Şimdi Ara

yatay geçiş ile askeri tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 2 sene önce yksnin ilk uygulandığı sene sayısalda 38k sıralama yapmıştım 2 sene önce ki tıp fakültesinin alım sıralamasına göre sıralamam yetiyor merkezi yatay geçişe hamidiye tıp'a geçebilir miyim?

• ###Tarihe not 13.08.2020 20.57
    Bu sene kendi bölümümde 3. sınıfa geçtim, kendi bölümümü okurken aynı zamanda bu yıl sadece tyt'ye çalışacağım istediğim puanı aldıktan sonra ise diğer yıl sadece ayt'ye çalışıp aynı zamanda da bölümümden mezun olacağım eğer ki istediğim bölümü kazanabilirsem bir yandanda kendi mesleğimde kısmi zamanlı çalışıp kendimi finanse edeceğim. Hedefim ilk 5bin umarım 2yıl sonra başardım diye güncellerim postu.
  • Askeri tıpa normal tıptan bile geçiş yok diye biliyorum sizinki bence olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkezi puanla yapabileceğiniz düşünüyorum tabi mülakatlara girersiniz geçemezseniz ne olur onu bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • internette baya gezindim ama merkezi yatay geçiş ile ilgili bir şey bulamadım askeri tıp adına, böyle bir ihtimal varsa eğer çok sevinirim mülakatda elensemde olur.
  • ###Tarihe not 13.08.2020 20.57
    Bu sene kendi bölümümde 3. sınıfa geçtim, kendi bölümümü okurken aynı zamanda bu yıl sadece tyt'ye çalışacağım istediğim puanı aldıktan sonra ise diğer yıl sadece ayt'ye çalışıp aynı zamanda da bölümümden mezun olacağım eğer ki istediğim bölümü kazanabilirsem bir yandanda kendi mesleğimde kısmi zamanlı çalışıp kendimi finanse edeceğim. Hedefim ilk 5bin umarım 2yıl sonra başardım diye güncellerim postu.
  • hoyares21 H kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    Eyw. Saolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.