Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
265
Favori
1.982.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ucuz yollu tek kişilik yatak önerisi olan var mı? sırt ağrılarım var. suan yattığım yatak cok sert iyi gelmiyor. ortopedik bir şeyler lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Arkadaşlar kendi yatağımı uzun süredir değiştirmek istediğim için eskisini bir yere gönderdim, iki gündür yerde yatıyorum.

Yerin sertliği uyku kalitesi açısından çok iyi geldi, hatta yataktan çıkasım gelmiyor desem yeridir.

Ancak yatak değişikliğinden midir bilmiyorum belimde ağrı hissetmeye başladım. Bu bel ağırısını hissetmemiş olsam yerde bile yatmaya devam edebilirdim.

Doğtaş ergo life diye sert bi yatak buldum ancak bu yatakla ilgili hiç bir yerde yorum yok malesef. Yataşta da bir iki sert yatak denedim, hiçbiri istediğim gibi değildi.

Hem bu doğtaştaki yatak konusunda, hem de sert yatağa geçince bu ağrılar devam eder mi bilgisi olan varsa çok mutlu olurum,

teşekkürler.

hocam yatak alırken mutlaka değişim yada iade garantili bir marka-kampanya bulun. yoksa benim gibi kalırsınız.
    viskolove dan orbital modeli visko yatak aldık 2 ay oldu, her sabah bir kamyon adam dövmüş gibi kalkıyorum,yatak çok gömülüyor kambur şekilde yatıyorum hiç rahat değil.
    @redferrari nin dediği gibi çekyat daha rahat..

• sahlat S kullanıcısına yanıt
    Üstad sanki mesaji ben veya eşim yazmış gibi hissettim.

Tüm şikayetlerinizi birebir yaşayan birisi olarak sorunun kaynağını doğru tespit edebilmiş olmaktan çok memnunum.

Çözümü Yatsan'ın distribütörü olduğu Serta Majesty'de bulduğumu söylemek isterim.

Yatak ve kullanıcı uyumu göreceli bir durum ama, şikayetlerimizdeki benzerliği baz alarak belki bu seçeneğin sizin için de faydalı olabileceğini düşündüm.

Daha önce iki ayrı hotel'de birer hafta boyunca deneyimlemiş olmamın verdiği güvenle satın aldım ve yanlış yapmadığımı gördüm.

Yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve diyebilirim ki bu yatak öncesinde uyuduklarım uyku değilmiş.

Eğer henüz farklı bir yatak satın almadıysanız seçenekleriniz arasına alın derim.

Aslında gözünüz kapalı alın derim ama haddimi aşmak istemem.

Umarım yeni yatağınız isteğinize uygun olur, şimdiden iyi uykular dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Etap Altinel Ankara ve Mersin Hiltonu bizzat arayip sordum kurumsal adi CALIFORNIA olan ama Yatsan'in bireysel musterilere MAJESTY adiyla sattigi model oldugunu ogrendim. Fiyat 2800tl. Az tuzlu. Yatas benzer yatagi cool action adiyla satiyo ve fiyati da 1600tl. Cool action'i kullanan varsa fikirlerini paylasirsa sevinirim..

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba. aradan bayağı zaman geçmiş. ilginçtir ki yazdığınız 4 yatak arasında kaldım. siz hangisini aldınız. memnun musunuz? acil yatak almam gerekiyor. tavsiye ve tecrübelerinizi bekliyorum.

• Senelerdir İdaş kullanıyoruz. Şimdi yenilemek için de yine İdaş'a baktık. İdaş Mira Coil Tavsiye eder misiniz bize?
  • Arkadaşlar 1000 tlye kadar alabileceğim en iyi yatak hangisidir 160*200 ebatinda saga sola donuk yatıyorum sırtüstü pek yatmiyorum

• uykusuz5087 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben serta aldım, özellikle çift taraflı olması hoşuma gitti hem lateks hem visco. Bu arada nick ve soru uyumu cok iyi

• Ben 3 yaşındakı çocuk için bir yatak önerisi isteyecektim sizden.

120*200 olarak büyük bir yatak düşünüyoruz bazen annesi de yanında yatabilir diye.
    Visco veya lateks yataklara güvenemediğimden yaylı tip yataklara bakıyorum.

yatsan, yataş ve istikbal mağazalarında yatak önerilerine baktım fiyat konusunda hemen hemen aynılar önerdikleri.
    Yatsan'ın kaliteli olduğunu duydum çevremden ancak onların önerdiği yatak modeli bana biraz sert geldi.
    İstikbal de cocuk icin yumusak yatak önerdiler.
    yataş da bir modeli önerdiler direk cocuk için o da rahat gibiydi.

tabi dıştan bakınca boyle gorunuyor olabilir uzun vadede ne olur bilmiyorum ve içinin kalitesi nasıldır hangisini tercih etmeli cocuk için bilgisi olan var mı ?
  • Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    öncelikle merhaba; bende bu ay içerisinde yatak alacağım çift kişilik. serta majesty hilton otellerinde de kullanılıyor yanlış hatırlamıyorsam sizin öneriniz üzerine bu yatağı listeme aldım. Deneyebileceğim en yakın mağaza bakacağım. teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bu üç yatak arasında kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce.
    https://www.kelebek.com.tr/tr/yatak/tekil-urun/medprime-yatak-160-200
    http://www.hepsiburada.com/sleeppeople-90x190-lia-latex-yatak-yastik-hediye-p-HBV000007MHGT
    https://yatsan.com/sleep-star-yatak_80629
    Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfighter -- 14 Kasım 2017; 23:45:52 >

• Bugün Yatsan ile görüştüm. 150X190 switzerland yatağa 2010 lira dediler. Bayağı pahalı geldi. Önerebileceğiniz başka yatak var mı?

• yataş bluestar yatak alma arefesindeyim 1.80 x 2.00 1.470 tl dediler fikir sahibi olan varmı son dönemde kullanıp uzun yıllardır üretiliyormuş bu seri visco yatak var bel ağrısından duramıyorum
  • İstikbal Magnerest Relax Sleep 90x190 Yatak 958 TL

alınır mı hocam

istikbalden daha iyi bir marka varsa onu alıcam
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Yataş müşteri hizmetlerine telefon açtım servis gelecek diyor dedim neye bakacaklar kozmetik bir sorun yok, çökme yok dersen ki eve götürüp deneyecekler alsınlar dedim. Cevap yapacağımız birşey yok oldu. magazaya gittim yatak yüzünden emar be ultrason çekildiğimden bahsettim magaza müdürü yataştan kötü çıktı ne bileyim ben senin sağlık problemin olmadığını diyor. O zaman milletten rapor alıp yatak satın dedim. Fabrikasından tutun magazasına kadar enteresan firma eğer iyi niyetli olsalar madem madur etmişiz size bir başka yatakta indirim yapalım deseler sesim çıkmayacak.

• sahlat S kullanıcısına yanıt
    teklifi siz sunun.
    başka bir yatak alalım deyin.
    .
    olmaz derlerse gelen servis tutanak tutup imza istediğinde;
    sizin imza kısmınızın olduğu yere:
    yatak taahhüt ettiği işlevi yerine getiremiyor, sorunlarıma çözüm bulunamadı, iade talep ediyorum,
    yazıp (şerh koyup) imzalayın.
    bu form ile birlikte tüketici hakem heyetine başvurun.
    yatakta yatan eşinizin de ifadesi eklenebilir.
    bu süreçteki sağlık rapor mr vs eklenebilir.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Söyledim de adamların amacı üzüm yemek değil ki esnaflık yok

Sanırım tempur yatak alacağım baya güzel yorumlar var

• Ben de araştırmalarımın sonucunda serta'ya karar verdim. Pennyfield modelini merak ediyordum ancak ellerinde olmadığı için deneyemedim. Hilton otellerinde de kullanılan majesty modeline 2300 tl'ye anlaştım. Kullandıktan sonra da yorumlarımı yazarım.

• Yatsan whisper 160x200 yatak için 2790 tl fiyat verdiler. Yatağı denedim hoşuma gitti ancak fiyat yüksek geldi. Başka markalarda eşdeğer yatak tavsiyesi olan varmıdır yoksa bu fiyata bu yatak alınır mı

Birde şikayetvarda koku yaptığıyla ilgili bir şikayet okudum doğrumudur

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.