Şimdi Ara

YAŞAYANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digimon oyunları devrinin kapanmasına rağmen hala bu bölüme uğrayanlar varsa yazsınlar da yine buluşalım

• Her zaman buralardayız hocam
  • Vay arkadaş :D Yok mu şöyle oynanabilirliği olan güzel bi digimon oyunu ¿ Masters dışında
  • Selam beyler 2.5-3 sene önce koredeydik Efe ile , patates olduk
  • Bu paypal olayı kapandıktan sonra sanırım kore serverına üyelik alımı olayı da bitti değil mi? Ya da farklı bir yöntem varsa söyleyin de koreye asılalım. Yeminle burnumda tütüyor RPG
  • Ne özledim be o günleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ne özledim be o günleri.
    Ben de
  • Buraları uplayalım şenlenir buralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nuR^^

Ben de

Alıntıları Göster
  • Adam pvp ile alakalı güncel videolarını silmiş. Yani şampiyonluj yarınlara kaldı.
  • ahhh ahhh valla özlüyorum
  • gençler siz digimon oyunları öldü sanıyorsanız yanılıyorsunuz
    2 yıldır mobil oyun olarak digimon links vardı. her ne kadar p2w olsa da zevkli idi. sadece android'de 5 milyon indirmeyi geçti. Oyun temmuz ayının sonunda kapandı şimdi Digimon Rearise isimli mobil oyunu duyurdular, şu anda pre-order'da. bu oyun bir yıldır Japonya'da oynanıyor bu arada. Yine 2015 yılında ps4 için Cyber sleuth, yaklaşık 2 yıl önce devamı olan(dlc gibi ama ayrı bir oyun niteliğinde) cyber sleuth hacker's memory ve 2017 yılında Next Order oyunları çıktı. Cyber sleuth ve hacker's memory 18 ekim'de PC ve switch için gelecek. 2020 için de Digimon Survive isimli oyun ps4, xbox one, pc ve swtich için gelecek. bunun haricinde gelştirmekte oldukları başka oyun da mevcut. yani digimon oyunlarının devrinin kapandığı yok. sadece bizim ülkemizde pek bilinmiyor ve bandai de aşırı reklamını yapmıyor. ama gerek çıkardıkları oyunların ululslararası piyasadaki satış rakamları gerekse digimon aventure tri'nin iyi hasılat getirmesi de gözlerinin açılmasını sağladı biraz. şu anda deli gibi x-antbody digimonları da ekliyorlar. bunları da v-petlerde kullanıyorlar şu anda. tabi ileride farklı yerlerde de kullanacaklardır.

• Arkadaşlar ben de malum karantina, deliriyorum digimon rpg için, cyber sleuth çok sarmadı devamlı diyalog olarak geçiyor sıkıldım 2-3 saatte. Rpg istiyorum
  • zasermon kullanıcısına yanıt
    yeni başladık sayılır şanslısın wp grubumuz var konu açıyorum birazdan
  • DMO oynayan kaldı mı ya şu aralar CMO oynuyoruz hocam.
  •  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.