Şimdi Ara

yatay geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. sınıfın güz döneminde yatay geçiş yaparsam geçtiğim bölümün güz ve bahar dönemini aynı anda mı alırım??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. 1. sınıfı tamamladığımda yatay geçiş ile Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'ne geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Ne nasıl yapılır hangi aşamalar vardır vs. Geçmek istediğim bölümde almadığım sanırım 4 dersim olacak. Onları alttan almam gerekecek. Bu ders sayımları nasıl yapılıyor?

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ders programı. Sakarya Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği Bölümü - Sakarya Üniversitesi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ders programı. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim Bilgi Sistemi 

Sizden ricam şunları inceleyerek bana daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim sizlere.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.