Şimdi Ara

YASAL sitede keşfettiğim olay en az 5 tl hedıye LÜTFEN KONUYA PM YAZMAYIN MESAJ ATIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum 5-6 tane resmi yasal site var normalde puanı sadece yuksek oranda oynayanlara verıyorlar hatta siz puan ıstegınız buyuk olcude olumsuz sonuclanıyor,geçen gün bende oynadıgım sıteden ıstedım 10 tl vermıslerdı zaten veren de sıstemdekı eleman ,neyse konuya geleyım bır dıgerıne uye degıldım kayıy ve aktıvaston yaptım orda da deneyeyım su ısı dedım megerse uygulamadan otomatık yuklenıyormus yanı bırısı karar vermıyor,kupon yaptım oynadım vs daha sonra uygulamadan puana basvurdum bana 10 tl vermıstı ,dıger arkadasa haber ettım o uye oldu aynısını o da yaptı 5 tl de ona verdı sıstem,dıger sıtelerın hepsı elemana yonlendırırken burda otomatık olması hosuma gıttı ,isteyen olursa yazsın ozelden ban yemeyeyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trcpt -- 21 Kasım 2017; 23:0:46 >

• sunu da ekleyeyım yaptıgım kupon tuttu hemen parayı cektım bankama belki verdıgım bu bılgıler bırıne yarar
  • YASAL sitede keşfettiğim olay en az 5 tl hedıye LÜTFEN KONUYA PM YAZMAYIN MESAJ ATIN
  • PM bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevapldım kesınlıkle bı cıkarım vs yoktur arkadaslar tek amacım ihtiyacı olana yardımcı olmak belkı bırısı ordan aldıgı 10 tl ıle ıyı kupon tutturup bıze bı hayır dua eder
  • mac izledıgımden dolayı fırsat buldukca Pm lerı cevaplamaya calısıyorum arkadaslar gercekten hayrına bı dua edersenız sevınırım baska cıkarım yoktur bu sene hersey ters gıdıyor hayatımda barı dualarla duze cıkayım dıye paylaşmak ıstedım
  • Hocam pm efsane birşey 😂

• kardeşim bana da şu on tl hakkında yardımcı olurmusun?

• arkadaslar rıca etsem pm olarak yazarmısınız dıger turlu konuya gır oku pm e bas vs uzuyor iş
  • arkadaslar burdan bı arkadas 5 tl aldıgını belırttı demekkı ıslemeye devam edıyor sunu belırteyım unutmusum bu aldıgınız cekılemez tutardır bunla kupon yapıp paranızı 9 tl ustu yaparsanız kendı bankanıza cekebılırsınız 2 tek mac varken degerlendırın
  • arkadaslar gs macı ıcınde handıkap x dusunuyorum ısteyen degerlendırsın lazıo macı da ıy x ,acıkcası gs tek farkla kazanır hıssedıyorum
  • trcpt kullanıcısına yanıt
    Hocam PM alabilirmiyim
  • 5 ve 10 tl olayını cozdum eger yenı uye isenız ve hıc para yatırmadan dırek hedıye kısmına gıdıp ıstersenız 5 tl verıyor,eger para yuklersenız kupon yaparsanız tutarsa (sanırım emın degılım )ve muhtamelen uyelıgınız uzerınden bıraz zaman gecmıs ve oyle hedıye bolumune gırersenız 10 tl verıyor ,ben ve forumdan dıger arkdas bundan dolayı 10 almısız
  • pm
  • pm
  • Tuttur.com site arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm bekliyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmcena

Tuttur.com site arkadaslar.

alakası yok o sıteye yıllardır uyeyım hıcbırsey vermedı arkadaslar rıca edıyorum sıte ısmı yazmayın hem benı banlatacaksınız hemde gercekten ıhtıyacı olan bır arkadas yararlanamayacak
  • ogrenmek ısteyem de pm atsın yeterlı konuya pm yazmayın bosuna ugrastırmıs oluyorsunuz benı zaten moralım sıfır 3 tane 2/2 yazdık tam 3/3 olcak 4 e yuz alcam derken hıyar vıtesselı baktı kendı kalecısı onde orta sahadan kaleye sut cektı kalecı de mudahale etmedı cok rahat alacagı topu ayarlı maca denk geldık 16 tl ıle yetındık yıne lanet olsun sonrası malum lıgın dıbındekı takıma 4-2 yenıldı bı macımız da normal bıtsın arkadas valla dişimi kırcam
  • Birebin.com pardon yanlis yazmisim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.