Şimdi Ara

Yarışmaya Var mısın? Monster ve Donanım Haber editörlerini arıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
7
Favori
15.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarışma şartları kurallar ve ödüller nerede yazıyor? Göremedim de

• ilk kez duydum, Monsta laptopu olan? ilginç olan editör alımı için neden Monster en ucuz bulduğum 3.500tl ahanda bu Monster Q47W230ST01, 750gb hdd var 2 tane mSATA slotu var mSATA ssd'si yok ve Linux kullanıyor. Yahu Casperin Monsterlısı inceleme için zaman harcamaya değmez...

http://www.ereyon.com.tr/urun/monster-q47w230st01.aspx

Editör ihtiyacınız varsa neden belli marka altında kısıtlama yapılıyor. Tutmaz bu iş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 5 Mayıs 2014; 22:52:25 >
  • Monster incelemek için Monster sahibi olmak gerekiyor. Bana adil bir yarışma gibi gelmedi.

• Reklamlar şuan bitti ama devamı bir ay sürecek...

• Fikir harika gözüküyor ama benim ihtiyacım yok teşekkürler monster

• Ben bu incelemeyi yapacgm ama hiç monster gormdm elime almadm ama başka yerdn alıntı yapsm olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekilişe katılmak istiyorum

• Elimde monster notebbok yokkı nasıl ınceleme yapacaz?
  • ben hayatımda monsterın hiçbir ürününü görmedim "bulunduğum şehirde" adam gelmiş arkadaşından rica et incele diyo oldu şehirde tek tek kapı kapı geziyim en iyisi monster ürününüz var mı ?

• Bilgisayarı yoksa neyi inceliycek ki

• monster iyi ama abi nedendir bilmiyorum o bilgisayarların üzerindeki monster yazısı çok kötü estetik durmuyor bence monster ilk önce bilgisayarların üzerindeki monster yazısına el atmalı.daha sonra büyük elektronik mağazalarda stant açmalı ve bu mağazalarda satış yapmalı bana göre en basit gidiyoruz teknosa,vatan,mediamark monster nerde ?? yok monsterin daha iyi yere gelmesi için editör gibi incelemeye gerek yok
    1.iyi bir logo ve estetik marka yazılışı
    2.büyük elektronik mağazalarda yer bulmak ve kullanıcıya daha kolay ulaşmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enternet -- 5 Mayıs 2014; 23:33:04 >
  • Para verip alınan ürünle ilgilenmiyorlar.
    Hediye çıksa bozuk gönderirler.

• Monster gtx770m ekran kartlı bir bilgisayarım var ama katılmayacağım sanırım. Zaten fena sayılmayacak bir işim varki bu makineyi alabildim ve 2. bir makine bir işime yaramayacak.

• Katılım rekoru(!) kırılan bir yarışma olacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 6 Mayıs 2014; 8:26:20 >
  • Bizde bir yer alalım şuralardan.
    Buralar sonra hep Dutluktu demeyelim :D
  • çok saçma bi elektronik aleti incelemek 1 2saate olacak iş deil 1 ay kullanmak gerek en azından

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlayamadım ben. Kendi dizüstü bilgisayarımızı mı inceleyeceğiz, herhangi bir dizüstü bilgisayarı mı inceleyeceğiz, herhangi bir Monster dizüstü bilgisayarı mı inceleyeceğiz, Monster markasını mı inceleyeceğiz? Neyi inceleyeceğiz?

Bu soruların cevabı mesajınızdaki videoda var ise kusura bakmayın. Açamıyorum mobilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinss -- 5 Mayıs 2014; 23:49:33 >
  • Akrabadan alsak desem o da yok

• Yarışmada mantık hatası var ve zaten alete sahip olduğum için ilgimi çekmedi Yinede Monster konusunda şahsi kanaatim 1.5 yıldır kullanıyorum hem çok uyguna almıştım hemde bir oyun bilgisayarından bekleyebileceğim herşeyi eksiksiz hatta fazlasıyla verdi hala da vermeye devam ediyor. Ödediğim paranın her kuruşu helal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 6 Mayıs 2014; 0:40:02 >
  • la tasarım olmadıktan sonra ne yapayım ben

p170hm modelinin ışıklı klavyeli olanı şu ana kadar çıkan en klas model

şimdilerde öyle dandik kasalar varki , ıyyyyy

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.