Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. yazici tarayici fotokopi kombo bi cihaz arastiriyorum. samsung m2070 i buldum hakkinda ne dusunursunuz. 300 350 gibi bi butcem var alternatifi varmidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nalet vatan bilgisayar 20 gun sonrasinda ancak cozdu sorunu ve simdi yeni yazici sececegiz . Orda ne varsa artik . Para iadeside yapmiyorlar . Hediye ceki veriyorlarmis .

Epson canon hp modellerine bakicam . Birdahada vatan mi allah korusun 1 tl lik sey almam ordan .
  • 1-fiyat üst limit ? 600
    2-aylık ortalama çıktı sayısı? 100 adet
    3-çok fonksiyonlu mu ? yazıcı tarayıcı ve fotokopi olmalı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Sorunsuz olması için lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Farketmez
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır. HP gibi çok popüler bir marka olmasını tercih ederim yine de.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Wifi isterim.
  • Ofiste her türlü çıktı için kullanacağım, teklif, irsaliye, fatura vb.

Çok az renkli çıktı alma ihtiyacım oluyor. Ama onun için çok büyük bir fark ödeme niyetim yok.

Dayanıklı bir cihaz olması en büyük kriterim. En az 5 yıl kullanabilmeliyim.@x3po

1-fiyat üst limit ? <800TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı? 250 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu ? Evet

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Laser

5-Renkli çıktı gerekli mi? Olmasa da olur.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır.

8-Fax özelliği isteniyor mu? Olabilir.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) WiFi olsa iyi olur.
  • Canon g3400 aldik . Kullanmaya basladik guzel hizli yaziyorda .
  • 1-fiyat üst limit: 750 TL.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 400 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: olabilir ancak orjinal de alabilirim.(hanisi ekonomik ve sağlıklı ise)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Canon LBP-251DW düşünüyorum ama tavsiyeniz varsa alırım.
    8-Fax özelliği isteniyor mu?: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): farketmez ama wifi olsa daha güzel olur.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Arkalı önlü çıktı almak, pano hazırlayabilmek ve öğrencilere etkinlik kağıtları çıkarabilmek için yazıcı arıyorum. Mürekkep tanklı alacağım. Maksimum fiyat 350 düşünüyorum. Canon Mg 3550 almayı düşünüyorum. Daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum :) Teşekkür ederim şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

Ofiste her türlü çıktı için kullanacağım, teklif, irsaliye, fatura vb.

Çok az renkli çıktı alma ihtiyacım oluyor. Ama onun için çok büyük bir fark ödeme niyetim yok.

Dayanıklı bir cihaz olması en büyük kriterim. En az 5 yıl kullanabilmeliyim.@x3po

1-fiyat üst limit ? <800TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı? 250 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu ? Evet

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Laser

5-Renkli çıktı gerekli mi? Olmasa da olur.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır.

8-Fax özelliği isteniyor mu? Olabilir.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) WiFi olsa iyi olur.

merhaba,
    sadece siyah beyaz yazıcı ve tarayıcı/fotokopi ve kablosuz özelliği istiyorsanız size Samsung M2070W lazer yazıcı yeterli olur. Faks özelliği de olsun derseniz M2070FW modeline bakmanız gerekiyor, fiyat olarak sizin üst fiyat limitinizden çok daha ucuza geliyor.

Bu modelde bir toner ile %5 sayfa yoğunluğuna göre 1000 sayfa çıktı alabilirsiniz, fakat orijinal tonerleri pahalıdır (200-300TL arası), yazıcıyı aldığınızda içinden çıkan "demo toner"dir yani full toner değildir ve bu genelde tüm markalarda bu şekilde satılır ve demo toner ile 300-500 sayfa basabilirsiniz. Yazıcı üzerindeki demo toner bitince kaliteli ithal ve sıfır muadil toner isterseniz ben size bunu uygun fiyata, orijinal tonere göre yaklaşık yarı fiyatına, sağlayabilirim. "Doldurma toner" kesinlikle önermiyorum, çünkü tonerin içinde bir sürü hareketli ve hareketsiz parça vardır ve her parçanın bir kullanım ömrü vardır, toneri doldurduğunuzda "acaba ne zaman bozulacak" diye içiniz sürekli rahatsız bir şekilde kullanırsınız. Bu üstteki yazıcının kullanım ömrü 30.000 sayfalıktır, 30.000 sayfadan sonra teknik servis masrafıyla gerekli parçaları yenileyip kullanmaya devam edebilirsiniz veya bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile uzun bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Her türlü Samsung yazıcı parçasını da temin ediyorum.

Aslında, fiyat üst limitinizi biraz daha zorlayıp, kredi kartına 9 taksitle renkli lazer yazıcı ve tarayıcı/fotokopi ve kablosuz özellikli model olan C460W de alabilirsiniz, gene bu modelin de faksı da olsun derseniz o zaman C460FW modelini almanız gerekiyor. Gene bu modelde de "kaliteli ithal ve sıfır muadil toner" seti kullanmanızı öneririm. Bu renkli lazer yazıcıda ise siyah toner 1500 sayfa ve diğer 3 toner (mavi, sarı, kırmızı) her biri 1000 sayfa çıktı alır (%5 sayfa yoğunluğuna göre). Bu renkli modelde 16000 sayfa çıktı aldıktan sonra drum değiştirmeniz gerekir, drum pahalı bir parçadır veya gene bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile uzun bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. samsung yazıcılarla ilgili her tür sorununuza yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Querorz

1-fiyat üst limit ? 600
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Sorunsuz olması için lazer
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır. HP gibi çok popüler bir marka olmasını tercih ederim yine de.

merhaba,
    çok fonksiyonlu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi), renkli, lazer çıktı alan ve kablosuz özellikli bir model sormuşsunuz,
    size tavsiyem Samsung C460W renkli çok fonksiyonlu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi) kablosuz bağlantılı lazer yazıcıdır,
    eğer faks özelliği de olsun diyorsanız C460FW modeli almalısınız. Her iki modelde de cep tel.den direkt baskı alma özelliği (NFC) de vardır.

Bu üstteki 2 model de aynı renkli tonerleri kullanıyor. %5 sayfa yoğunluğuna göre, siyah toner 1500 sayfa, renkli (mavi, kırmızı, sarı) tonerler ile 1000'er sayfa çıktı alabilirsiniz, fakat orijinal tonerleri pahalıdır (200-300TL arası), yazıcıyı aldığınızda içinden çıkan set "demo toner seti"dir yani full toner değildir ve bu genelde tüm markalarda bu şekilde satılır ve demo tonerler ile 300-500 sayfa basabilirsiniz. Yazıcı üzerindeki demo toner bitince kaliteli ithal ve sıfır muadil lazer renkli tonerler isterseniz ben size bunu uygun fiyata, orijinal tonere göre yaklaşık yarı fiyatına, sağlayabilirim. "Doldurma toner" kesinlikle önermiyorum, çünkü tonerin içinde bir sürü hareketli ve hareketsiz parça vardır ve her parçanın bir kullanım ömrü vardır, toneri doldurduğunuzda "acaba ne zaman bozulacak" diye içiniz sürekli rahatsız bir şekilde kullanırsınız. Bu üstteki yazıcıların kullanım ömrü 16.000 sayfalıktır, 16.000 sayfadan sonra teknik servis masrafıyla gerekli parçaları yenileyip kullanmaya devam edebilirsiniz veya bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile uzun bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Her türlü Samsung yazıcı parçasını da temin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 27 Aralık 2016; 17:27:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kontraktil

1-fiyat üst limit: 750 TL.
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): sadece yazıcı
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: olabilir ancak orjinal de alabilirim.(hanisi ekonomik ve sağlıklı ise)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Canon LBP-251DW düşünüyorum ama tavsiyeniz varsa alırım.
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): farketmez ama wifi olsa daha güzel olur.

merhaba,
    sadece siyah beyaz yazıcı ve tarayıcı/fotokopi ve kablosuz özelliği istiyorsanız size Samsung M2070W lazer yazıcı yeterli olur. Cep tel.den direkt çıktı alma (NFC) özelliği de mevcuttur. Fiyatı, sizin girdiğiniz üst fiyat limitine göre çok daha ucuzdur o yüzden almışken tarayıcı, fotokopili model almanızı öneririm.

Bu modelde bir toner ile %5 sayfa yoğunluğuna göre 1000 sayfa çıktı alabilirsiniz, fakat orijinal tonerleri pahalıdır (200-300TL arası), yazıcıyı aldığınızda içinden çıkan "demo toner"dir yani full toner değildir ve bu genelde tüm markalarda bu şekilde satılır ve demo toner ile 300-500 sayfa basabilirsiniz. Yazıcı üzerindeki demo toner bitince "kaliteli ithal ve sıfır muadil toner" isterseniz ben size bunu uygun fiyata, orijinal tonere göre yaklaşık yarı fiyatına, sağlayabilirim. "Doldurma toner" kesinlikle önermiyorum, çünkü tonerin içinde bir sürü hareketli ve hareketsiz parça vardır ve her parçanın bir kullanım ömrü vardır, toneri doldurduğunuzda "acaba ne zaman bozulacak" diye içiniz sürekli rahatsız bir şekilde kullanırsınız. Bu üstteki yazıcının kullanım ömrü 30.000 sayfalıktır, 30.000 sayfadan sonra teknik servis masrafıyla gerekli parçaları yenileyip kullanmaya devam edebilirsiniz veya bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Her türlü Samsung yazıcı parçasını da temin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 27 Aralık 2016; 17:33:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x3po

quote:

Orijinalden alıntı: kontraktil

1-fiyat üst limit: 750 TL.

merhaba,
    sadece siyah beyaz yazıcı ve tarayıcı/fotokopi ve kablosuz özelliği istiyorsanız size Samsung M2070W lazer yazıcı yeterli olur. Cep tel.den direkt çıktı alma (NFC) özelliği de mevcuttur. Fiyatı, sizin girdiğiniz üst fiyat limitine göre çok daha ucuzdur o yüzden almışken tarayıcı, fotokopili model almanızı öneririm.

Bu modelde bir toner ile %5 sayfa yoğunluğuna göre 1000 sayfa çıktı alabilirsiniz, fakat orijinal tonerleri pahalıdır (200-300TL arası), yazıcıyı aldığınızda içinden çıkan "demo toner"dir yani full toner değildir ve bu genelde tüm markalarda bu şekilde satılır ve demo toner ile 300-500 sayfa basabilirsiniz. Yazıcı üzerindeki demo toner bitince "kaliteli ithal ve sıfır muadil toner" isterseniz ben size bunu uygun fiyata, orijinal tonere göre yaklaşık yarı fiyatına, sağlayabilirim. "Doldurma toner" kesinlikle önermiyorum, çünkü tonerin içinde bir sürü hareketli ve hareketsiz parça vardır ve her parçanın bir kullanım ömrü vardır, toneri doldurduğunuzda "acaba ne zaman bozulacak" diye içiniz sürekli rahatsız bir şekilde kullanırsınız. Bu üstteki yazıcının kullanım ömrü 30.000 sayfalıktır, 30.000 sayfadan sonra teknik servis masrafıyla gerekli parçaları yenileyip kullanmaya devam edebilirsiniz veya bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Her türlü Samsung yazıcı parçasını da temin ediyorum.

hocam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. samsung'un bu modelini de görmüştüm araştırırken ancak bu modelde dublex baskı elle yapılıyor diye görmüştüm. arkalı önlü baskı yapabilen samsung modelleri ne yazık ki biraz pahalıydı. o yüzden canon düşünmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3po

quote:

Orijinalden alıntı: Querorz

1-fiyat üst limit ? 600

merhaba,
    çok fonksiyonlu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi), renkli, lazer çıktı alan ve kablosuz özellikli bir model sormuşsunuz,
    size tavsiyem Samsung C460W renkli çok fonksiyonlu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi) kablosuz bağlantılı lazer yazıcıdır,
    eğer faks özelliği de olsun diyorsanız C460FW modeli almalısınız. Her iki modelde de cep tel.den direkt baskı alma özelliği (NFC) de vardır.

Bu üstteki 2 model de aynı renkli tonerleri kullanıyor. %5 sayfa yoğunluğuna göre, siyah toner 1500 sayfa, renkli (mavi, kırmızı, sarı) tonerler ile 1000'er sayfa çıktı alabilirsiniz, fakat orijinal tonerleri pahalıdır (200-300TL arası), yazıcıyı aldığınızda içinden çıkan set "demo toner seti"dir yani full toner değildir ve bu genelde tüm markalarda bu şekilde satılır ve demo tonerler ile 300-500 sayfa basabilirsiniz. Yazıcı üzerindeki demo toner bitince kaliteli ithal ve sıfır muadil lazer renkli tonerler isterseniz ben size bunu uygun fiyata, orijinal tonere göre yaklaşık yarı fiyatına, sağlayabilirim. "Doldurma toner" kesinlikle önermiyorum, çünkü tonerin içinde bir sürü hareketli ve hareketsiz parça vardır ve her parçanın bir kullanım ömrü vardır, toneri doldurduğunuzda "acaba ne zaman bozulacak" diye içiniz sürekli rahatsız bir şekilde kullanırsınız. Bu üstteki yazıcıların kullanım ömrü 16.000 sayfalıktır, 16.000 sayfadan sonra teknik servis masrafıyla gerekli parçaları yenileyip kullanmaya devam edebilirsiniz veya bana ulaşırsanız ufak bir ücret karşılığı o parça masrafını da yapmadan bir çip müdahalesi ile uzun bir süre daha yazıcınızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Her türlü Samsung yazıcı parçasını da temin ediyorum.

Çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz modelleri araştırıyorum. İletişime geçerim dediğiniz konularda yardım gerekirse.

• selamlar arkadaşlar;
    işyerinde A3 ve A4 kağıt hazneleri ayrı ayrı olan ve komuta göre kağıt seçecek printer ihtiyacımız var. Öncelikli tercihimiz HP. Gerekirse fotokopi ve tarama özelliği olmasa da olur. Bu özelliklere sahip model öneriniz var mı acaba?
  • Selamn aleyküm... Kırtasiye de kullanmak için günlük belki 70-80 belki 100 sahife basacağız. Renkli , fax, tarayıcı,fotokopi ve wifili olursa iyi olur. +Laser... Bizim için önemli olan bekletmeyen,hızlı ve sahife başı masrafı en ekonomik olan, ayrıca günde 100 sahife demek aylık 3000 saife demek olduğundan 15.000-20.000 den daha uzun sürede servis gerektiren bir model olursa daha iyi olacak. Çok teşekkürler. 3000 tl.ye kadar olabilir. Sonradan çip vs derdi olmasa iyi olur. Aslında hiçbir bilgimiz yok desem doğrudur. Sizin sayfalarınızı okuyarak bu tercihleri yaptım. Tekrar teşekkürler.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: farketmez
    Muadil Toneri olsun sadece siyah beyaz bir de çift taraflı çıktıyı elle ayarlamadan almak isterim

• Sanırım artık konu işlevselliğini kaybetmiş.son 3 mesajda soru olunca aklıma sadece yardımcı olanların meşgliyetlerinin fazla olmas geliyor.zira kimse kendi açtığı konuya 5 gün ilgisiz kalmak istemez. Sanır böyle gidecek burası. Başka yardımcı olunan bir site veya link varsa çok güzel olur
  • Fiyat (üst limit)............................................................................: 1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 2500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Gerekmiyor
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum yapilacak
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Ethernet-wifi`de olur

Hukuk bürosunda 4-5 bilgisayar ortak kullanacaklar. Tesekkürler.
    Bunu önerirmisiniz?

Canon MF6140DN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimijimi -- 2 Ocak 2017; 10:25:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar uygun fiuata en ucuz kartuslu uazici hangisidir canonun bitmeyen kartuslu yazicisini onerirmisiniz 200tl olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit ? - 6000 tl

2-aylık ortalama çıktı sayısı? - 5000 adet

3-çok fonksiyonlu mu ? - evet

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? - lazer

5-Renkli çıktı gerekli mi? - Hayır

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? - Farketmez

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? - Hayır.

8-Fax özelliği isteniyor mu? - hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) - usb yeterli.

Standart kağıt kapasitesi yüksek(500 civarı). Ek tepsi takılabilir. Mono lazer bir yazıcı arıyorum. Günlük 200 civarı baskı yapacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit: 750 TL.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 250 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): yazıcı tarayıcı ve fotokopi
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: olabilir
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: tonere dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: herhangi bir marka tercihim yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): wifi olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drewor -- 3 Ocak 2017; 15:26:59 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.