Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.187
Cevap
265
Favori
1.982.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Merhabalar,

4 mağaza gezerek bu süreci tamamladık.

Öncelikle alım sürecine buradaki yorumların faydası oldu ama onun haricinde alma kriterim kesinlike gidip yatmak oldu, gelecekte evlenecek arkadaşlara tüyo olsun. Gidin yatın arkadaşlar, 2 kişi yatarak deneyerek alın.

İlk mağaza evdiz'de bambi infinity denedik, terleme sorunu yapabilecek olduğunu düşündük ve diğer isim yapmış markalara döndük. Pek de rahat gelmemişti

İkinci mağazamız idaş oldu, burada sleeping space'i deneme fırsatı bulduk, onun haricinde platinium modeli çok içimize sinmişti rahattı fakat 3700 fiyatı vardı.

Üçüncü mağazamız işbir oldu, burada energy modeli hoşumuza gitti, 2300 fiyatı vardı fakat en az 3 hafta tedarik süresi çektiler.

Dördüncü mağazamız ise yataş oldu, değişim kampanyası kapsamında 1750'ye ionic energy modelini aldık. Aklım cool action'da kaldı, eşim sevmedi onu. Tesla sleep de güzel fakat neredeyse 1000 lira fark vardı ve ionic energy ile ikisi arasında pek fark bulamadım bu doğrultuda kazanan ionic energy oldu.

2 hafta içerisinde teslim edilecek, bir kısmını elden ödedik kalan kısmını ise teslimata yakın ödeyeceğim.

Tüm evlenecek ve yatak alacak arkadaşlara kolaylıklar diliyorum, 1 1,5 hafta gezme süresi ekleyebilirsiniz sürecinize.
    Güle güle kullanın peşin nakit ödeyince indirim yaptılar mı hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Eşim şu an Yatsan da ve King koil savoy önermişler nasıldır? Majesty diye gitti ama bel sırt ağrınız varsa önermem demiş. King koil almalı mıyız?

• ananni A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yumusak yatak arıyordunuz bulabildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: leylice

Çok teşekkürler çok iyi bir deneyim yazısı oldu.
    Ben 60 eşim 100 kg ama benim acayip bel sırt ağrısı sıkıntım var. Bu yüzden sert olmasını istiyorum açıkcası. Kalkıp yere yatmışlığım bile vardır sırf bu ağrılar yüzünden.
    Yatsan Majesty henüz deneme şansımız olmadı yarın inşallah onu da bulabilirsek bakıcaz. Ama millenium gerçekten çok güzel kendini belli ediyor. Bakalım yarın da tecrübe edip karar vericez artık
    Hocam ne yaptiniz aldinizmi yatagi ?
    Bende ayni kriterlerde sert yatak ariyorum, genelde yan yatarim kilom 120 civari sirt ve bel agrim var bazen yere ince dosek serip sert zeminde uyumak bir nebzede olsa rahatlatiyor,
    Banada sert, uygun fiyatli, ozellikle yattigimda koselere yakin oldugumda ice gomulup yandan dusmeyecegim:) bir yatak ariyorum.

• Gülşen42 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yok bulamadım, malum korona döneminden dolayı çıkıp gezemedim açıkçası. Yakın zamanda mağazaları dolanıp bakmayı düşünüyorum. Sizin baktığınız, bildiğiniz yumuşak yatak tavsiyesi var mı?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Eşim bugün yatsana gitti. Majesty için gitmişti ama orada bel sırt ağrısı varsa önermiyoruz deyip King Koil Savoy 'a yönlendirmişler. Bir de sık sık otellerde kalan yatak konusunda fazla deneyimi olan bi arkadaşıyla gitti. O da bu modelin çok rahat olduğunu ve ağrı konusunda rahat edeceğimizi söyledi. Biraz pahalı bir model ama ben artık ciddi ağrı problemi yaşadığım için gözüm onu görmedi. Bakalım 2 hafta içinde gelecek ve deneme şansımız olacak. İnşallah güzel bir seçim olmuştur

• kinger1905 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Işbirden hangi yatagi öneriyorsunuz? Frezya modeliyle ilgileniyorum birkac tane çökme sikayeti ve siparisle gelen ürünün magazadakiyle ayni standartta olmadığıyla ilgili sikayet okudum çekindim açıkcası. Ayrica kesinlikle degisim ve iade yapmıyor. Kullanip deneyimleyen varsa cevap rica ediyorum.

• ananni A kullanıcısına yanıt
    Işbir frezya olabilir diye düşünüyorum. 1ay beklemem gerekecek, beklemeye raziyim sadece rahatlik istiyorum. Sonuc olarak iade ve değişim kesinlikle olmuyormuş. Bu nedenle deneyimleyen arkadaslardan görüş rica ediyorum.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Blue starı denedim, bana çok sert geldi ama yillarca kullanip memnun kaldik diyenler çok, yataşın sembol yatağı. Yumusak isteyenlere uygun degil.

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Evet Işbir siparis usulu çalışıyor, 3 hafta diyenler varmis ama en az 1 ay beklersiniz dediler. Aklimda Frezya var ama Energy modelini denemedim ben de bakayim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Güle güle kullanın peşin nakit ödeyince indirim yaptılar mı hiç

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim fiyat zaten indirimliydi sormadım
  • Gülşen42 G kullanıcısına yanıt
    3 hafta en az haklısınız.
  • leylice kullanıcısına yanıt
    Sert istiyorsanız Serta Clementine güzeldir

King Koil Savoy orta sertlikte bir yataktır

• sultansencer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yataginizi güle güle kullanın, isbirin hamgi modeliydi? Hala memnun musunuz?

• Arkadaşlar selamlar,

22 HAZİRAN 2020 TESLİMATLI YATAŞ DUCHESS 7 BÖLGELİ POCKET YAY TEKNOLOJİLİ 160X200 ÇİFT KİŞİLİK YATAK ALINMIŞTIR. VE HİÇ KULLANILMAMIŞTIR. ÜZERİNE BİR KEZ BİLE OTURULMADI.

ÖZEL SEBEBLERDEN DOLAYI KULLANILMADAN UYGUN FİYATLI SATIYORUM.

ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR GÖRÜP ELDEN ALABİLİRLER.

2800 TL YE BIRAKACAĞIM.

https://www.yatasbedding.com.tr/duchess-pocket-yayli-seri-yatak-31716

YATAĞIN FİYATI 3294 TL DİR.

İSTANBUL TUZLADAYIM.

KEMAL AYDIN
    0 536 449 24 53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redof -- 1 Temmuz 2020; 12:16:37 >
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatına aldanıp keşke bu modeli almasaydınız, ionic energy hakkında çok fazla şikayet var. 3 ay kadar önce bende yeni yatak arayışındayken yataş bayisine gittiğim zaman satış görevlisi bana da hemen bu modeli önermişti deneme şansım da oldu ilk izlenim çok komforlu gibi ama malzeme kalitesi çok kötüydü ve çok kısa sürede çökme şikayeti başlayacak .

Ben yataş bayisine ergocoil infinity indirimli fiyatı 4390 TL bu ve bir model daha vardı yine bu fiyatlarda adını unuttum denemek için gitmiştim ve beğenmemiştim ve bence yataştan alınabilecek en ideal alt model smart track modeli olmalı o da indirimli 5500 TL son olarak seçimimi idaş sleepimg space modelinden yana yaptım ve memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Uygun fiyatına aldanıp keşke bu modeli almasaydınız, ionic energy hakkında çok fazla şikayet var. 3 ay kadar önce bende yeni yatak arayışındayken yataş bayisine gittiğim zaman satış görevlisi bana da hemen bu modeli önermişti deneme şansım da oldu ilk izlenim çok komforlu gibi ama malzeme kalitesi çok kötüydü ve çok kısa sürede çökme şikayeti başlayacak .

Ben yataş bayisine ergocoil infinity indirimli fiyatı 4390 TL bu ve bir model daha vardı yine bu fiyatlarda adını unuttum denemek için gitmiştim ve beğenmemiştim ve bence yataştan alınabilecek en ideal alt model smart track modeli olmalı o da indirimli 5500 TL son olarak seçimimi idaş sleepimg space modelinden yana yaptım ve memnunum
    Merhaba Hocam, çökme sorunu olursa garantisine basvururum ürünün. Ama şöyle soyliyim cesitli platformlarda her ürünle ilgili problem var neredeyse. Ayrica maalesef sleeping space gibi yataklar bütçemi çok zorlardi. Bence ideal bir başlangıç oldu, hayatimda hic yatak almadığım için kalitesinden anlamam ama yattigimdaki hisler tercüman oldu

• Orta sert ve sert yatak arayışı ile yola çıktık. İlk Bambi seranity ye baktık güzelmiş dedik. Sonra Doğtaş in lova amour a baktık. Ne güzelmiş dedik. İstikbale gittik. Begenemedik. Bir kacgun ara verdikten sonra tekrar Doğtaş a baktık. Bellonaya da bakalım dedik. V guard modeli hoşumuza gitti. Tamam bunu alabiliriz dedik. Ama eşim kararsız olduğu için tekrar uğrayacağım dedik. Karar vermek için eve dogri giderken İdas i gördük. Buraya da görelim bı bakıp çıkalım dedik. Satış elemanının bağlantıları sonucu Mira coil 160 *200 yatağını aldık. 2060 TL 12 taksitle. Eşimin aklı bellonada kaldı gerçi.(( Daha yatak gelmedi insallah memnun kalırız. Yoksa beliniz sirtimiz boynumuz agrimasin derken başım çok fena agriyabilir . Bu yüzden son kararı eşinize verin ))))

• Birol İncesu B kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam,
    yatağınız geldi mi acaba, memnun musunuz,
    bende yatak baza başlık set halinde alma evresindeyim,
    burada önerileri görmüştüm, milenyum serisi, bir arkadaşımda sizin yatağı söyledi mağazada bakmış
  • merhaba değerli üstadlar,

yeni bir ev alma arafesindeyim ve evim tüm eşyalarını yeni alacağım,

yenilemek amaçlı değil zaten eşyalarım eski olduğundan değişmesi gerekli o yüzden.

alacağım eşyalar, yatak odası, koltuk takımı, tv, buzdolabı, çamaşır makinası, ankastre set,

yatak konusunda da forumda bir süre araştırma yaptım, idaş milenyum serisini tavsiye edenler oldu,

ben de eşim de biraz kiloluyuz o yüzden çökme vs. yapmayacak bir yatak arıyoruz, bu yatağı kullanana var mıdır acaba, taysiye eder misiniz,

ya da önerilere açığım, bir defa alacağım ve uzun süre yatak arayışına girmeyeceğim bir model arıyorum, mümkünse ömürlük olsun.

2 sene olmadı mondi den almıştım zero stres diye bir model onun sayesinde stres sahibi olduk :)
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.