Şimdi Ara

YASA ÇIKTI SPOT PAZARI BİTTİ >>>DUYURULUR>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR FATURASIZ TEL ALMAYIN HAPİS CEVAZI ÇIKTI HABERİNİZ OLA ALOO...

• bu gun 2 kere aynı haberi yayınlamadılar mı. bir dahakine asagıdaki forumları bir bakmayı dene

http://forum.donanimhaber.com/m_3314241/tm.htm
  • haberi ters anlamayın lütfen.Spot filan da bitmez. 5 YTL veren, telini kayıt altına alacak.Bu kadar basit.Çalınmalar önlenir artık inşallah.Yasa çıkartmaktaki amaç buydu, uygulamada aksaklık olmaz umarım.İnsanlar cep telefonları yüzünden gasp edilmesin, öldürülmesin artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazan2

haberi ters anlamayın lütfen.Spot filan da bitmez. 5 YTL veren, telini kayıt altına alacak.Bu kadar basit.Çalınmalar önlenir artık inşallah.Yasa çıkartmaktaki amaç buydu, uygulamada aksaklık olmaz umarım.İnsanlar cep telefonları yüzünden gasp edilmesin, öldürülmesin artık.

Katılıyorum.

Kıçı kırık telefonlar yüzünden insanlar öldürülüyor. Örneğin van_hoijdonk ( ama öldürülmedi )
  • WALLA AKŞAM HABERLERDE KAHROLDUM O YÜZDEN ÇOK DOĞRU BİR YASA ARKADAŞIM 5 YTL OLAYI DEĞİL MEVZU SENİNBAŞINA GELSE NE OLURDU??
  • ne van hoijdonk un telefonunu mu gaspettiler.boyle insanları kınıyorum .İyiki kotu bise yapmamıslar ben onun yerinde olsam korkudan bayılırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: isirgan

ARKADAŞLAR FATURASIZ TEL ALMAYIN HAPİS CEVAZI ÇIKTI HABERİNİZ OLA ALOO...

ne diyosun arkadaşım ya ne dmk asıl şimdi almanın tam sırası 5 ay gecmeden beyler saldırın derim 5 ytl vein yasallaştırın btmeden ,milleti yanlış yönlendirme 5 ay sonra yazarsın bunu
  • Bu mesaji 5 ay sonra atsan tamam da simdi biraz sacma olmus,daha yasa yürürlüge gircek,kacak/calinti telefonu bulan sistem kurulacak bu da 4-5 aylik bi zaman gerektiriyor bizde bu arada kayit ettiricez telefonlari.

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: emrahyaz

Bu mesaji 5 ay sonra atsan tamam da simdi biraz sacma olmus,daha yasa yürürlüge gircek,kacak/calinti telefonu bulan sistem kurulacak bu da 4-5 aylik bi zaman gerektiriyor bizde bu arada kayit ettiricez telefonlari.

quote:

o sistem zaten hali hazırda mevcut, bu süreyi insanlar ellerindeki tellefonları satsın yada kacak telefonu olanlar kayıt altına alsın diye veriyorlar yoksa büyük bir tepki olurdu.. amac tepkileri önleyip var olan malları eritmek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: meco

quote:

Orjinalden alıntı: emrahyaz

Bu mesaji 5 ay sonra atsan tamam da simdi biraz sacma olmus,daha yasa yürürlüge gircek,kacak/calinti telefonu bulan sistem kurulacak bu da 4-5 aylik bi zaman gerektiriyor bizde bu arada kayit ettiricez telefonlari.

quote:

o sistem zaten hali hazırda mevcut, bu süreyi insanlar ellerindeki tellefonları satsın yada kacak telefonu olanlar kayıt altına alsın diye veriyorlar yoksa büyük bir tepki olurdu.. amac tepkileri önleyip var olan malları eritmek...

Sonu olarak 5 ay daha zmn var bitmeden herkes alıcağını alsın yoksa kvk veya genpayı zengin edersiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: dementor

ne van hoijdonk un telefonunu mu gaspettiler.boyle insanları kınıyorum .İyiki kotu bise yapmamıslar ben onun yerinde olsam korkudan bayılırdım.

Evet bilmiyormusun?

Van_hoijdonk'u tanıyan herkes bilir aşağı yukarı.
  • hayırlı olsun ne diyelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.