıştım sıfır.

bu yazıcının kartuşlarını en ekonomik nasıl doldurabilirim?
    ya da hiç uğraşmayıp laser yazıcı alsammı önerir misiniz?

çok metin çıktısı alıyorum.

Teşekkürler.

mrb yazıcınızın kartuşları dolum yapılabilir fakat bu yeni nesil kartuşlar biraz hassastır bazen ilk dolumda bile sıkıntı verebilir dolum yapıldıktan sonra çalışmama ihtimali fazladır sadece siyah laser yazıcı işinizi görecekse hp 1102veya canon lbp6000 çok fonsiyonlu olarak da canon3010(260t.l.civarı) yazıcılarını öneririm renkli gerkiyorsa hp 1025-canon7010-canonlbp 5050-canon7018 renkli laser yazıcılardır önerdiğim bütün modellerin tonerleri doluma uygun ve dolum fiyatı olarak ekonomik modellerdir.

www.endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

arkadaşlar.
    siyah kartuş bitti.

Teşekkürler.

mrb yazıcınızın kartuşları dolum yapılabilir fakat bu yeni nesil kartuşlar biraz hassastır bazen ilk dolumda bile sıkıntı verebilir dolum yapıldıktan sonra çalışmama ihtimali fazladır sadece siyah laser yazıcı işinizi görecekse hp 1102veya canon lbp6000 çok fonsiyonlu olarak da canon3010(260t.l.civarı) yazıcılarını öneririm renkli gerkiyorsa hp 1025-canon7010-canonlbp 5050-canon7018 renkli laser yazıcılardır önerdiğim bütün modellerin tonerleri doluma uygun ve dolum fiyatı olarak ekonomik modellerdir.

www.endlesskartus.com
    ender

Ender bey.
    teşekkür ederim.
    HP ile Canon u karşılaştırdığınnızda ilk toner doluluğu, toner kapasitesi, çıktı kalitesi açısından ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsai -- 13 Aralık 2012; 13:03:48 >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar.
    siyah kartuş bitti.

Teşekkürler.

www.endlesskartus.com
    ender

Ender bey.
    teşekkür ederim.
    HP ile Canon u karşılaştırdığınnızda ilk toner doluluğu, toner kapasitesi, çıktı kalitesi açısından ne dersiniz.

tonerleri aynıdır hatta şekilleride çıktı kalitesi açısındanda fark yoktur. çok bi fark yoksa hp tercih edin . yazıcı kalitesi aynıdır ama olası bir sorunda hp nin teknik servisi canondan daha iyidir.

www.endlesskartus.com

ender

• İyi forumlar. Okul için siyah beyaz laser yazıcı almak istiyorum.
    Fyat limiti 300-400 TL arasıdır.
    Dolumu kolay,toneri büyük, sorunsuz ,ekstra toner maliyeti gerektirmeyen (içindeki orjinal tonerle) sorunsuz kullanacağım yazıcı tavsiyesi istedim.
    Çok fonksiyonlu da olabilir. Sadece yazıcı da olabilir.
    Aylık çıktı sayısı 400-500 sayfa arasıdır.
    Toneri kendim doldurmayacağım.
    Şu modeli nasıldır. HP M1212NF
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serxserx

selamlar arkadaşlar,
    çok fonksiyonlu fax işlevi olan lazer yazıcı almak istiyorum şu modeller arasında kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum

1- canon mf 4450
    2- brtoher mfc 7360
    3- xerox 3045ni
    4- samsung scx 3405fw

Bu modellerde xerox ve samsungda wifi bulunmakta, hepsinin fiyatları internet mağazalarında birbirine yakın.

Sorularım;

1-Görünüm olarak en çok hoşuma giden canon oldu ama wifi ve ethernet bağlantısının olmaması aynı paraya daha az özelliği olan bir makineyi alsammı ki diye düşündürüyor...sizce?
    2-canon, xerox ve samsung'un demo tonerlerine dolum yapılıp yapılmadığını da bilmiyorum (brother tam dolu tonerli satılıyor) yapılabiliyor mu acaba?.
    3-samsung ve brother daki fax ve tarama yaptığımız dökümanları pc üzerinden görme özelliği canon ce xeroxta da varmıdır?
    4-Dolum yapan biri bana brother alma HP veya Samsung al dedi ama model olarak beğenmedim ikisini de? Siz olsanız hangisini alırdınız ve neden? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

doluma uygunluk açısından canonu tercih edin derim canonun birkaç modeli daha var birde hp 1132yi öneririm oldukça şık ve fiyatıda uygundur

endless kartuş

cevabınız için teşekkür ederim. canon MF4450 sipariş verdim inşallah memnun kalırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

İyi forumlar. Okul için siyah beyaz laser yazıcı almak istiyorum.
    Fyat limiti 300-400 TL arasıdır.
    Dolumu kolay,toneri büyük, sorunsuz ,ekstra toner maliyeti gerektirmeyen (içindeki orjinal tonerle) sorunsuz kullanacağım yazıcı tavsiyesi istedim.
    Çok fonksiyonlu da olabilir. Sadece yazıcı da olabilir.
    Aylık çıktı sayısı 400-500 sayfa arasıdır.
    Toneri kendim doldurmayacağım.
    Şu modeli nasıldır. HP M1212NF

gayet iyidir ekstra olarak sadece yazıcı hp 1102 çok fonksiyonlu olarak faxsız model hp 1132y. öneririm(250-300t.l. arası) fax şart değilse bunun fiyatı biraz daha ucuzdur toner olarak aynı tonerleri kullanırlar
    tonerleride ilk toner 700sayfa dolum olarak aldığınızda 1600sayfa kapasitelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 14 Aralık 2012; 10:45:31 >
  • Öğrenci için. Renkli- mümkünse 4 renk değil 2 renk olsun.
    Fiyat limiti 100-250 TL arası.
    Orjinal toneri hesaplı olan. yada dolum yaptırılabilen.
    Fotokopi ve tarayıcı özelliğide olabilir.
    Aylık çıktı sayısı 30 -40 sayfadır.

ne önerirsiniz. ?
  • Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim yazıcı indirime girmiş. Ev kullanımı için düşünüyorum. Nasıldır sizce?

http://www.gold.com.tr/U113540/Hp-Officejet-J4500-Hepsi-Birarada-Yazici
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingenjor

Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim yazıcı indirime girmiş. Ev kullanımı için düşünüyorum. Nasıldır sizce?

http://www.gold.com.tr/U113540/Hp-Officejet-J4500-Hepsi-Birarada-Yazici

bende bu yazıcıdan almayı planlıyorum teknosada indirime girmiş hem kartuşu ucuz 20-30 tl hem dolum yapılabiliyo
    teknosa linki:http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/yazicilar/843/125090575/hp_officejet_4500_inkjet_multifunction_yazici

• 1-fiyat aralığı 100-300 arası
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 10-50
    3-çok fonksiyonlu yazıcı tarayıcı fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi ? EVET
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? En az sorun çıkartan markalardan birisi olmalı
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi olsa çok iyi olur.

Arkadaşlar Fotoğraf kalitesi iyi olan ayrıca kartuşu uygun fiyata alabileceğim bir marka söylerseniz sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar.
    siyah kartuş bitti.

Teşekkürler.

www.endlesskartus.com
    ender

Ender bey.
    teşekkür ederim.

tonerleri aynıdır hatta şekilleride çıktı kalitesi açısındanda fark yoktur. çok bi fark yoksa hp tercih edin . yazıcı kalitesi aynıdır ama olası bir sorunda hp nin teknik servisi canondan daha iyidir.

www.endlesskartus.com

ender

ml 2165 samsung yazıcı için ne dersiniz? teknosa da 99TL miş.
    bana canon LBP6000 veya HP nin bir modelini önermiştiniz
    bunlara göre ne dersiniz?
    aslında canon çok hoşuma gitti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar.
    siyah kartuş bitti.

Teşekkürler.

www.endlesskartus.com
    ender

Ender bey.
    teşekkür ederim.

www.endlesskartus.com

ender

şu an çipi sıkıntılı ve büyük ihtimallede çipi üretildiğinde pahalı olacaktır. yazılım yüklemesi yapanlar var ama ücretli ücret ödemedende belki yükleyebilirsin ama yazıcının versiyonu tutmayabilir. kısacası şu an dolumu problemli tavsiye etmiyorum. üstelik samsungun hangi ürünü olursa olsun kimseye tavsiye etmem evimede sokmam. çünkü müşteri hizmetleri ve teknik servisi çok kötü sorun yaşadığında işini çözene kadar sinir hastası olursun canonu beğendiysen macera arama derim.

www.endlesskartus.com

ender

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar.
    siyah kartuş bitti.

Teşekkürler.

www.endlesskartus.com
    ender

Ender bey.
    teşekkür ederim.

www.endlesskartus.com

ender

şu an çipi sıkıntılı ve büyük ihtimallede çipi üretildiğinde pahalı olacaktır. yazılım yüklemesi yapanlar var ama ücretli ücret ödemedende belki yükleyebilirsin ama yazıcının versiyonu tutmayabilir. kısacası şu an dolumu problemli tavsiye etmiyorum. üstelik samsungun hangi ürünü olursa olsun kimseye tavsiye etmem evimede sokmam. çünkü müşteri hizmetleri ve teknik servisi çok kötü sorun yaşadığında işini çözene kadar sinir hastası olursun canonu beğendiysen macera arama derim.

www.endlesskartus.com

ender

canon lbp6000 aldım
    teşekkür ederim ender bey.

• Evde kullanılacak sadece renkli çıktı alınacak bazı aylar 20 bazı aylar hiç çıktı alınmayacak.
    Tarayıcı ve fotokopi olabilir ama şart değil.
    Üst limit 400.
    Dolumda sorun çıkarmayacak
    Laser mi yoksa inkjet mi iş görür bu konuda bilgi verip model önerirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockclimber -- 15 Aralık 2012; 21:09:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • murekkepli kartuslarda yasayacağınız sıkıntıların haddi hesabı yok

Bulabilirseniz : hp 1102
    bulabilirseni :Canon lbp 6000 urunlerinden birisisini tavisye ederim urunler sadece mono laser fotokopi yok

fotokopi isterseniz : bilgi sormak istediğinizde cvp veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

Evde kullanılacak sadece renkli çıktı alınacak bazı aylar 20 bazı aylar hiç çıktı alınmayacak.
    Üst limit 400.
    Laser mi yoksa inkjet mi iş görür bu konuda bilgi verip model önerirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler

renkli çıktı alınacak diyosan ve üst limit olarak 400 diyosan mürekkepten başka çare yok.

epson sx435w veya 435w al ve yanına kolay dolum kartuşlarını ve mürekkebini al. goprint den alabilirsin.

başkada seçenek arama derim. haftada bir kere de çıktı al renkli ve siyah beyaz.

Toplam maliyetin 250 TL olacaktır alım aşamasında ve 2 söylediğin rakamlara göre 2 yıl çok rahat götürecektir ekstra maliyet gerektirmeden.
    Ayrıca bu yazıcı tam bir ev ve aile için. kart yuvasında sahip şu koşullarda sizin için en ideali diyebilirim.

• birşey sormak istiyorum bizim burdaki kırtasiye sayfanın bir yüzünü 3.5 kuruşa çektiriyor. yani 100 sayfa 3.5 liraya geliyor.siyah beyaz yazıcı alırsam daha ucuza getirir miyim?
  • 1-fiyat aralığı (ve üst limit)125/150
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 50/60
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) ÇOk fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. Anlamıyorum ama lazerler pahalı oluyor sanırım
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? Renkli de lazım
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? -Fiyatlarına göre değişir-15 Tl ye kartuşlar orjinal olarak bulunabiliyorsa orjinal alırım
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? okuduğuma göre hp 2060 ya da epson sx435w öneriliyor?
    8-Fax özelliği isteniyor mu?hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Wifi olsa daha iyi olur,ama ilk önceliğim uzun süre mürekkep sorunu yaşatmasın,orjinal mürekkepleri uzun gitsin istiyorum
  • samsung 2165 2160 yazılım genarattor satıuorumm ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

Evde kullanılacak sadece renkli çıktı alınacak bazı aylar 20 bazı aylar hiç çıktı alınmayacak.
    Üst limit 400.

laser olarak limitinize göre 4ayrı model var tabi çok fonksiyonlu değil. renkli laser yazıcı 400t.l.nin altında bulabilirsiniz modeller: hp 1025-canon 7010-canon 7018-canon5050 tonerleri doluma uygundur. az çıktı aldığınız için pahalı gelebilir ama yazdığınıza göre uzun zaman çıktı almadığınızda olacağından yinede laser öneririm . kuruma v.s. gibi sorynlar inkjetlerde daha çok olur

www.endlesskartus.com
    ender

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.