Şimdi Ara

Yayın yasağı kaçta sona erecek? Seçim sonuçları kaçta açıklanacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşten güçten gece uyumaya pek fırsat bulamadım, biraz daha hikaye anlatırsan uykuya dalmam an meselesi, ha gayret sincap.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Senin vereceğin kaynak da bu kadar olur tam şakir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

Bu mesaj silindi.
    Kardeş ben de akpliydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iyiliği bu millete yapar mısın gerçekten? Ama sen sandıktan ne çıkarsa çıksın yap o dediğini

• Akşam bakalım kim mağdur olcak

• Zuhahhah süperdi kardeş..valla aynen dediğin gibi klişe olduğu artık..sonuç herzamnki gbi belli..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

24 Haziran’da CHP’liler;

17:00: Sandıklara sahip çıkın.
    18.00: CHP mühürlü oylar yanmış halde bulundu.
    19.00: Sayım sırasında elektrikler gitti.
    20.00: 35 AC 9019 plakalı araç oy torbası taşıyor, yakalayın.
    20.30: CHP önde sandıkları bırakmayın.
    21.00: Batı oyları daha gelmedi, korkmayın öndeyiz.
    22.00: Oyları çaldılar.
    22.30: Aziz Nesin paylaşımları
    23.00: Kapanış

(Twitterdan)
    HUNHARCA GULDUM

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

24 Haziran’da CHP’liler;

17:00: Sandıklara sahip çıkın.
    18.00: CHP mühürlü oylar yanmış halde bulundu.
    19.00: Sayım sırasında elektrikler gitti.
    20.00: 35 AC 9019 plakalı araç oy torbası taşıyor, yakalayın.
    20.30: CHP önde sandıkları bırakmayın.
    21.00: Batı oyları daha gelmedi, korkmayın öndeyiz.
    22.00: Oyları çaldılar.
    22.30: Aziz Nesin paylaşımları
    23.00: Kapanış

(Twitterdan)
    Çok iyi ya

• MertKılıç466 kullanıcısına yanıt
    Donanimhaber forum a hosgeldin ....
  • Bir zamanlar fetönün kapattığı gazete kanalları anadolu ajansında şu kadar maaş veriyorlar vs. diyerek aayı kötülediler.. 2006lar... sonra akp oraya sızdı...fetöde sızmış olmalı.. değil mi?.. ondan sonra olanlar belli.. ortaklık ve o ortaklıktan elde edilen çıkar... ve günümüze zamanımıza etkileri medya... tüm 5duyu organına istenilen haberi basıyor gerçek olan ile olmayandan haber alamıyorsun... şizofreni ikiye bölüntüye yol açıyor.... millete bak...

Tabi bu işlerin arkasında yine büyük devletler var.. kötü bile gözükseler hacivat-karagözü bile oynasalar hesabı millet ödeyecek... abdnin ortadoğu çin rusya politikleri Türk milletinin oyuna bırakılmayacak kadar önemli...(libya, ırak, suriye form verilişi- bop *** bağları kurarsın artık..) ortadoğu petrolü için abdnin zamanında dediklerini unutmayın... devlet derindi... iyice derinleşti.. bastırılmış duygular gibi.. yamyamlığın voltajını düşürürsün.. modern devirde adam sigortanı ödemez... kaçak çalıştırır işte bastırılmış yamyamlık... dolaylı yoldan adam yemek... millet iyice aptallaştı... her yolun çıkacağı bir kapı vardır... o yola hep beraber yürüyoruz... ama medyaları ele geçirip %97 duyu organlarına istediği haberi yapmak yönetmek değil tecavüz etmektir, domine etmektir. Ergeç uyanacaksın. Uyandığında saymaya başlarsın neyi kaybettim diye... belkide hiç sayamayacaksın zaten matematik hoşaf ülkede... dahada hoşaf oluyor... kendini kandırmakta son nokta... psikolojik hastalıklarda patlama... bana laf yetiştirme haberleri izlemen kafi.... bir yere gitmedik buradayız... yazı kalacak... o gün gelince tekrar okursun... sağlaması olur... ha sezgilerin çalışıyorsa olan olay olmadan görmeye başlarsan.. bu tarafa dönmen daha kolay olur... o zaman zaten istemeden döneceksin... çünkü hep zoraki yoldan gidiyoruz... hep yumurta gelince.. kurtuluş savaşı bile böyle olmuş.. ne tarihten ders alan var nede matematikten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 24 Haziran 2018; 23:31:17 >

• Hadi geçmiş olsun hepinize.. şimdi yerinize oturabilirsiniz..

• İnsanların seçimi fırsat bilip gerçek hayatta söylemeyecekleri şeyleri birbirlerine forum üzerinden hiç çekinmeden söylemelerini oldukça ilginç buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Bu mesaj silindi.
    Hala hazmedememişsin sonuçları 9 seçimdir hazım olayını öğrenemediniz

• insanlar niye burada akepeyi sevmeyenlere kafayı takmış durumda ? alaycı tavırlarla gelip laf sokmaya çalışıyorlar? gerçekten anlamıyorum. aksi tavırdaki insanlara lafım yok. akepeyi sevmeyen yada yaptıklarını yanlış bulan insanlar, ülke için çalışıyor, geleceğimiz için düşünüp konuşuyor. asıl yapılması gerekenler bunlarken paralar şuralara harcanıyor diyip eleştiri yapıyor. ve eğer sen gerçekten düşünerek severek akepeye oy veriyorsan bu eleştirileri benimseyip doğru söylüyorsun kardeşim onları da yapmalıyız vs gibi yapıcı ve birleştirici tutum izlemelisiniz. ama sürekli ve sürekli bir arayı açmacı davranışlardasınız. sonra size cahil dendiği zaman zorunuza gitmesin. cahilliğiniz akepeyi desteklediğinizden dolayı değildir, akepenin liderleri gibi davranmaktandır. bölücü ve ayırıcı tutumlarımızı değiştirelim herkesin bu ülkeyi sevdiğini ve herkesin bu sevgi uğruna çalıştığını hatırlayalım. oy verdiğimiz adamlara benzemeye çalışmayın.

• Yıllardır artarak yükselen ve son seçimden sonra zirve yapan bir durum var, "NEFRET". Tayyip Erdoğan'a oy veren 25 milyon ve Muharrem İnce'ye oy veren 15 milyon seçmenden bu nefreti yaşayıp da memleketi gerçekten sevenler kendilerine şu iki soruyu sorsun
    1- Bu nefretin bana ve memlekete ne faydası var.
    2- Bu nefret toplumsal bir patlamaya dönüşürse ülkede ve dünyada bu durum kimlere yarar.

"Bizden olmayan ölsün" diyorsak seçimleri kazanmanın bir anlamı yok zaten memleket olarak kaybetmişiz demektir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.