Şimdi Ara

Yaris 1.0 için düşünceleriniz???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar. toyota yaris almayı düşünüyorum. Çok yüksek bir performans beklentim, uzun yolculuğum yok. 2008 model 34000 de 1.0 terra buldum. 21.250 isteniyor. düşüncelerinizle yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• Vay be mesajlarımı kurcalayinca açtığım konuyu gördüm. Arabayı aldım hala ben de. Hatta evin 2. aracı.
    Bu modeli düşünenlere tavsiyem kesinlikle tavsiye ederim. 10 yıldır hiç masraf açmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bunlardan veya 1.3 olanlardan bakıyorum abi.kotu diyebilecegin birşeyi var mi? Performans olarak yetiyo mu mesela 1.0 motor. Parça fiyatları falan nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parça fiyatı konusunda bilgim yok çünkü 10 yıldır hiçbir arıza yaşamadım.
    Performans şehirici çok iyi sorun yok ama şimdiki aklım olsa 1.3 de olsa olurdu.
    Uzun yolda yaptim defalarca Hatay-Ankara yakıt konusunda tasarruflu. Hatta son 65bin km dir LPG ile kullanıyorum. Sadece yağ eksiltme yaşıyorum. Ustam bunun normal olduğunu ekleyip devam etmemde sakınca olmadığını söyledi. Gerçekten de 5 yıldır bu şekilde bir sorun yaşamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim bildiğim deli gibi yağ yakıyor bu motor. Bu da bir sorundur neticede. Yenilerde de devam ediyor mu acaba...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.