Şimdi Ara

Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün yavru muhabbet kuşu aldım, aldığım yer kuşun cinsiyetinin kesin olmamakla birlikte %60 erkek olabileceğini belirtti. Sizce yavru muhabbet kuşunun cinsiyeti nedir? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Çok teşekkürler. :)

Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti? Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti? Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti?

• çok sevimliymiş :) uyurkenki hallerini görünce zor tutuyorum kendimi zaten. evet erkek büyümeyle renk değiştirebiliyorlar pek güvenmemek lazım ama şu an erkek görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: diniz

çok sevimliymiş :) uyurkenki hallerini görünce zor tutuyorum kendimi zaten. evet erkek büyümeyle renk değiştirebiliyorlar pek güvenmemek lazım ama şu an erkek görünüyor

Teşekkür ederim hocam. :)

Bazı sitelerde burun deliklerinin çevresinde beyaz halka varsa dişidir deniliyor. Beyaz halka da var gibi sanki. Bana dişi gibi geliyor da. :/
     Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti? Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• koray5006 kullanıcısına yanıt
    Masallah kuşun çok güzel alalı 2 gün olmus parmagına alıştımı yoksa ilk kez kafesten çıkmanın şaşkınlığı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Leziak

Masallah kuşun çok güzel alalı 2 gün olmus parmagına alıştımı yoksa ilk kez kafesten çıkmanın şaşkınlığı mı?

2 gün oldu evet. Parmağımı uzatınca geliyor, ama çok durmuyor, kısa bir süre sonra uçuyor. :)

Eğer dişiyse geri iade etmeyi düşünüyoum, yerine erkek almak istiyorum. Erkek kuşlar daha evcil oluyorlarmış. :)
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    Evet erkekler hem daha uysal hemde konuşmaya daha yatkın oluyormuş. Ama senin içine sindiyse soru yok 2 günde ele gelmeye başlamış. Bnim ki 1.5 ayını doldurdu kafes dışında parmağıma gelmiyor.

• aynen %75 erkek gibi.Çabuk alıstıgına göre erkektir.

Ek olarak kuşu geri vermeniz yanlış bir durum.Kuş size alısmıs 2 gün geçmis geri verdimi sizi özlicek hayatında ilk defa sahibi olmus üzme kuşu.
  • Geri vermekten vazgeçtim. :)
  • kolay gelsin bende 30 günlük bu kuşu erkek diye aldım cinsiyeti nedi yardımcı olurmusunuz
     Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti? Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti? Yavru Muhabbet Kuşu Cinsiyeti?

• quote:

Orijinalden alıntı: MEvlutt

kolay gelsin bende 30 günlük bu kuşu erkek diye aldım cinsiyeti nedi yardımcı olurmusunuz

Kesinlikle dişi...

• quote:

Orijinalden alıntı: koray5006

Arkadaşlar bugün yavru muhabbet kuşu aldım, aldığım yer kuşun cinsiyetinin kesin olmamakla birlikte %60 erkek olabileceğini belirtti. Sizce yavru muhabbet kuşunun cinsiyeti nedir? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Çok teşekkürler. :)

Bnm kusun gagasida ayni ya erkek dediler

• Arkadaşlarım bende 4 tane muhabbet kuşu var cinsiyetlerini bilmiyorum rica etsem bilen kişiler söyleyebilir mi teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.