Şimdi Ara

Yazıcı programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, Hp'nin tanklı bir yazıcısını kullanıyorum. Telefon uygulamasından çıktı alırlen bir sayfaya 4 sayfa çıkar gibi özellikleri zaten yok. Bilgisayar programında ise bu özelliği çok işlevsiz. PowerPoint üzerinden çıktı alırken bir sayfaya 4 sayfa sığdır özelliği var ama kötü yönü ise koca bir sayfaya sığdırmıyor çok boşluklar kalıyor. Sayfa numarası yazması çok güzel. Bir de ana metin özelliği var slayt üzerindeki sadece yazıları çekiyor ama resimler sıkıntı çıkarabiliyor. Keşke resimleri de ayrı ayrı ayıklasa. Böylece yazıları siyah beyaz resimleri renkli çıkarabilirim. Böylece çıktı alma hızım yükselir. Adobe üzerinden çıktı almayı denedim orada 1 sayfada 4 sayfayı tam kağıda göre sıkıştırması mükemmel ama sayfa numarası ekleyemememiz çok kötü oluyor. Bu özelliklerin belki daha kapsamlısını bir arada sunup çıktı alma seçeneklerimizi arttıracak mobil ve bilgisayar programı/uygulaması önerebilir misiniz? Sürekli çok sayfalı çıktılar aldığım için işlevsel bir uygulama olursa çok işime yarayacak. Bazen slaytlarda arkası siyah yazılar beyaz olabiliyor. Bu da mürekkebin çok gitmesi ve çıktı hızını azaltıyor. Arka planı siyahtan beyaza çevirebiliyorum ama tüm yazıları tek tek siyaha dönüştürmem gerekiyor sayfa 100'den fazla olunca çok zor oluyor. Böyle sunular için de kısa bir yol önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.