Şimdi Ara

Yatırım Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Evin 2 arabası var. Birisi garajda yatıyor ve yaklaşık değeri 850 bin. Bankadan 1.29 ile 1milyon kredi cekebiliyorum.

Arabamı satıp kredi kullanıp daire almayı düşünüyorum fakat son 3 ayda yüzde 50 arttı daire fiyatları. Fiyatlar bu haldeyken dahi arabamı satıp kredi kullanıp ev almak mantıklı mı? (Alabildiğim en pahalı evi)

Başka bir düşünce 1milyon krediye karşılık 200 bin nakit ekleyerek daha uygun bir ev almak kalan nakit başka şekilde değerlendirmek.

Koni hakkında tecrübelerinizi ve fikirlerinizi söylerseniz çok memnun olurum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir-ankara -- 26 Haziran 2022; 10:14:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ödeme imkanınız varsa çekebildiğiniz kadar kredi çekin.Faiz oranları çok düşük gözüken de enflasyon 1 2 yıl bu şekilde gidebilir .2 yıl sonra ödediğiniz miktar kuş olur.Araba fiyatları da artıyor. direk kredi çekip uygun ev alabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ev fiyatlari boyle yukselmisken alinmaz tabi, simdilik arazide alinmaz, ama tarla alinir, ben olsam tarla alirdim

tabi borsa ve fonlardan anliyorsan, fon veya hissede alabilirsin, ama boyle degil, git bankana, yatirim danismani istiyorum de, adama sor

ama secenekler

FON

Hisse

Tarla

tabi yabanci firmalari biliyorsan, dolar bazli yabanci hisse senedide alabilirsin, hem paran dolarda durur hemde yabanci hisseler daha cok cikiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.