Şimdi Ara

Yazıcı aldım ama wifi den yazıcıyı bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon Pıxma e-464 aldım canon print ınkjet SELPHY programını indirdim fakat arıyor arıyor yazıcımı bulamıyor yazıcını wifi açıkken bulamıyor yardım edin lütfen

• Ağa bağlı, yani internete bağlı bir bilgisayarın başına geçin.
    Hp Laserjet P1102 yazıcınızı açın
    Hp Laserjet P1102 kurulum CDsini bilgisayarınıza takın.
    HP Smart Install program 30 saniye içinde otomatik olarak başlayacaktır.
    Not: HP Smart Install programı otomatik olarak başlamazsa, AutoPlay özelliği bilgisayarınızda
    devre dışı bırakılmış olabilir. HP Smart Install CD sürücüsünü Bilgisayarım'da bulun ve çift tıklatın.
    Ürünü yüklemek üzere SISetup.exe dosyasını çift tıklatıp programı çalıştırın.
    HP kurulum programı başladığında Install / Kurulum seçeneğini tıklayın.
    Next / İleriyi tıklayın.
    Easy Install / Kolay kurulumu seçin. Next / İleriyi tıklayın.
    Yazıcı seçme ekranında size ait modeli Hp Laserjet P1102 seçin. Next / İleriyi tıklayın.
    Configure to print over the wireless network / Kablosuz ağ üzerinden yazdırmak için yapılandırma seçeneğini seçin. İleri tıklayın.
    Bilgisayarınıza USB kablo ile Hp Laserjet P1102 yazıcınızı bağlayın. Kurulumdan sonra USB kabloyu çıkartacaksınız merak etmeyin.
    Yazılım Hp Laserjet P1102 yazıcınını tanıyacak ve yükleyecektir.
    Sonraki adımda Kablosuz ağa bağlanma aşamasına geçeceksiniz.
    Wireless Discovery Method / Kablosuz Ağ bulma yönteminde Advanced / Gelişmiş seçin.
    Yazılım kablosuz ağları taraycaktır ve kablosuz ağ listesini getirecektir.
    Kablosuz ağınızı seçin ve ileriyi tıklayın.
    Kablosuz ağ parolanızı girin.
    Bu aşamada Hp Laserjet P1102 üzerindeki mavi ışık yanıp sönecek ve kablosuz ağa bağlandığında sürekli yanacaktır.
    Bağlantı başarılı olduğunda USB kabloyu bilgisayarınızdan çıkartın.
    İleriyi tiklayin.
    Tebrikler ekranı geldiğinde artık yazıcınız kablosuz ağ üzerinden kullanıma hazırdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinemhkn

Ağa bağlı, yani internete bağlı bir bilgisayarın başına geçin.
    Hp Laserjet P1102 yazıcınızı açın
    Hp Laserjet P1102 kurulum CDsini bilgisayarınıza takın.
    HP Smart Install program 30 saniye içinde otomatik olarak başlayacaktır.
    Not: HP Smart Install programı otomatik olarak başlamazsa, AutoPlay özelliği bilgisayarınızda
    devre dışı bırakılmış olabilir. HP Smart Install CD sürücüsünü Bilgisayarım'da bulun ve çift tıklatın.
    Ürünü yüklemek üzere SISetup.exe dosyasını çift tıklatıp programı çalıştırın.
    HP kurulum programı başladığında Install / Kurulum seçeneğini tıklayın.
    Next / İleriyi tıklayın.
    Easy Install / Kolay kurulumu seçin. Next / İleriyi tıklayın.
    Yazıcı seçme ekranında size ait modeli Hp Laserjet P1102 seçin. Next / İleriyi tıklayın.
    Configure to print over the wireless network / Kablosuz ağ üzerinden yazdırmak için yapılandırma seçeneğini seçin. İleri tıklayın.
    Bilgisayarınıza USB kablo ile Hp Laserjet P1102 yazıcınızı bağlayın. Kurulumdan sonra USB kabloyu çıkartacaksınız merak etmeyin.
    Yazılım Hp Laserjet P1102 yazıcınını tanıyacak ve yükleyecektir.
    Sonraki adımda Kablosuz ağa bağlanma aşamasına geçeceksiniz.
    Wireless Discovery Method / Kablosuz Ağ bulma yönteminde Advanced / Gelişmiş seçin.
    Yazılım kablosuz ağları taraycaktır ve kablosuz ağ listesini getirecektir.
    Kablosuz ağınızı seçin ve ileriyi tıklayın.
    Kablosuz ağ parolanızı girin.
    Bu aşamada Hp Laserjet P1102 üzerindeki mavi ışık yanıp sönecek ve kablosuz ağa bağlandığında sürekli yanacaktır.
    Bağlantı başarılı olduğunda USB kabloyu bilgisayarınızdan çıkartın.
    İleriyi tiklayin.
    Tebrikler ekranı geldiğinde artık yazıcınız kablosuz ağ üzerinden kullanıma hazırdır.

Benim yazıcım Hp Laserjet P1102 değil benim yazıcım Canon Pixma e-464

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgi-Sayar-66

Canon Pıxma e-464 aldım canon print ınkjet SELPHY programını indirdim fakat arıyor arıyor yazıcımı bulamıyor yazıcını wifi açıkken bulamıyor yardım edin lütfen

Merhba,
    Yazıcınıza bir router uzerinden mi bağlanacaksınız? Eğer router,modem üzerinden bağlanacaksanız yazıcının otomatik bağlanabilmesi için modem ya da router ınızın otomatik ip numarası dağıtması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizkhaan

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgi-Sayar-66

Canon Pıxma e-464 aldım canon print ınkjet SELPHY programını indirdim fakat arıyor arıyor yazıcımı bulamıyor yazıcını wifi açıkken bulamıyor yardım edin lütfen

Merhba,
    Yazıcınıza bir router uzerinden mi bağlanacaksınız? Eğer router,modem üzerinden bağlanacaksanız yazıcının otomatik bağlanabilmesi için modem ya da router ınızın otomatik ip numarası dağıtması gerekir.

Yazıcıdaki Wi-Fi düğmesini , Alarm lambası 2 defa yanıp sönünceye kadar basılı tutun ve ikinci yanıp sönmeden sonra Wi-Fi düğmesini serbest bırakın.
    Wi-Fi lambasının hızlı yanıp söndüğünden ve Açma lambasının yandığından emin olun. Modem ya da router ınız otomatik ip dağıtıyor ise yazıcınız ağa bağlanacak ve siz bilgisayarınızdan tarattığınızda ulaşabilmeniz gerekir.

• çok komik
    kardeşim yardımcı olmuyorusn berke_21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgi-Sayar-66 -- 18 Kasım 2015; 17:33:53 >
  • Ağa bağlı cihazlarda gözükmüyor mu?
    Önce kablo ile tanıtıp sonra Wi-Fi ile kullanabiliyorsunuz.
    Bu yöntemle de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.