Şimdi Ara

Yatay Geçiş ve Geri Dönüş Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
18.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    U
    Benim yatay geçişle gili sorum var. Ben 3.sibifta yani bu yil yatay geçiş yaptim. Okul geçen hafta basladi ama ben dun ilk kez gittim. Okula isinamadim pek ve hocalar zorluycak gibi duruyor öğretmenlik okuyorum bu arada. Yatay geçiş için iptak süresi ne kadar? Ortalamayla gecis yapanlardanim. Henuz transkriptim falan yeni unideki sistemde gozukmuyor 2-3 haftayi bulur dediler. Daha oncedenyatay gecisini iptal eden var mi? Tecrübelerini anatabilir mi

• Up aynı durumdayım ama benim eski okulunda sınavada girdiler bölüm tıp
  • eski okulunuza öğrenci işlerine gidip sormanız lazım okullar birbiriyle görüşmeden sizin hızlı olmanız lazım iptal için.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler görüştum eski okulumla dilekce verirsem sorun olmuycagini soylediler sadece devamsizlik icin hocalarla konusmam gerekecek. Sizin de boyle bir deneyiminiz oldu mu?
  • entelcocuk E kullanıcısına yanıt
    Geçemiyor musun yani?
  • bluebond B kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum işte sorunda burada
    Eğer gerçekten eminseniz kararinzdan uğraşın sonuna kadar bir de yatay geçis iptal dilekce ornegi var mi elinizde acaba?

Her sey istedigimiz gibi olur umarım.
    Tam emin değilim çünkü geçtiğim üniversite tıpta sayılı ünilerden biri fakat sıkıntı şu ki ben özelden geçtim burası hem kalabalık geldi hem de laboratuarları eski okulum kadar iyi değil ayrıca 30-40 dk lık yol 1.5 saate uzadı. Birde geç sınıflarda geçince arkadaş ortamı kurmak zor oluyor insan eski arkadaşlarını özlüyor ne yapacağımı inanınki bilmiyorum.

İptal dilekçesini bence öğrenci işlerine söylersek bize nasıl yazıldığını söylerler
    Ayni durumlar bende de var duzeni geç siniflarda bozmak hic de akilli işi degilmis onu anladim. Bu yol meseleleri çok aorun oluyor insana. Ben oncekibuniversitemde dersten yarim saat once uyanir giderdm okula burda yol 1 saat suruyor.

Öğrenci isleriyle gorustum ancak sag olsunlar ser verip sır vermiyorlar. Sadece yatay gecisimin iptalini arz ederim diye bir aeyler yazarsin dediler.

Şu an benim icin esas sorun stajdaki devamsizlik. Eğer donunce bu sorun olmazsa insallah gececegim
    Hocam e devlette iki okulunuzda gözüküyor mu?
    Hayır hocam sadece eski okulum gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entelcocuk

Hocam e devlette iki okulunuzda gözüküyor mu?

Hocam bir de sizin ortalamayla mıydı geçişiniz merkezi yerleştirmeye göre miydi?
    Bende ortalamayla geçiştim hocam bende iki okulda gözüküyor. Sizin sadece eski okulunuz gözüküyorsa bence iptalde hiçbir sıkıntı çıkmaz hocam
    ben sorunu kökünden çözdüm anadolu aöf ye merkezi ek 1 yaptırdım 13/09/2017 de kayıt oldum.
    2009 da yerleştiğim okuluma birtürlü gidememiştim.habugün hayarın kaldı öyle.kayit silineceğine bir işe yarasın dedim.
  • quote:

Bende ortalamayla geçiştim hocam bende iki okulda gözüküyor. Sizin sadece eski okulunuz gözüküyorsa bence iptalde hiçbir sıkıntı çıkmaz hocam

Hocam benim e devletteki ogrenci belgesi hem eski universitemin ogrencisi oldugum yaziyor hem de ogrencilik hakki yoktur diye yaziyor szide de durum boyle mi hocam?
    Bende ikisindede vardır diyor hocam
  • quote:

Bende ikisindede vardır diyor hocam

Hocam sizin okul başlayalı ne kadar zaman oldu?
  • Eskisi 11 yenisi 18nde
  • Evet hocam nor ortalamasiyla yatay gecis yaptm ve geri dondum. pm atamiyorum hocam numara istiyor
    Peki hocam eski okulunuzda ders seçimi yapabildiniz mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.