Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ (Canon, HP)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar..Başlıkta yazdığım gibi bu iki marka arasında kaldım..model numaraları hakkında bi fikrim yok

A4 e kaliteli baskıyı en ii hangisi ile alabilirim.birde CD-DVD üzerine tatoo baskı yapmak istiyorum,bunun için hangi model numaralı yazıcıdan

almalıyım..piyasada printible cd ler var yalnız etiket olarak baskı yapılabildiğini duydum bu konu hakkında geniş bilgi verebilirmisiniz?

tatoo baskıyı her medya ya uygulayabilirmiyim yoksa özel medya mı almam gerekli?yardımlarınız için teşekkürler..

• Canon MP 600
  • başka tavsiyede bulunacak yokmu?
  • BURADA ÖNEMLİ BİR NOKTA VAR.. SİZİN TATOO DİYE BAHSETİĞNİNZ ŞEY CD ÜZERİNE YAPIŞTIRILAN ETKETTEN İBARETTİR. BUNU GEREKLİ YAZILIMLA EN UCUZ YAZICI BİLE ALABİLİR, GEREKLİ OLAN TEK MALZEME CD STİCKER İ

OYSA CD/DVD ÜZERİBE BASKI FARKLI Bİ OLAY. CANON YAZICILAR BU KONUDA ÇOK BAŞARIRLI. BU GÜN PİYASDA IP 4200 DEN BAŞLAMAK ÜZERE BÜTÜN CANON YAZICILAR CD VE DVD ÜZERİNE DREK BASKI ALABİLİYORLAR.. (DIRECT CD/DVD PRINT) GİTİĞİNZ MAĞZALARDAKİ SATICILAR SİZİ YANILTMASINLAR. DİREK CD/ DVD ÜZERİNE BASKI ALABİLİYOR MU DİYE MUTLAKA SORUN.. DC NİN GİRECEĞİ BİR BÖLME VARMI BAKIN

VE BENCE DE CANON IP 4300 VE ÜZERİ BİR MAKİNEYE TERCİH EDİN. ÇÜNKÜ HEM KARTUŞLARI UCUZ, HEM ÇOK SAYIDA BASKI ALABİLİYORUSUNUZ VE 9600 DPI. VE CD BASKISIDA MÜKEMMEL
  • direkt cd/dvd üzerine baskılarda tüm yazıcılar güzel ancak dikkat edilmesı gereken birşey war
    hangi yazıcı olursa olsun direkt cd/dvd üzerine baskı alındıgında yapılan baskı üzerinde küçük harf yada rakamlar okunmuyor,ayrıca su damlası geldiği zaman yada ıslak elle dokunuldugunda resım,metin v.s dağılıyor.
    en guzel tatto . daha parlak daha net,metınler yada rakamlar istediği kadar küçük olsun okuyabiliorsunuz bu konuda en başarılı yazıcı
    HP PHOTOSMART 5160 (içerinden foto kartuşda çıkıo):):)
  • diğer markaları bilemem ancak canon'da cd/dvd üzerindeki baskının dağılması falan söz konusu değil. Tabi özel bir emek harcamazsanız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurhayat

direkt cd/dvd üzerine baskılarda tüm yazıcılar güzel ancak dikkat edilmesı gereken birşey war
    hangi yazıcı olursa olsun direkt cd/dvd üzerine baskı alındıgında yapılan baskı üzerinde küçük harf yada rakamlar okunmuyor,ayrıca su damlası geldiği zaman yada ıslak elle dokunuldugunda resım,metin v.s dağılıyor.
    en guzel tatto . daha parlak daha net,metınler yada rakamlar istediği kadar küçük olsun okuyabiliorsunuz bu konuda en başarılı yazıcı
    HP PHOTOSMART 5160 (içerinden foto kartuşda çıkıo):):)

bende mp600 modeli var ve yıllardır birçok yazıcı eskittim aldığım photosmart serilerinin hepsi çıktıları ıslak baskı alınıyor.Canonda öyle bi sorun yaşamadım şu ana kadar Kuru baskı sayesinde olması gerek sanırım ayrıca canon alanlar denesin mürekkep dağılıyormu dağılmıyormu?orjinal kağıt kullanmak şartıyla....

• MP600 gerçekten her bakımdan müthiş bir makine.
  • hp ben çok memnum şahzen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.