Şimdi Ara

Yatırım fırsatı RUBLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
11.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar rus rublesi tarihinin en düşük rakamını gördü ülke olarak bir çöküşe sürükleniyorlar , bana kalırsa putin gibi güçlü bir lideri olan rusya bu krizin üstesinden gelecektir bir sanal alım yaparak bugün 100000 liraya 2,888,363.334 ruble veriliyor bakalım ilerleyen zamanlarda almış olduğum döviz değerlenecekmi yoksa rusya ile birlikte yokmu olacak genel olarak güncellemeye çalışacağım bol kazançlar .

• uzun vadede iyi kazanç sağlanabilir.
  • Nereden aliriz bu rubleyi iş bankasinin döviz çeşitlerinde goremedim rubleyi yardimci olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtok

Nereden aliriz bu rubleyi iş bankasinin döviz çeşitlerinde goremedim rubleyi yardimci olurmusunuz?
    Benimde aklımda var ruble almak. Ruble bildiğim kadarıyla %40 değer kaybetti petrol fiyatlarıda düştü bu ikisi hep düşücek değil heralde . Eski durumuna gelmesi uzun zaman alsada en azından %20 artış sağlıyabilir. Dahada inerse zaten dünya savaşı sebebi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CODY

Benimde aklımda var ruble almak. Ruble bildiğim kadarıyla %40 değer kaybetti petrol fiyatlarıda düştü bu ikisi hep düşücek değil heralde . Eski durumuna gelmesi uzun zaman alsada en azından %20 artış sağlıyabilir. Dahada inerse zaten dünya savaşı sebebi

Alıntıları Göster
    ruble nerden alabiliriz peki beyler
  • Peki rublenin herkesçe çokça alınması değerini ne şekilde etkiler? Bunun ekonomik analizini yapabilecek var mı?
  • Ruble aldıkça ve ellerindeki para azaldıkça değer kazanmaya başlar bildiğim kadarıyla buda işimize gelir.
  • Küçük yatırımcının hücumu o enstrüman için hemen hemen her zaman facia ile sonuçlanır

Tek hamlede milyar dolarlık işlem yapan adamlarla dans bu. O yüzden küçük yatırımcının hücumu genellikle kötü sonuçları olan bir durumdur. Borsa için de genelde bu kural geçerlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Küçük yatırımcının hücumu o enstrüman için hemen hemen her zaman facia ile sonuçlanır

Tek hamlede milyar dolarlık işlem yapan adamlarla dans bu. O yüzden küçük yatırımcının hücumu genellikle kötü sonuçları olan bir durumdur. Borsa için de genelde bu kural geçerlidir
    Gün başlamadan kurlara bakarken konu aklıma geldi ve 110,714.317 tl karşılığı var almış olduğumuz 100binliralık rublenin kısa zamanda azımsanmayacak kadar güzel par :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: daswett

Gün başlamadan kurlara bakarken konu aklıma geldi ve 110,714.317 tl karşılığı var almış olduğumuz 100binliralık rublenin kısa zamanda azımsanmayacak kadar güzel par :)

Alıntıları Göster
    Bugün dövüz bürosundan 12500 Ruble aldım; önce 562 TL aldılar benden. Eve dönerken "600 lira civarı olması gerekiyordu eksik aldılar galiba" diye baktim sonra tekrar döviz bürosuna gittim. Dedim "eksik aldınız galiba" aaa evet dediler 25 TL daha aldılar. 587 TL'ye 12500 ruble almış oldum. Şimdi bakıyorum yine eksik almışlar ama artık uğraşamam

Ruble o kadar hızlı düşüyor ki, döviz büroları da şapşallaşıyor..

• Ocakta alanlar suan yuzde 30 kazanmış

Suan alinir mi?

Dusuyor mu cikiyor mu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Ocakta alanlar suan yuzde 30 kazanmış

Suan alinir mi?

Dusuyor mu cikiyor mu anlamadım
    çok riskli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Tamam

çok riskli

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar konuya yeniden cevap gelince bakma fırsatım oldu ve o gün aldığımız tutar bugün 144,915.516 tl : ) 44binlira azımsanmıcak bir kar 3 aylık bir süreçte tabi o kadar yatırım yapacak para olmadığı için alamadım alsaydım da düşerdi heralde :)
  • quote:

merhaba arkadaşlar konuya yeniden cevap gelince bakma fırsatım oldu ve o gün aldığımız tutar bugün 144,915.516 tl : ) 44binlira azımsanmıcak bir kar 3 aylık bir süreçte tabi o kadar yatırım yapacak para olmadığı için alamadım alsaydım da düşerdi heralde :)

Alıntıları Göster
    büyük rakamlardan bahsediyorsun küçük yatırımcı için çok riskli
  • daswett kullanıcısına yanıt
    onu almadınız mı
    sanal yatırım nedir?
  • quote:

onu almadınız mı
    sanal yatırım nedir?
    bu bir sanal alımdı sadece bir öngörü araştırmalara devam edip sonuçlarına göre büyük yatırımlar düşünüyorum şu an için sadece deneme aşamasındayım .
  • daswett kullanıcısına yanıt
    hangi siteden aldınız
  • quote:

hangi siteden aldınız

: ) özelden atabilirim siteyi
  • quote:

quote:

hangi siteden aldınız

: ) özelden atabilirim siteyi

Alıntıları Göster
    Bence tren kaçtı , 1 tl 30 rubleyi görmüştü o ara alınabilirdi ama şuanda tekrar normale dönüyor.

• Ruble'yi nereden alabilirz ?

Yatırım fırsatı RUBLE
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.