Şimdi Ara

Yarışma:Monster ABRA A7 Şık ve İnce Oyun Bilgisayarı İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
15.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim yorumunuz için... Eğer bilgisayar hakkında incelemenin tamamını göz geçirdiyseniz ve aklınızda hala sorular varsa lütfen bana iletin
  • The Times kullanıcısına yanıt
    Hocam LYS sonrası kesinlikle iletişime geçeceğim seninle, ilgin için de teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara bir inceleme olmuş. Helal olsun.
  • Güzel inceleme teşekkürler
  • Ellerine sağlık bilgilendirdiğin için sağol...
  • İncelemen Harika Emeğe saygı :)
  • İnceleme detaylı ve düzgün.
    Mat ekran günümüz laptoplarının ekranlarına göre bir nimet eklemeden geçemeyeceğim.
  • Hocam İncelemen gayet başarılı
  • Tebrikler inceleme dediğin böyle olur
  • hocam cok güzel detaylı bir inceleme olmuş eline sağlık..ama yazı incelemesinde bu kadar video sizce de çok değil mi?tamam kullanıcılar daha net görsün anlasın ama sonuçta bir çok video sadece Monster'ın değil başka markalarında bilgisayarları üzerinden çekilmiş videolar ama güzel inceleme başarılar dilerim..
  • Amacım sadece ekran kartının performansını tanıtmaktı. Eğer kurallar açıklandığında öyle bir açıklama gelirse kaldırırım. Ya da firma rahatsız olursa kaldırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Times

Amacım sadece ekran kartının performansını tanıtmaktı. Eğer kurallar açıklandığında öyle bir açıklama gelirse kaldırırım. Ya da firma rahatsız olursa kaldırabilirim.

Anladım zaten hocam düşünce güzel ama çok olmasi(kişisel gorusum) yazı incelemesini zedeleyebilir. .iyi gunler tekrardan başarılar

• Teşekkürler... belki dediğiniz gibi kaldırabilirim.
  • İnceleme güzel olmuş, hatta forumda bu tarz incelemelerin artması daha da güzel olacak.

Umarım bu tarz işlerinizi daha çok görürüz.

Teşekkürler

• Emeğine sağlık, inceleme oldukça detaylı olmuş. Bu arada bazı fotoğraflar açılmıyor sanırım forumun teknik sorunu ile alakalı programcımız umarım en kısa zamanda halleder...
  • @e.rar Yorumunuz için teşekkür ederim. İnşallah şu yarışma bir sonuçlansın da düşünüyorum devam etmeyi, ilk incelemem olduğu için çok bir şeyde yazmak istemiyorum. İleride ne olacağı belli değil çünkü...

@Elma Evet forumda geçici bir sorun var umarım daha önce resimleri görmeyen arkadaşlar birde resimli halini görür ve öyle yorum yapar. Teşekkür ederim yorumlarınız için...
  • Laptop almaya karar verememiş kişilerin görmesi gereken bir konu.

Tebrik ederim
  • Y510p varken

• panter20 kullanıcısına yanıt
    İncelememin sonunda da bahsettiğim gibi tercih tamamen size ait. Ben elimden geldiğince ürünün detaylarını tanıtmaya çalıştım.
  • Abra A7 için güzel bir kaynak ve fikir oldu.Teşekküler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.