Şimdi Ara

Yazdığım yazılımı global çapta güncellenebilir hale getirmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba başlıktan da anlayacağınız üzere konu basit. Kısa zaman önce python dilini kullanarak bir yazılım geliştirdim ve bu yazılımı dünya genelinde indiren insanlar var.

Örneğin ingiltereden brazilyadan vb. Ancak bir sıkıntı var her programda karşılaşılabildiği gibi programımda bazı durumlarda hatalar ve buglarla karşılaşan kullanıcılar oldu. Sorum şu insanların şu an hali hazırda indirdiği sürümden bahsetmiyorum fakat yeni geliştireceğim bu hataların ayıklandığı sürümü sürekli güncel tutmak adına güncelleme alabilir hale getirmek istiyorum ama bunu nasıl sağlayabileceğimi bir türlü anlamıyorum ne yapmalıyım? Yani kısacası yeni geliştireceğim sürümü nasıl güncelleme alınabilir hale getirebilirim, bir servera bağlamalı mıyım veya google cloud gibi bir servis mi gerekiyor bana? Ne gibi bir servis kullanmalıyım bu konuyu googleda nasıl aratmalıyım veya nerelere danışmalıyım? Az da olsa bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim çünkü yaklaşık bir aydır googleda araştırma yapıyorum fakat çok alakasız konular karşıma çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardwig -- 27 Şubat 2021; 21:31:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.